Ali Anıl Ekinci

Alren Organizasyon

0232 335 5320

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Ali Anıl Ekinci
  Firma Sahibi

Alren Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Pankart, Video, Fotoğraf, Sis Makinesi, Volkan, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Slayt Gösterisi, Pasta, Çiçek, Drone, İsim Yazdırma, Host/Hostes


 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

  Yat, Tekne


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Mezuniyet, Baby Shower

Alren Organizasyon Hakkında

Hayatınızın yönünü değiştirecek olan evlilik teklifini ederken gözlerinizi ufka çevirmek, sonsuz bir aşka duyduğunuz umudu simgelemez miydi? İşte bu yüzden denize karşı yapılan başlangıçların bizde özel bir yeri var. Alren Organizasyon yat kiralama hizmetleri sağlayarak bu başlangıçlarda size eşlik ediyor. Bir yandan da mutlu günlerin anılarınızda her zaman ışıl ışıl parlaması için konsept evlilik tekliflerinizin organizasyonunu üstleniyoruz.

Deneyim
Alren Organizasyon, her geçen gün büyüyen müşteri portföyüyle mükemmelliğin ve müşteri memnuniyetinin en önemli önceliği olduğunu kanıtlıyor. Her gün yeni bir evlilik teklifi, doğum günü veya parti etkinliğinde sizlerle birlikteyiz. Yeni trendlerin nabzını tutarak konseptlerini sürekli güncelleyen ekibimiz aynı zamanda teknolojik gelişmelere de önem vererek teknemizin ses sistemi gibi bileşenlerinin her zaman üstün kalitede olmasını sağlıyor.

Hizmetler
Alren Organizasyon tekne kiralama ve organizasyon hizmetleriyle özel gün kutlamalarına sıra dışı bir dokunuş getiriyor. 11 metre uzunluğundaki, 10 yetişkin ve 2 çocuk yolcu kapasitesine sahip teknemizde dalgaların yumuşak ritmi mutluluğunuza eşlik ediyor. Evlilik teklifiniz için hazırlamak istediğiniz büyük sürprizin ayrıntıları doğrultusunda size özel konseptimizi belirliyor ve teknemizde gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Süslemelerde tutkunun rengi kırmızıya ağırlık vererek evlilik teklifi konseptinizi oluşturuyoruz. Kalp biçimli kırmızı balonlarla kutlama ruhunu teknemize getiriyor, ardından yemek masanızı süslüyoruz. Tercihinize göre peri ışıklarıyla veya kırmızı tealight mumlarla loş ışıklandırma sağlıyor, kalpleri pırpır ettiren bir görüntü için aşkın eskimeyen sembolü güllerden yararlanıyoruz. Teknemize giden kırmızı halıyla, fenerlerle ve volkanlarla donatarak geceye muhteşem bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz.

Ek Hizmetler
Özel günlerinizin unutulmaz karelere dönüşmesi için fotoğraf ve video çekimi hizmetleri, pasta ve çiçek gibi gecenizin temel taşı niteliğindeki gereksinimler firmamızın sağladığı hizmetler arasında yer alıyor. Hiçbir ayrıntıyı atlamadan kusursuz bir sürprize sizle birlikte hazırlanıyoruz. Alren Organizasyon profesyonelliğini sadece evlilik teklifleriyle de sınırlamıyoruz. Yıl dönümü ve kutlamaları, bekarlığa veda partileri de teknemizde düzenlenen popüler etkinliklerden.

Eski hayatlarınızı birleştirip ikinize özel yeni bir hayat kurma sözü verirken toprağın bittiği ve denizin başladığı o büyülü noktada olun. Tekne konseptli evlilik teklifleriniz için her türlü organizasyon desteğinin sağlandığı firmamızla çalışarak o heyecanlı anın keyfini sonuna kadar çıkarın. Tüm bunlar aşağıdaki Alren Organizasyon İzmir telefon numarası veya yandaki bilgi formu kadar uzağınızda. Tek yapmanız gereken hemen bize ulaşmak.

İletişim

 • Telefon: 0232 335 5320
 • Adres:

  İzmir Karşıyaka Bostanlı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alren Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.