Aralık Ayına Bomba Gibi Düşen Düğünler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:24 dakika

08.12.2022

Gözler başka çiftlere çevriliyken onlar sessiz sedasız evlendiler.

Aralık ayı Türkiye’de ve dünyada sürpriz düğünlerin ayı oldu. Birbirinden farklı tarz ve yaşlardaki bu gelin ve damatların tek ortak noktası ise basından gizli olarak nikah masasına oturmaları oldu. İşte haber avımızıda oltamıza takılan gizli düğünler ve ayrıntıları...

Teoman & Ayşe Kaya

Türk rock müziğinin asi çocuğu Teoman, herkesi şaşırtan sürpriz bir kararla üniversite aşkı Ayşe Kaya ile dünya evine girdi. Les Ottoman Otel’de 40 kişilik davetli eşliğinde gerçekleşen düğünün ardından çiftin balayına gitmeyeceği; evlerinin de Nişantaşı’nda olacağı söylendi.

aralık ayına bomba gibi düşen düğünler

Necati Şaşmaz & Nagehan Kaşıkçı

Kurtlar Vadisi’nin yakışıklı Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, 12.12.2012 tarihinde sürpriz bir kararla evlenerek herkesi şaşırttı. Gelinin damattan yirmi yaş küçük olduğu sade düğüne çiftin aileleri ve yakınları katıldı.

aralık ayına bomba gibi düşen düğünler

Kate Winslet & Ned RocknRoll

Dünyaya adını Leonardo DiCaprio ile beraber rol aldığı Titinic’te duyuran Oscarlı aktör Kate Winslet aralık ayında New York’da yapılan gizli bir seremoniyle evlendi. Kate Winslet’in üçüncü eşi olan Ned RockNroll ise İngiliz milyarder Richard Brenson’ın yeğeni olmasıyla tanınıyor. Düğünde gelini damada Leonardo Di Caprio’nun teslim ettiği ve davetliler arasında Kate Winslet’in önceki eşlerinden olan iki çocuğunun da bulunduğu belirtiliyor. Çiftin düğün hediyesi ise 126 bin sterlin değerinde bir uzay yolculuğu.

aralık ayına bomba gibi düşen düğünler

Deniz Seki & Faruk Salman

Yılbaşı gecesi Kıbris’ta konser veren olaylı sanatçı Seniz Seki, kuliste sevgilisi Faruk Salman’dan evlilik teklifi aldı. Orkestranın çaldığı romantik müzikler, mumlar ve konfetiler eşliğinde yapılan teklif, en başka Deniz Seki olmak üzere herkese hoş bir yeni yıl sürprizi oldu.

aralık ayına bomba gibi düşen düğünler

Hugh Hefner & Crystal Harris

Playboy Enterprises’ın sahibi 86 yaşındaki Hugh Hefner ve 26 yaşındaki model sevgilisi Crystal Harris, fırtınalı ilişkilerini yılbaşı gecesi gerçekleşen sade bir düğünle resmiyete döktü. Playboy Malikanesi’nde gerçekleşen düğüne sadece çiftin yakınları katılırken, Hugh Herner’in üçüncü, model sevgilisinin ise ilk evliliği olduğu söylendi.

aralık ayına bomba gibi düşen düğünler

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

Damla sevnan

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Benim için şok evlilikler oldu :((


Sevil hanzeda

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Teoman benim için yıkım oldu..