Smokin Organizasyon

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Smokin Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Smokin Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Smokin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Evet


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Smokin Organizasyon Hakkında

Evlilik teklifi etmek çok özel bir an. Hem duygu yüklü hem de heyecanlı. Güzel bir teklif yaparken tek düşüncenizin sevgilinizi mutlu etmek olduğunu biliyoruz. Biz de Smokin Organizasyon olarak size kusursuz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlıyoruz.

İzmir evlilik teklifi organizasyonu yapan firmalar arasında yer aldığımız Smokin Organizasyon isimli markamızla hayatınızın en özel günlerine renk katmak ve sizi sınırsız eğlenceye kavuşturmak için faaliyet gösteriyoruz. Amacımız, öncelikle mutlu olmanızı sağlamak. Hayatınızın yepyeni bir dönemine adım atıyorsunuz ve bu aşamada fazlasıyla heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Biraz olsun omuzlarınızdaki yükü almak, sizi neşelendirmek ve her şeyi sizin yerinize planlayarak uygulamak için çalışıyoruz. Unutulmaz bir evlilik teklifi anı ancak iyi bir firma ile çalışırsanız mümkün. O firma da biziz!

Öncelikle her zaman önceliği sizin istek ve beklentilerinize veriyoruz. Sevgilinizi en iyi tanıyan sizsiniz. Nelerden hoşlanır, nasıl bir evlilik teklifi onu mutlu eder en iyi siz biliyorsunuz. Bunun için de fikirleriniz ve istekleriniz bizim için çok önemli. Organizasyon içeriklerimiz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Taleplerinize göre konseptlerimizi ve hizmet içeriklerimizi farklılaştırabiliyoruz. Eğer nasıl bir organizasyon düzenlemek istediğiniz hakkında hiçbir fikriniz yoksa size danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Yaptığımız işleri size gösterip hizmetlerimiz hakkında fikir edinmenizi sağlıyoruz. Sonrasında ise birlikte karar veriyor, teklif anınızı beraber planlıyoruz. Evlilik tekliflerinin yanı sıra konsept doğum günleri, yıl dönümü kutlamaları ve partiler gibi aklınıza gelen pek çok butik organizasyona başarıyla hizmet veriyoruz. İçten, samimi ve disiplinli bir şekilde çalışıyor, A’dan Z’ye kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Siz de Smokin ailesinin bir parçası olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle irtibata geçmek için sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.