Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi
5,0
(1 Yorum)
Karatay

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yokKolay ulaşım

300 - 1000 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele

Butik düğüne uygunSade süslemelerMenü tadımıCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yokGeniş otopark

150 - 1200 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Karatay Cristal Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Karatay Vizyon Garden Düğün & Kongre Merkezi

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Karatay Altın Gençler Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Karatay Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi

200 - 4500 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karatay'daki Düğün Salonları

Hayalini kurmuş olduğunuz düğün organizasyonunu Konya’da gerçeğe dönüştürebilirsiniz! Hayallerinize giden yolda, Karatay’da bulunan davet salonlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konya Karatay düğün mekanları, açık ve kapalı davet alanlarında pek çok hizmet sunuyor. İlçedeki düğün salonları; Selim Sultan, Fetih, Karaaslanüzümcü, Hacı Yusuf Mescid, Karaaslandede ve Büyük Sinan gibi çeşitli semtlerde yer alıyor.

Konya Karatay düğün salonlarında; yemekli, yemeksiz ya da kokteylli organizasyonlar düzenlenebiliyor. İlçedeki düğün salonlarının konuk ağırlama kapasiteleri birbirinden farklı oluyor. Düğün salonları, ortalama olarak 400-500 davetliye ev sahipliği yapabiliyor. Yüksek kapasiteli mekanlar 3.000’den fazla sayıda konuğa yemekli hizmet sunabiliyor. Butik düğün salonlarının ise 200-300 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor.

Düğün salonları arasında seçim yapan çiftler için fiyatlar büyük önem arz ediyor. Karatay düğün fiyatlarının geniş bir skalası bulunuyor. İlçedeki düğün salonları; uygun, ortalama ve ortalamanın üzerinde fiyatlar karşılığında hizmetlerini çiftlerle buluşturuyor. Menü seçimi, davetli sayısı ve ekstra hizmet talepleri gibi unsurlar doğrultusunda düğün mekanları çiftlere özel bir fiyat çıkarıyor.

Karatay’da düğün salonlarının tamamında şehir manzarası ön plana çıkıyor. Konya’nın yüzlerce sayıda aşka şahitlik ettiği düğün mekanları, merkeze yakın yerlerde konumlandırılıyor. Yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çeken salonlar, Konyalı çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. İlçedeki düğün salonlarının bir kısmında kolon bulunmuyor. Geniş ve ferah davet salonları her mevsimde hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

Karatay Düğün Yerlerinin Çeşitli Hizmetleri

Konya düğün salonları arasında yer alan Karatay mekanlarında şahane hizmetler sunuluyor. Karatay düğün mekanları, yemek ve kokteyl hizmetleriyle ön plana çıkıyor. İlçedeki düğün salonlarının birçoğunda menü tadımı yapma imkanı bulunuyor. Yemekli düğün mekanlarının menülerinde Türk mutfağına ait nefis yemekler yer alıyor. Usta şeflerin hazırladığı enfes menü ve ikramlıkların sunumunu ise tecrübeli garsonlar yapıyor.

Karatay düğün salonlarında, kaliteli ışıklar ve güçlü ses ekipmanları kullanılıyor. Volkan, sis ve konfeti gösterileri hem çiftlere hem de konuklara görsel bir şölen yaşatıyor. İlçedeki düğün salonlarının anlaşmalı olduğu ses sanatçıları bulunuyor. Orkestra ve DJ ile birlikte çalışan düğün mekanlarını çiftler severek tercih ediyor. Davet salonlarının bir kısmında, after party alanı da oluyor.

Karatay’daki düğün mekanlarının bir kısmı; fotoğrafçı, kameraman, kuaför, makyöz, karşılama hostesi ve valeyle birlikte çalışmayı tercih ediyor. İlçedeki düğün salonlarının neredeyse tamamında organizasyon sorumlusu hizmetleri bulunuyor. Davet salonlarının anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlusu, düğün planlama sürecini en iyi şekilde yönetiyor. Karatay organizasyon mekanlarının birçoğu dekorasyon ve süsleme hizmetlerini de düğün paketlerine dahil ediyor.

Karatay düğün salonlarında konuklarınız “Acaba park yeri bulabilecek miyim?” tedirginliği yaşamıyor. İlçedeki organizasyon mekanlarının büyük bir kısmında otopark bulunuyor. Davetliler özel araçlarını valeye de teslim edebiliyor. Karatay düğün mekanlarının birçoğunda, hazırlık odası ve engelli girişi yer alıyor. Örnek masa hazırlama, prova yapma, gelin arabası süsleme gibi ekstra hizmetler sunan mekanlar çiftlerin beğenisini kazanıyor.

Karatay Düğün Salonlarının Ücretleri

Karatay düğün yerlerinin fiyat aralığı, her bütçeye hitap ediyor. Konyalı çiftler seçimlerini çoğunlukla uygun fiyatlı mekanlardan yana yapıyor. İlçedeki en uygun fiyatlı düğün salonları Büyük Sinan Mahallesi’nde yer alıyor. Hizmetlerini yalnızca kapalı alanda sunan uygun fiyatlı salonların 400-500 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Bu salonlarda muhteşem bir şehir manzarası oluyor.

Düğün organizasyonunuz için çok yüksek bir bütçe belirlemediyseniz, uygun fiyatlı salonlara da göz atabilirsiniz. İlçedeki cep dostu düğün salonlarının bir kısmı, Hacı Yusuf Mescid Mahallesi’nde yer alıyor. Buradaki yüksek tavanlı salonlar, en fazla 400 konuğa yemekli hizmet sunabiliyor. Ayrıca Karatay Belediyesi düğün salonu opsiyonları da makul fiyatlarıyla ön plana çıkıyor.

Karatay’da düğün harcamaları için ortalama bir bütçe belirleyen çiftlere göre de salonlar bulunuyor. Ortalama fiyatlı düğün salonları, Karaaslandede ve Fetih Mahallesi’nde yer alıyor. Fiyatların ortalama olduğu organizasyon mekanları maksimum 500 davetliyi ağırlayabiliyor. Yemekli organizasyonlarda menülerin, kokteylli düğünlerde ise ikramlıkların seçimi fiyatlara yansıyor. Menü ve ikramlıklar, konuk sayısına göre hazırlanıyor.

Fiyatların ortalamanın üzerinde olduğu düğün salonları Karatay’da Karaaslanüzümcü ve Selim Sultan’da yer alıyor. Buradaki düğün organizasyon mekanları yüksek kapasiteli olmalarıyla ön plana çıkıyor. Yüksek kapasiteli mekanların açık ve kapalı davet alanlarında kalabalık düğün organizasyonları gerçekleştirilebiliyor. Fiyatların ortalamanın bir tık üzerinde seyrettiği düğün salonları, çiftlerin her türlü gereksinimini fazlasıyla karşılıyor.

Karatay Düğün Mekanlarının Kapasiteleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları