Kemeraltı Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Kemeraltı Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Kemeraltı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Kemeraltı Organizasyon Hakkında

İzmir ve çevre illere organizasyon, animasyon, ajans ve süsleme gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlarda Kemeraltı Organizasyon olarak profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Evlilik teklifleri ise çok özel detaylardan oluşan, romantik organizasyonlar olduğundan dolayı bizim için ayrı bir öneme sahip. Bu düşünce doğrultusunda da güzel bir organizasyon süreci geçirmeniz için çeşitli paketler hazırladık. İsteklerinize uygun olanları, hayallerinizi yansıtanları tercih edebilirsiniz.

Yatta, kumsalda, restoranda, otelde, helikopterde, açık ya da kapalı pek çok alanda harika bir evlilik teklifi organizasyonu yaşamanıza imkan sağlıyoruz. Kırmızı halılar kullanıyor, ahşap rustik fenerlerle ortamı süslüyoruz. Kalpli balonlar, çiçek aranjmanları, pasta, şampanya, LED ışıklar, volkan şovu gibi pek çok hizmet sunuyoruz. Yemekli bir menü alacaksanız gereken iş birliğini sağlayarak size yatdımcı oluyoruz. İsteğinize bağlı olarak pankartta hazırlayabiliyoruz. Pankart daha çok helikopterde yapılan tekliflerde tercih edilse de isteğiniz doğrultusunda farklı bir konseptte de bu hizmeti almanıza yardımcı olabiliriz. Tabii ki tüm bunları ve daha fazlasını sizin için en güzel şekilde titizlikle hazırladığımıza emin olabilirsiniz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için elbette fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz. Hatta isteğe bağlı çekimlerde drone ile hizmet almanızı da sağlayabiliyoruz.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi sizinle ayrıntılı olarak konuştuktan sonra planlama aşamasına geçiyoruz. Sunduklarımızın dışında fikirlerinize uygun değişik konseptler de ortaya çıkarabiliriz. Önemli olan sizin mutluluğunuz olduğu için siz ne derseniz, neler talep ederseniz onları yerine getiriyoruz.

Siz de İzmir Kemeraltı Organizasyon’un İzmir’de evlilik teklifi edecek damatlarından biriyseniz hizmetlerimiz ve planlama sürecimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için de tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurmak ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

 • Adres:

  156 sokak 9/A , Murat Reis Mahallesi , KONAK - İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.