Kime Niyet Kime Kısmet

1:00 dakika

08.12.2022

Eskiler hep derdi, evlilik kısmet işi diye. Biz de güler geçerdik ama haklılar galiba. Baksanıza kimsenin ne güzelliği, ne ünü, ne de gücü evlilik konusuda kaderini değiştirmeye yetmiyor. Bunun en güzel örneği ise evlenecek gözüyle bakılan sosyetik güzel Derin Mermerci ile seneler önce aşk yaşadığı Cem Uzan'ın bambaşka evliliklerle nihayete eren aşk hayatları.

Cem'e Niyet

Ünlü sosyetik güzel Derin Mermerci'nin Fransa'da yaşayan Cem Uzan'la geçtiğimiz senelerde yaşadığı aşkın evlilikle sonlanacağını düşünenler çok yanıldı. Aralarındaki 21 yaş farka ve ayrı ülkelerde yaşamalarına rağmen bir buçuk sene süren tutkulu aşk, yine mesafe yüzünden sona erdi. Ne Paris-İstanbul arası gidip gelmeler ne de gösterişli sarı pırlantadan yapılmış tek taş yüzük bu ilişkiyi evliliğe taşımayı başaramamıştı. Dedikodu kazanından yükselen fısıltılara bakılırsa, Derin Mermerci'nin ailesi de, sorunlu olabileceğini düşündükleri bu evliliğe karşı çıkmıştı.

ünlü çiftler uzan-mermerci

Başka Bir Cem'e Kısmet

Köprünün altından akan sulara ve hayatına giren diğer erkeklere rağmen kimse Derin Mermerci'yi bir türlü nikah masasına oturtamamıştı. En sonunda geçtiğimiz nisan ayında aşk yaşamaya başladığı Doğuş Yayın Grubu’nun eski CEO’su Cem Aydın ile 40 kişinin katıldığı küçücük bir törenle evlendi. Cem Aydın'ın Gümüşsuyu'ndaki evinde yapılan törene çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı. Ve böylece Derin Mermerci birinin değilse de diğer bir Cem 'in eşi oldu.

ünlü aşıklar

Onlar Erdi Muradına

Bu arada, Cem Uzan da Fransa'da boş durmadı. Derin Mermerci'den ayrılmasının ardından Fransa'da Fanny Blanchelande adında bir fransız bir takı tasarımcısı ile evlenen dört çocuk babası Uzan, böylece üçüncü kez dünya evine girmiş oldu. Kaçak işadamının önceki iki eşinden olan çocuklarının arasının ise yeni eşle gayet iyi olduğu söyleniyor.

Cem_Uzan_Fransiz_Karisi

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

Gülsen Tezcanlı

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Herkesin kaderi önceden çizilmiştir ben buna inanıyorum. Erkek arkadaşımla tanışmadan önce hic bir zaman kendime uygun birini bulabileceğimi düsünmüyordum en ummadıgım anda tanıştım ve su an evlilik hazırlığı yapıyorum :) Bu işler kısmet işi :)


Duru Poyraz

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Cem Uzan turnayı gözünden vurmuş . Derin Hanım çok güzel bir gelin olmuş :)