Tibet'in Atölyesi

E-posta Gönder

Evlilik Teklifi

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Pankart, Video, Fotoğraf, Volkan, Dilek Feneri, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Pasta, Çiçek
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Yat, Tekne, Kumsal, Doğa, Tarihi Mekan, Restoran, Kafe, Sinema, Otel, Ev
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Söz, Nişan, Yıl Dönümü, Doğum Günü

Önerilen Firmalar

Viva La Vida Organizasyon
31 4 11

Bornova

Viva La Vida Organizasyon

1.500-2.000 TL

Hakkında

İzmir’de organizasyon firması denilince akla gelen ilk isimlerden biriyiz. Tibet'in Atölyesi olarak farklı tarzımızla, ilginç fikirlerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızla size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Düşlerinizi süsleyen organizasyonları kısa sürede hazırlıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Tamamen istek ve beklentileriniz doğrultusunda bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimize rağmen ilk günkü heyecanımızı özenle koruyoruz. Çalışmalarımıza başlamadan önce sizinle tanışıyor, nasıl bir evlilik teklifi organizasyonu hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size yol gösteriyoruz. Hizmet kalitemizi öğrenmeniz açısından da yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriyoruz.

Giriş yolu, anı köşesi, çadır ya da platform, yer volkanı, pankart, pasta, yemek, alkol, şampanya, masa kurulumu, kokteyl gibi daha pek çok hizmeti bünyemizde bulabilirsiniz. Her yerde hizmet veriyoruz. Bize sadece nerede hizmet almak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Hazırlıklarımızı kısa sürede tamamlıyor ve size istediğiniz ortamı oluşturuyoruz. Hizmet sunarken kaliteli ekipmanlar ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Şıklığa önem veriyoruz. Hangi mekanda çalışırsak çalışalım bulunduğumuz atmosferi en güzel şekilde süslüyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Evlilik teklifi etme süreniz boyunca oldukça heyecanlı olacağınızı biliyoruz. Bu nedenle her detayda sizi düşünüyor, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan çalışıyoruz. Sizin de sevgilinizle anın tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Kusursuz bir hizmet almanız, bizimle çalıştığınız için memnun olmanız en büyük başarımız. Yüzünüzdeki gülümsemenin bir parçası olmak, “Benimle evlenir misin?” diye sorduğunuzda sizinle aynı heyecanlanmak için sabırsızlanıyoruz.

Siz de İzmir evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken sayfada yer ala bilgi formunu eksiksiz doldurmak ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Gelin, tanışalım. Hem organizasyonunuzu planlayalım hem de mutlu anlarınıza şahitlik edelim.

İletişim

Gülşah Congur

 • Adres: Bahriye Üçok Mah. Berin Taşan Sok. no 38-b Karşıyaka İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!