Evlilik Teklifi İzmir

Ayda İzmir Evlilik Teklifi Organizasyon

 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Ayda İzmir Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Ayda İzmir Evlilik Teklifi Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta

Ayda İzmir Evlilik Teklifi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Ayda İzmir Evlilik Teklifi Organizasyon Hakkında

Ayda Organizasyon, 2021 yılından beri organizasyon piyasasında faaliyetini sürdürmekte.Evlilik teklifi organizasyon şirketleri İzmir listesinde hizmet sağlıyor, evlilik teklifi organizasyonlarınızın kalıcı bir anıya dönüşmesi için çalışıyor.Birbirinden farklı konsept seçeneklerini, her çeşit isteğinizi yerine getirme odaklı hizmet paketlerini ve çok daha ötesini sizinle buluşturuyor. Bütün detayların düşlerinizdeki gibi olduğu bir evlilik teklifi sürprizi için hizmetinizde.

Deneyim
Geçmiş yıllara dayanan deneyimlerimizle evlilik teklifi sürpriziniz için organizasyon desteği sağlıyoruz. Mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi her daim öncelikli tutuyor, zevklerinize ve seçimlerinize göre eyleme geçiyoruz. Evlilik teklifleri başta olmak üzere pek çok davet organizasyonu için hizmet sunuyoruz.Verdiğimiz hizmetler aracılığıyla oldukça fazla beceri ve bilgi birikimi oluşturma şansı bulduk. Organizasyon hizmetine dair her çeşit taleplerinizi yerine getirmek ve onları karşılamak için gereken donanıma sahibiz.

Hizmetler
İzmir evlilik teklifi organizasyonları firmaları içerisinde Ayda Organizasyon farkıyla gerçekleştireceğiniz evlilik sürprizi organizasyonları çok farklı konseptte olabiliyor. Sade, modern, bohem, romantik, klasik tarzdaki konseptleri hayata geçirebiliyoruz.Şehir dışına rahatlıkla hizmetimizi sunabiliyoruz. 3 hafta öncesinden iletişime geçerek gerekli planlamalarımızı disiplinli şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Ek Hizmetler
Sağladığımız ek hizmetler arasında, fotoğraf ve video çekimi, catering,davetiye,hediyelik eşya gibi imkanlar mevcut.Ayrıca düğün törenleriniz, söz ve nişan kutlamalarınız, kına geceleriniz, bekarlığa veda partileriniz, doğum günü ya da yıl dönümü partileriniz, açılış davetleriniz,mezuniyetleriniz ve çok daha fazlası için de sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayda Organizasyon ile çalışan çiftlerimizi muhteşem bir evlilik teklifi sürprizi bekliyor. Hayallerinize şık bir dokunuş gerçekleştirmemizi dilerseniz bizlere Ayda Organizasyon iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Kararınızı firmamızdan yana kullanacak olursanız ve İzmir evlenme teklifi organizasyon fiyatları Ayda Organizasyonda ne kadar diye merak edecek olursanız “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamanız yeterli. Ödemelerinizi nakit ve havale olarak kabul ediyoruz.

İletişim

 • Telefon:

  0232 335 51 14

 • Adres:

  Eğitim mahallesi, Şair Nedim sokak, NO: 9/A, Balçova İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Ayda İzmir Evlilik Teklifi Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.