Evlilik Teklifi İzmir

E-posta Gönder

  • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Evlilik Teklifi İzmir Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Evlilik Teklifi İzmir Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Evlilik Teklifi İzmir Sık Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

Evlilik Teklifi İzmir Hakkında

Evlilik teklifi çok özel bir organizasyon. Evlilik Teklifi İzmir ailesi olarak heyecanınıza ortak olmak ve istediğiniz teklif ortamını yaratmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Organizasyon düzenleme işini çok seven bir firmayız. Profesyonel bir ekiple birlikte evlilik tekliflerinden söz ve nişan kutlamalarına kadar aklınıza gelen pek çok organizasyon türünde size hizmet veriyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz her zaman sizsiniz. Nasıl bir organizasyon istediğinizi bize anlatmanız halinde istediğiniz yerde, tam da düşlediğiniz gibi bir ortamı rahatlıkla oluşturuyoruz.

Evlilik teklifi organizasyonunuzu düzenlemeden önce detayları konuşmak için sizinle iletişime geçiyoruz. Sevgilinizin nelerden hoşlanacağını en iyi siz bilirsiniz. Bu nedenle nasıl bir organizasyon düzeni istediğinizi bize anlatmanızı istiyoruz. Eğer aklınızda bir fikir yoksa daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler göstererek yardımcı oluyoruz. İster kumsalda isterseniz de bir otelde istenilen romantik atmosferi oluşturabiliriz. Tüm detaylarla A’dan Z’ye biz ilgileniyoruz. Her şeyi önceden planlıyoruz. Size sadece sevgilinizle birlikte teklif yerine gelmek ve anın tadını çıkarmak kalıyor.

Evlilik teklifi İzmir organizasyon firmaları arasında çalışmalarımızla ön plana çıkıyoruz. Her zaman çift memnuniyeti yanlısı bir tutumla hizmet veriyoruz. İzmir’de olmamızın en güzel avantajlarından biri de evlilik teklifi edilecek mekanların fazla olması. Pek çok sahil beldesine yakınlığımız dolayısıyla çok hoş ortamlarda birbirinden güzel organizasyonlara imza atabiliyoruz. Beğendiğiniz ortamı romantik ışıklarla süslüyor, evlilik teklifi yazıları içeren aksesuarlar kullanıyoruz. Sunduğumuz diğer hizmet içeriklerini ise tamamen talepleriniz doğrultusunda belirliyoruz.

Siz de hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.