Nisa Organizasyon By Seyirtepe

0232 335 5338

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

Nisa Organizasyon By Seyirtepe Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta'dan az

Nisa Organizasyon By Seyirtepe Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Nisa Organizasyon By Seyirtepe Hakkında

Nisa Organizasyon by Seyirtepe, düğün ve davetler konusunda uzmanlaşan ekibimizin evlilik teklifi maceranızda da sizi yalnız bırakmamak istememesinden doğan bir çabanın adı. İzmir’i ayaklarınızın altın getiren panoramik manzaramız, bizi Karşıyaka evlilik teklifi mekanları arasında çok özel bir konuma taşıyor. Düğün sektöründeki uzmanlığımızla en romantik konseptleri rahatlıkla hazırlıyor, her saniyesinde özel hissedeceğiniz bir günü mümkün kılıyoruz.

Deneyim
Nisa Organizasyon by Seyirtepe’nin faaliyet gösterdiği mekan aynı zamanda uzun süredir kır düğünü veya kına gecesi gibi evlilik sürecinin önemli bir parçası olan kutlamalar için kullanılıyor. Şimdiye kadar fikirlerini dinlediğimiz ve mükemmel kutlamayı yapmasına yardımcı olduğumuz çiftlerin bize kattığı deneyimle çalışıyoruz. Böylece evlilik yolunda attığınız ilk resmi adım olan evlilik teklifinizin kusursuzca ilerleyeceğini temin ediyoruz.

Hizmetler
Nisa Organizasyon bünyesinde İzmir Seyirtepe evlilik teklifi organizasyonu yapacak çiftlerin yararlanabileceği hizmetler, nefis bir Karşıyaka manzarasını gözler önüne sererek gecenize büyüleyici bir dokunuş katan davet alanımızda veriliyor. Mekanımızın cam kaplı duvarları sayesinde uzansanız gökyüzüne dokunacakmışsınız gibi hissediyorsunuz. Dikdörtgen masalar ve kahverengi ahşap sandalyeler tercih ettiğimiz mekanımızda masa örtünüz kırmızı veya beyaz gibi farklı renklerde seçilebiliyor.

Tüllerle sandalye giydirmesi yapıyor, masa süslemesinde romantizmin ölümsüz sembolü olarak bilinen güllerden bolca yararlanıyoruz. Altın rengi ve aynalı jardinyer takımlar, kırmızı kalp şeklinde dekoratif ögeler ve parlak kırmızı kalp biçimli balonlar, masanın ve çevresinin süslenmesinde başvurduğumuz diğer unsurlar arasında yer alıyor. Yerde gül yaprakları ve tealight mumlarla kalp oluşturarak her baktığınız köşede aşkı görmenizi sağlıyoruz.

Adlarınızın baş harflerini taşıyan parlak uçan balonlara ve masanıza kadar giden yolda çiçeklerle kaplı kırmızı halı detayına yer vererek kendinizi eşsiz hissetmenizi mümkün kılıyoruz. Mekana girişiniz volkan gösterisiyle göz kamaştırıcı bir havaya bürünüyor. Teklifinizi romantik sözcüklerle ölümsüzleştirdiğimiz pankartlar asıyoruz. Yüzüğünüzü özenle dekore ettiğimiz bir tepside size getiriyor, fotoğraflarınızı çekiyor ve yemek servisinizi yapıyoruz.

Düğün sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren mekanımız bünyesinde verdiğimiz hizmetler arasına evlilik teklifi kutlamalarını da ekledik. Nefes kesici panoramik İzmir manzaramızın yanında romantizmi doruklara çıkarmak için tasarladığımız mekan dekorasyonu da bizi özel kılan detaylardan. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve Nisa Organizasyon by Seyirtepe fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki bilgiler ya da yandaki form aracılığıyla bize ulaşmanız yeterli.

İletişim

 • Telefon: 0232 335 5338
 • Adres:

  7368/5 Sokak No:15 Bayraklı İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nisa Organizasyon By Seyirtepe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.