Serdar Ortaç Evlendi

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:43 dakika

08.12.2022

İrlanda'lı Chloe Loughnan ile Serdar Ortaç evlendi. Kuruçeşme Suada'da yapılan düğün töreninde çifti birçok ünlü isim yalnız bırakmadı. Gelinlerin birkaç model gelinlik giymesine alıştığımız bu dönemde, Serdar Ortaç da kendi düğününe iki ayrı kostüm ile katılarak geceye renk kattı.

Chloe Loughnan

Sevgilisi Chloe'nin ısrarı üzerine nikahlarında tek renk damatlık giyen Serdar Ortaç'ın smokinini ünlü smokin ve frak terzisi Levon Kordonciyan tasarladı. Nikah töreninden sonra beyaz smokinle geceye devam eden Serdar Ortaç gibi Chloe'de geceye iki ayrı kostümle katıldı. Her iki gelinlik tercihini de sade gelinlik modellerinden yapan güzel gelinin ilk seçimi, bel bölgesine kadar işlemeli, kalçadan itibaren ise saten kumaştan tasarlanmıştı. Gelinliğini boyun ve omuzlarında taş işlemeli olan ve tüllerle devam eden ceket ile tamamladı. Mücevher tercihini oldukça sade tutan Chloe sadece taç takmayı tercih etti. Ümit Kutluk tasarımı olan ikinci gelinliği ise boyundan bağlamalı diz bölgesine kadar pullarla işlenmiş olup dizlerden sonrası son zamanların trendi püskül detayları ile tamamlanan balık gelinlik modeliydi.

Emir Sarıgül

Düğün organizasyonunun Event Point Catering Wedding Event tarafından yapılan düğünde, damada gelini babasının teslim etti. Önce Hristiyan geleneklerine göre evlenen çift daha sonra Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'ün kıydığı nikah ile dünya evine girmiş oldu.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

3 yorum

melek t.

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Chloe Loughnan çok asil görünüyor da...


Kemale Abasova

Düğün Tarihi: 05.10.2015


Mutluluklar canlarım benim


Kemale Aliyeva

Düğün Tarihi: 25.05.2016


Sizi çok seviyorum canlarım benim