Uğurlu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Uğurlu Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Uğurlu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Uğurlu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Uğurlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Uğurlu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Uğurlu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Uğurlu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Uğurlu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Uğurlu Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Uğurlu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Uğurlu Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Uğurlu Düğün Salonu Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde işinde uzman hizmet ekibimiz ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla sizleri ağırlamak için buradayız. Uğurlu Düğün Salonu Datça olarak bugüne kadar sayısız çiftimizin mutluluğuna ev sahipliği yaptık. Sizin de bu mutlu gününüzde yanınızda olmak için salonumuza davet ediyoruz.


Geniş kapasitesi ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan misafirlerinizi davet edebileceksiniz. Davetli sayınıza göre masalarımızı dört ve sekiz kişilik olarak yerleştiriyoruz. İstek dâhilinde ayni masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek isimlerinin yazılı olduğu kartlar bırakıyoruz.


Misafirlerinizi girişte masalarına kadar ağırlıyoruz ve yerlerine buyur ediyoruz. Ardından sıra geliyor bu özel gün için sunduğumuz hizmetlere. Çiftimizin salona girişi esnasında efektler ve volkan gösterileri, nikâh masası özel dekorasyonu ve süslemeleri gibi birçok önemli detayı büyük titizlikle hazırlıyoruz.


Dans ederken konuklarınıza görsel şov sunmak için her şeyi düşündük. Tavanımızdaki renkli ışık gösterilerimizi çok beğeneceksiniz. Yer sıkıntısı yaşamayın, özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı tasarladık. Salonumuzun her noktasından rahatlıkla görülebilen pist alanımızda konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmediğiniz kadar keyifli vakit geçireceksiniz.


Rahatça son hazırlıklarınızı yapıp eşinizle düğün saatini bekleyeceğiniz gelin odamızda sizler için büyük bir özenle hazırlanıyor olacak.


Fotoğraf çekimlerinizi salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Video çekimlerinizi de üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Düğünümüzün ardından montajlanmış bir şekilde düğün videonuzu sizlere ulaştırıyoruz.


Sadece düğün hizmeti vermiyoruz; kına, doğum günü, açılış ve daha fazlası. Güler yüzlü, işinde uzman ve profesyonel ekibimizle bütün özel günlerinizde size hizmet veriyoruz.


Daha fazla bilgi almak ve size özel tekliflerimizden yararlanmanız için yapmanız gereken çok basit. Hemen ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Oyucak Mevkii Datça, Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Uğurlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.