2013 Yazı Bu Oyunculara Uğurlu Geldi

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:42 dakika

08.12.2022

Sevilen dizilerin sevilen yüzleri akşamları evlerimize konuk olup bizleri türlü hikayelere taşıyorlar. Bu sefer biz onların en mutlu günlerine, düğünlerine konuk oluyoruz. Bu yaz evlenen dizi oyuncularına şöyle bir bakalım.

Melisa Sözen & Alican Yücesoy

Ünlü oyuncu Melisa Sözen Şubat dizisinden de tanıdığımız rol arkadaşı oyuncu Alican Yücesoy ile evlendi. İtalya’da muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştiren mutlu çifti arkadaşları da yalnız bırakmadı. Roma kentinde gerçekleşen keyifli düğün törenine ünlü çiftin Şubat dizisinden rol arkadaşları İbrahim Selim, Ece Dizdar, Ezgi Çelik ve Leyla ile Mecnun dizisinden Serkan Keskin de katıldı.

melisa-sozen-udd

Yeliz Şar & Tolga Güleç

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Ahmet karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Tolga Güleç kendi gibi oyuncu olan Yeliz Şar ile dünya evine girdi. Daha önce 20 Eylül’de evlenmeyi planlayan Yeliz Şar ve Tolga Güleç, düğün tarihlerini öne çekerek 2 Ağustos Cuma günü dünya evine girdi. Kadıköy evlendirme dairesinde mutluklarını taçlandıran ünlü çift diğer ünlülere nazaran oldukça sade bir düğün yapmayı tercih etti.

tolga-yeliz-udd

Zeynep Koltuk & Tolga Tekin

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa’yı canlandıran Tolga Tekin ve kendi gibi oyuncu olan, en son Behzat Ç. dizisinde Aslı karakterine hayat veren Zeynep Koltuk eylem gibi bir düğünle evlendi. Ankara Club Mirador’da gerçekleşen düğüne çok sayıda tiyatro ve dizi oyuncusu katıldı. Nikah masasına “Her yer Taksim, her yer direniş!” ve “Hepimiz çapulcuyuz” pankartlarıyla gelen ünlü oyuncuların arkadaşları ise çifte tencere – tava çalarak eşlik etti. Bizim Evin Halleri dizisinde tanışan ve uzun süredir birlikte olan çift balayı için Phuket adasına uçtu.

Zeynep-Koltuk-udd

Evrim Solmaz & Arda Şener

Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Zeliş karakteriyle tanıdığımız oyuncu Evrim Solmaz, bir süredir birlikte olduğu Arda Şener ile sessizce evlendi. Çiftin nikah töreni Arda Şener’in İzmir’deki çiftliğinde yakın arkadaşlarının ve akrabalarının katılımı ile sade bir şekilde gerçekleşti. Anne olmak isteyen Solmaz bu yıl dizilerde rol almak istemediğini, Umutsuz Ev Kadınları’ndan da ayrılacağını belirtti.

evrim-solmaz-udd

Melike Güner & Haydar Bozkurt

Uzun yıllar Doktorlar dizisinde Zenan karakteriyle karşımıza çıkan ünlü oyuncu Melike Güner, Toyota Türkiye Ceo'su Ali Haydar Bozkurt ile dünyaevine girdi. Bir yılı aşkın bir süredir birlikte olan Bozkurt ve Güner’in 21 Haziran tarihinde Adile Sultan Sarayı’ndaki düğününe çiftin yakın arkadaşları ve aileleri başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. Keremcem'in sahneye çıktığı düğün eğlencesi, gece yarısından sonra restoran bölümündeki after party ile devam etti.

Melike-guner-udd

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

sahra işlek

Düğün Tarihi: 13.10.2014


bütün oyuncuları takip ediyoruz çok güzeller


Z

zeynep

Düğün Tarihi: 13.10.2014


tebrikler hepsine :)