Onlar Aşka Aşık

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

2:03 dakika

08.12.2022

Birçoklarının aksine onlar ne yaşadıkları aşklardan ne de evlilik sayılarından korkuyorlar. Çünkü onlar aşka aşık…İlgi çeken ünlülerin düğünleri ve evliliklerini sizler için inceledik.

Tuba Ünsal

Gazeteci Mirgün Cabas ile Tuba Ünsal evlendi. Genç yaşına üç evlilik sığdıran oyuncu çok genç yaşta evlendiği Cem Cantaş ile evliliğin sorumluluğunu kaldıramaması sebebiyle ve kızı Sare'nin babası Murat Pilevneli ile de anlaşmalı boşandı. Her evliliğinde cool bir gelin olmayı başaran Tuba Ünsal geçtiğimiz günlerde Civan Mert adında bir erkek çocuk sahibi oldu ve Mirgün Cabas ile oldukça mutlu.

Tuba Ünsal'ın evlilikleri

Tom Cruise

Tom Cruise evlilikleri ve boşanmalarıyla magazin sayfalarının müdavimi. Üstelik romantik olarak bilinmesine rağmen henüz aradığı mutluluğa kavuşamadı. Özellikle Eyfel Kulesi'nde gelen evlilik teklifi ile 2005 yılının en çok konuşulan olayına imza atan Tom ve Katie'nin evlilikleri 6 yıl sürdü. Ünlü aktör en uzun birlikteliğini ise Nicole Kidman ile yaptı. Toplamda dört çocuk sahibi olan aktörün Nicole Kidman'dan Ruby Trisha, Isabella Jane ve Connor Anthony adında ikisi evlatlık 3 çocuğu ve Katie Holmes'dan ise Suri adında bir kızı var.

Tom Cruise ve eski eşleri

Yeşim Salkım

İlk evliliğini kızının babası Mustafa İmre ile 19 yaşında yapan Yeşim Salkım şu anki eşi de dahil olmak üzere 5 kez evet dedi. Hakan Uzan'la uzun yıllar evli kalan ve boşanmasını prenseslikten istifa etmekle açıklayan sanatçı kısa süreli İlker İnanoğlu ve Arben İçli ile de evli kaldı. 2009 yılından beri oyuncu Hakan Eratik'le evli ve Ada adında bir çocuk daha sahibi olan Yeşim Salkım evlilikleri ile gündeme gelmekten şikayetçi.

Yeşim Salkım ve evlilikleri

Halle Berry

İlk aşkı olan eşi David Justice'dan dayak yiyen, ikinci eşi Eric Benet tarafından defalarca aldatılan güzel yıldız aradığı mutluluğu Fransız aktör Oliver Martinez ile yakaladı. 60 kişilik küçük bir tören ile dünya evine tekrar giren yıldız bugünlerde mutlu gözüküyor. Son dakika gelini olan yıldızın eski sevgilisi Gabriel Aubry'den Nahla adında bir kızı ve Martinez'den Maceo adında bir iki çocuğu var.

Halle Berry ve eski aşkları

Seren Serengil

Seren Serengil evlendi haberlerine yakında bir yenisi eklenecek. Ozan Kaçmaz, Cengiz İmren ve Musa Aytun ile evlenen fakat bir türlü mutluluğa kavuşamayan ünlü sanatçı 2011 yılından beri işadamı Oğuz Aşıcı birlikte. Büyük güne adım adım yaklaşan Seren Serengil bir nikaha daha göz kırpıyor.

Seren Serengil ve evlilikleri

Jennifer Lopez

Uzun soluklu ilişkilerine rağmen ilk eşi Ojani Noa ve ikinci eşi olan dançısı Chris Judd ile birer sene evli kaldı. En sansasyonel birlikteliği olan Ben Affleck ile ayrılır ayrılmaz Marc Anthony ile nikah masasına oturan JLO'nun bu evlilikten Maxmilian David ve Emme Maribel adında iki çocuğu bulunuyor. Evlilikleri kadar tektaşları da kendisi kadar ünlü olan sanatçı belki de aradığı mutluluğu genç sevgili Casper Smart'ta bulacaktır.

Jennifer Lopez ve eski düğün görüntüleri

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

3 yorum

EYUP OCAK

Düğün Tarihi: 25.02.2014


haysiyetsizliği aşka aşık olmak göstermişsiniz ya pes diyorum yazık diyorum eğer gençlere böyle rol modeller biçiyorsanız artık sitenizi takip etmeninde anlamı yok diyorum bu nasıl bi zihin yapısıdır herkes ömrünce 3 5 kez boşansın evlensin ya aşka aşık olmak başka birşey öyle ya çok asil çok üstün bi karekter örneği öyle ya yazıklar olsun...


irem bektaş

Düğün Tarihi: 23.10.2014


sırf gundemde kalmak için evleniyorlar gibi geliyor bana bazıları..


Hafize Engin

Düğün Tarihi: 23.10.2014


sanırım yanlarında sürekli bir destekçiye ihtiyac duyuyorlar. Biraz bağımlılık olmuş olabilir :)