Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi

E-posta Gönder

  • Karatay, Konya.

Kapasite Bilgileri

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, kına ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Zirve Düğün ve Toplantı Merkezi Hakkında

Bizler Zirve Düğün ve Toplantı Salonları olarak Konya’da; düğün, nişan, sünnet, kına, toplantı veya özel organizasyonlarınız için hizmet veren, %100 müşteri memnuniyetini esas almış köklü bir firmayız. Tecrübeli ve çalışkan personelimizle ile birlikte, en değerli günlerinizde sizlerin yanında bulunmaktan ve konuklarınızı en güzel şekilde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Organizasyonlarınızı yapacağımız üç farklı mekan alternatifimiz var;

Davet ve etkinliklerini modern bir salonda yapmak isteyen müşterilerimizin tercih edebileceği yüksek tavanlı ferah salonumuzda dilediğiniz oturma düzenini oluşturabiliyoruz. Bu alanda yuvarlak masaları kullanmayı tercih ettik. Masalarımızın üzerinde kullandığımız dekoratif şamdanları da çok beğeneceğinize eminiz.

Diğer bir alanımız ise doğayla iç içe olacağınız kır bahçemiz. Çim zeminli yapısı, ferah etkinlik alanı ve geniş oyun pistiyle ilk gördüğün anda beğeninizi kazanacak bu alan özellikle kır düğünü hayali kuran çiftlerimiz için harika bir seçenek. Son zamanların trendlerini dikkate alarak temin ettiğimiz masa ve sandalyelerimizle şık bir ortam yaratmak istedik. Bu alanımızın özellikle farklı konsept ve süsleme çalışmaları için ideal olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Son etkinlik alanımız olan toplantı salonumuz, genellikle şirket etkinlikleri, grup yemekleri ve benzeri organizasyonlar için tercih ediliyor. İster ziyafet düzeninde isterseniz de kokteyl düzende hazırlayabileceğimiz bu alan da yüksek tavanlı yapısı ve sade dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Toplantı ve sunumlarınız için teknik altyapıyı da içinde barındıran salonumuzu resmi organizasyonlarınız için tercih edebiliyorsunuz.

Konya düğün salonları arasında belirgin özellikleri ve hizmetleriyle faaliyet gösteren Zirve Düğün ve Toplantı Salonları firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve organizasyon fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karaaslanüzümcü, Dervişhan Sk. No:13, 42020 Karatay/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.