Saltanat Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Saltanat Düğün Sarayı Fiyatlandırma

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  5.000-7.500 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  30-50 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  5.000-7.500 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  30-50 TL

Saltanat Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Şehir merkezinde
 • Manzara

  Park manzaralı, Şehir manzaralı

Saltanat Düğün Sarayı Özellikler

 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Fotoğrafçı Getirme
 • Engelli Girişi
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Yemek Servisi
 • Catering Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menülerde Değişiklik

Saltanat Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Saltanat Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

  Saltanat Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30-50 TL, hafta içi yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır. Saltanat Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30-50 TL, hafta sonu yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


 • Saltanat Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Saltanat Düğün Sarayı düğün için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir. Saltanat Düğün Sarayı maksimum 150-250 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Saltanat Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Saltanat Düğün Sarayı düğün dışında açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


 • Servis saat kaçta sona eriyor?

  22:00

Tüm Sorular

Saltanat Düğün Sarayı Hakkında

Çiftlerimize sunduğumuz farklı kapasitelerdeki ve birbirinden göz alıcı dekorasyonlara sahip 3 ayrı kapalı salonumuzdan tarzınıza uygun olanı, davetlilerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz bir salonumuzu sizin için hazırlayabiliriz. Ayrıca salonlarımız henüz yenilenmiş olup son teknoloji sistemler ve modern eşyalarla döşenmiş bir şekilde çiftlerimizi bekliyor. Fazlaca davet alanı seçeneğini bünyemizde bulundurmamız bizi diğer Konya Selçuklu düğün salonlarından ayrı bir yere koyuyor.

Davet Alanları

İşletmemizin 3 kapalı salonu ve kır düğünlerinizi planlayabileceğiniz 1 kır bahçesi var;

●Kır Bahçesi: Yemyeşil çimlerin üzerindeki 1.000 kişilik bahçemiz çok katılımlı düğünler için yeterli alan genişliğine sahip.

●Salon Osmanlı: Kapalı alanlarımızın en büyüğü olan Osmanlı davetli sayısı fazla olan düğünlerde tercih edilebilecek ilk salon.

●Salon Hanedan: Diğer salonumuz Hanedan’ın en sevilen özelliği çok geniş bir pistinin bulunması ve konferans düzeninde kapasitesinin 1.500 kişiye kadar ulaşması.

●Salon Şehzade: Önceki salonlarımıza nazaran daha küçük olsa da kına, nişan, söz gibi organizasyonlarınız için 400 kişilik kapasitesiyle ideal.

Dekorasyon

Sıra Konya Saltanat Düğün Sarayı’nın lüks ve zarif dizaynına dair detayları anlatmaya geldi;

●Salon Osmanlı: İsminden de tahmin edeceğiniz üzere duvarlarından masa aksesuarlarına gold rengin hakim olduğu salonumuzdaki beyaz yuvarlak masa ve beyaz sandalyelerde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Duvarlarımızdaki Osmanlı dönemini yansıtan tablolar dikkat çeken ilk dekoratif ürünümüz.

●Salon Hanedan: Toprak tonlarının ağırlıkta olması salonumuzun sakin atmosferinin nedenlerinden olabilir. Sahne etrafında cam yüzeyli S şeklindeki, salonumuzun diğer yarısında yer verilen yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyeler; masalarımızı hareketlendiren gümüş çubuk şamdanlar, metal suplalar, beyaz çiçeklerimiz bir araya geldiğinde gayet modern bir görünüme şahit oluyorsunuz.

●Salon Şehzade: Siyah örtülü yuvarlak masalar ve gold napolyon sandalyeler kullanılarak oturma düzenimiz son şeklini alıyor. Masalarımız gold suplalar, cam boncuklu tek kollu şamdan ve birer kırmızı çiçekle şık bir görünüme bürünüyor.

Hizmetler

Yemekli davet düşünen çiftlerimize deneyimli, hünerli aşçılarla çalıştığımızın müjdesini verelim. Menülerimizin lezzetinden emin olmak isteyen gelin damatlarımız için düğün öncesi tadım imkanı ve menü değişikliği fırsatı sunuyoruz. Organizasyon sorumlularımızın rehberliğinde eksiksiz ve göz alıcı bir alan tasarımına imza atacaksınız. Işık ve ses hizmetlerimiz konusunda hassas davranıyor, son teknoloji sistemleri anında salonumuz taşıyoruz.

Düğün, nişan, kına, sünnet hatta kurumsal etkinliklerinize kadar birçok organizasyonunuza uygun davet alanlarımızda güler yüzlü ekibimizin ilgisiyle telaşa kapılmayacak aksine kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Çünkü biz Selçuklu Saltanat Düğün Salonu olarak kurulduğumuz günden beri yalnızca çiftlerimizin yüklerini hafifletmeye odaklanarak onlara özel günlerinde kaliteli ve hatasız düğünler yaşatmayı amaç edindik. İşletmemize yönelik sorularınızı iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek iletebilirsiniz.

İletişim

Saltanat Düğün Sarayı Düğün Yorumları (7)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

ra

Ramazan

Düğün Tarihi: 10.09.2015


Mekan hem fiyat olarak hem de iç dizayn olarak oldukça uygun ve güzel. ilramlı olan nişsanımızda ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. kolay bulunabilir bir mekan, genel anlamda oldukça memnun kaldık. ses orkestra sistemi gayet güzeldi. benim organizasyonumdan sonra bir kaç arkadaşımada... devamı 

ha

Harun

Düğün Tarihi: 06.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğün salonu müşteri memnuniyeti karşılayan elit bir salon. Gerek sanatçılarıyla gerekse çalışanlarıyla tam not aldılar. İkramlı bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik, sunulan ikramların tadı gayet güzeldi. Garsonlar ilgili ve güler yüzlülerdi. Görsellik açısından seçmiş olduğumuz mekan gayet şık... devamı 

du

Durmuş

Düğün Tarihi: 19.08.2015


Güzel bir deneyimdi bu mekanda düğün yapmak, 1000 kişi konuğumuz vardı ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. yetkili ve çalışanlardan da oldukça memnun kaldık. masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. lokasyon olarak da oldukça kolay bulunabilecek bir mekan.

ke

Kenan

Düğün Tarihi: 16.08.2015


Düğün mekanının 3 ayrı salonu vardı.Biz Osmanlı salonunu seçtik.İçerde devasa Osmanlı motifleri olantablolar vardı.Saray motifleri işlenmişti salonda ve çok görkemli olarak duruyordu bizde bu yüzden bu mekanı tercih ettik.500 kişilik yemekli bir düğün oldu.Biz salona çıkmadan önce konuklarımız... devamı 

Mu

Mutullah

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Ben Ereğli'de ikamet ediyorum ancak ulaşım açısından dışarıdan gelen konuklarımızı da düşünerek Konya Selçuklu'da terminale yakın olduğu için ve istediğimiz tarzda yemek yapabildikleri için bu mekanı tercih ettik. Ulaşım olarak süper kolay ve otoparkı vardı. Salon normalde 1000 kişi... devamı 

Me

Mehmet

Düğün Tarihi: 16.11.2014


Yeni bir mekan. Dekorasyonda yaptıkları yenilik beni daha çok etkiledi. Hizmeti de çok iyi.

İs

İsa

Düğün Tarihi: 17.08.2019


İhtiyacınıza göre salon seçebilirsiniz. Yemeklerini ve pastaları kendileri yaptırıyorlar. Doğal sağlıklı gıdalar olmasına azami özen gösteriliyor. Personeli güler yüzlü ve servis hizmeti iyi. Ulaşımı kolay otopark sorunu yok.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.