Evlilik Teklifi İzmir

Çakıl Parti Evi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Çakıl Parti Evi Hakkında

İzmir’de düzenleyeceğiniz düğün, nişan, bekarlığa veda partisi ve doğum günü gibi etkinlikleri hayata geçirmenize yardımcı olacak organizasyon firması mı arıyorsunuz?

Organizasyon düzenleme konusunda tecrübeli Çakıl Parti Evi Karşıyaka’dan, İzmir’in diğer pek çok bölgesinde düzenleyeceğiniz etkinliklerde hayallerinizi gerçeğe çeviriyor! Yıllardır organizasyon düzenleme konusunda elde ettiğimiz deneyimle misafirlerinizin memnuniyetini ve mutluluğunu sağlama sizin de hayal ettiğiniz organizasyonu hayata geçirme konusunda kendimize güveniyoruz!

Az önce de bahsettiğimiz düğününüzden nikâh ve doğum gününe kadar uzanan geniş bir yelpazede istediğiniz konseptlerde etkinlikler düzenliyoruz. Belki sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz günün belki de biricik kızınızın doğum gününü kutlayacağınız günlerde hayallerinizin hayata geçmesi bizim adımıza çok önemli. Hayal etmenin en güzel şeylerden biri olduğuna inanıyoruz ve bu yüzden onları gerçekleştirirken de bu titizlikle çalışıyoruz. Sizin için oldukça önemli olan günlerin bizim için de aynı değeri taşıdığından emin olabilirsiniz. Peki düzenlediğimiz organizasyonlarda bugüne kadar ne tür konseptler kullandık?

Düğün, evlilik teklifi ve yıldönümlerinde isterseniz sahilde bir parti isterseniz de bir salonda görkemli bir gece geçirmeniz için gerekli süslemeler ve dekorları ayarlıyoruz. Üstünde isminizin yazılı olduğu pek çok süslemeye şık dekorlarımız eşlik ediyor. Size kalan ise hayallerinizin hayata geçtiği bir ortamda sevdikleriniz ile doyasıya bir eğlencenin tadını çıkarmak! Doğum günlerinde çocuğunuzun en sevdiği kahramanların görselleriyle süslü bir ortam yaratıp, çocuğunuzu o çok sevdiği büyülü dünyanın içindeymiş gibi hissettiriyoruz.

Konuklarınız ile beraber eğlenceli anlar yaşayıp mutluluğunuzu paylaşacağınız bir etkinlik için Çakıl Parti Evi Organizasyon’u tercih etmeniz durumunda sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu ücretsiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve hayal ettiğiniz ortama ilk adımları birlikte atabiliriz…

İletişim

  • Adres::

    1775/6 Sok. No:15/A Nergiz-Karşıyaka/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Çakıl Parti Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.