1inci Organizasyon Evlilik Teklifi

E-posta Gönder

  • Bayraklı, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

1inci Organizasyon Evlilik Teklifi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

1inci Organizasyon Evlilik Teklifi Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

1inci Organizasyon Evlilik Teklifi Sık Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

1inci Organizasyon Evlilik Teklifi Hakkında

İzmir’de hizmet verdiğimiz firmamızla bugüne kadar çok sayıda güzel organizasyona imzamızı attık. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyor ve istekleriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. 1inci Organizasyon isimli markamızla İzmir’in öncü organizasyon firmalarından biri olmayı amaçlıyoruz.

Çift kişilik organizasyonlar bizim işimiz. İçlerinden en önem verdiğimiz ise elbette evlilik teklifi. Bu organizasyon yapılırken çok heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Bu nedenle sizin hoşunuza gidecek detayları, sizin yerinize başarıyla belirlenen mekan içerisinde uyguluyoruz. Yat ve tekne ağırlıklı bir hizmet veriyor olsak da isteğe bağlı farklı alanlarda da size yardımcı oluyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek, isteklerinizin neler olduğunu belirtmek.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Bu esnada nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyor, farklı fikirler veriyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve hizmet içeriklerimizden de bahsederek bizi tanımanızı sağlıyoruz. İzmir Körfezi’nde gezinerek evlilik teklifi etmek oldukça romantik. Teknemizi romantik aksesuarlarla süsleyerek gelişinize hazırlıyoruz. Balonlar, gül yaprakları, size özel hazırlanmış bir pankart, mumlar, şık yemek ya da koktey için ikram takımları yatın içerisinde hazır halde bekliyor. Sevgilinizin elinden tutarak teknemize geldiğinizde ise sizi kırmızı halı ve yer volkanları karşılıyor. Tabii ki sevgiliniz o an evlilik teklifi yapılacağını anlıyor. Siz de hemen yere diz çöküp “Benimle evlenir misin?” diye soruyorsunuz. Bu muhteşem andan sonra sizi şahane bir tekne gezintisi ve tadı damağınızda kalacak lezzetler bekliyor.

İzmir’de evlenme teklifi hizmeti veren organizasyon firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim formunu doldurmak ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.