Karatay Düğün Salonları

Konya Karatay düğün salonları listesi Düğün.com'da! Düşlediğin daveti gerçekleştirmek adına mekan seçeneklerini değerlendir, düğününü planla!

Beyaz Saray Düğün Salonu
18

Başlangıç Fiyatı
20.000 - 30.000 TL
Kapasite
750-1.000

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Konya Karatay düğün salonu seçeneklerini arasından davetlerinize ideal mekan çözümleri bulabilirsiniz. İlk önce aradığınız düğün salonundan beklentilerinizi belirlemekte fayda var. Ardından kapasite konusunda küçük bir eleme yapabilirsiniz Eğer çok büyük bir düğün yapmayı planlıyorsanız yine endişle etmenize gerek yok, zira Karatay düğün salonları arasından 3.000 kişiden fazla davetli ağırlamanıza imkan verecek işletmeler mevcut. Hemen düğün salonlarını incelemeye başlayın. Firma profil sayfalarında bulunan ayrıntılı bilgiler merakınızı gidermekle kalmayacak, ilk etapta fikir edinmenize yardımcı olacaktır. Ardından salon fotoğrafları ve çift yorumları ile salon seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri almak da oldukça kolay.

Karatay Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları