Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

50 - 888 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Tanyeli Grand & Diamond Düğün Salonları
5,0
(12 Yorum)
2. yıl
İzmit

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

200 - 800 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Salon Dağ Alyans
5,0
(19 Yorum)
Kartepe
1 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

200 - 400 Kişi
60.000
40.000 TL
İncele
Grand Terrace
5,0
(3 Yorum)
2. yıl
Kartepe
23 saatte cevap verir

Teras salonButik düğüne uygunModern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımı

200 - 700 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Simay Düğün Davet
4 Yorum
Kartepe

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanGelin yolu süslemesiMenü tadımıSahne ışık sistemiAlkol servisi yokBalkon / Teras alanı

100 - 449 Kişi
25.000
10.000 TL
İncele
Peri Düğün Sarayı
10 Yorum
İzmit
1 saatte cevap verir

Peri Düğün Sarayı, 2023 yılında kurulan ve davet sektörüne henüz giriş yapmış firmalardan biri. Yeni bir mekan olmasına rağmen deneyimli işletmeciler tarafından hizmet veren Peri Düğün Sarayı,...

200 - 750 Kişi
65.000
55.000 TL
İncele
Aslım Düğün Salonu
4,8
(7 Yorum)
2. yıl
Kartepe

Butik düğüne uygunİhtişamlı süslemelerYüksek tavanKolonsuzEtkili havalandırmaCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

100 - 600 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kartepe’deki Düğün Salonları

Kocaeli’nin merkezi olan İzmit’e oldukça yakın konumlanan Kartepe’deki düğün salonları arasında eksiksiz düğün törenleri için ideal olan alternatifleri bulabilirsiniz. İlçe genelinde her zevke ve bütçeye uygun salonlar sunuyor. Kapalı davet alanlarının kapasiteleri genellikle 250 ila 750 kişi arasında değişiyor. Hem butik çaplı hem de geniş katılımlı organizasyonlar elverişli alanlar mevcut diyebiliriz.

Modern dekorasyonları ile çiftlere göz kamaştırıcı bir atmosfer sunuyorlar. Balkon ve terasa sahip salonlarda bahçelerin ve şehrin panoramik manzaralarının tadını çıkarabilirsiniz. Davetli sayınızı karşılaması durumunda yaz düğünleriniz için teras davet alanlarını da tercih edebilirsiniz. Bu manzaralar özel gününüze romantik ve unutulmaz bir hava katıyor. Farklı konseptlerle hayal ettiğiniz görünümü yaratabiliyorsunuz.

Kartepe’de düğün salonlarına ulaşım oldukça kolay. İstanbul’a yakınlığı ve ilçenin ana yollar üzerinde bulunması da büyük bir avantaj. Özellikle de Kartepe’den geçen D-100 Karayolu çevresinde kolay ulaşabileceğiniz çok sayıda salon mevcut. Yanı sıra; mekan dağılımına baktığımızda, yoğunluğun İstasyon Mahallesi’nde olduğunu söyleyebiliriz. Dumlupınar ve İbrik Dere mahallelerine de bakabilirsiniz.

Kartepe düğün salonları, doğal güzellikleri ve modern mimarisi ile her çiftin hayalini süsleyen unutulmaz bir düğün deneyimi sunuyor. Bu mekanlar; geniş kapasiteleri, farklı davet alanları, özel paketler ve profesyonel hizmetleriyle düğünleriniz için ideal seçeneklerden. Ayrıca bu salonlarda dört mevsim boyunca organizasyon düzenleyebiliyorsunuz. Sadece düğününüz için değil; kına gecesi, söz ve nişan törenleriniz için de kiralayabilirsiniz.

Kartepe Düğün Salonlarının Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Kocaeli düğün salonlarının talep ettikleri fiyatlar arasında ilçeye göre bir değişiklik gözlemliyoruz. Örneğin; Kartepe’de düğün fiyatları, İzmit ilçesine göre daha uygun bir aralıkta seyrediyor. İlçe özelinde ise salonların bulundukları konumlar, davet alanı özellikleri, sundukları hizmetler ve mevsim doğrultusunda başlangıç fiyatları değişiklik gösteriyor. Kartepe’de yer alan salonların yemeksiz paketleri ise oldukça makul diyebiliriz.

Yemeksiz paketlerde catering maliyetleri bulunmadığı için genel hizmetlere sahip olabileceğiniz düğün organizasyonunuzu ekonomik fiyatlara gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemekli paketlerde de fiyat farklılıkları olabilir. Bu farklılıklar; sunulan menü seçenekleri, yemeklerin kalitesi ve çeşitliliği, servis hizmetleri gibi etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Menü tadımı ve özel menü seçeneklerinden yararlandığınızda da fiyat farkı söz konusu oluyor.

Salonların hazır paketlerindeki olanaklar dışında hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda mekanlar sizin için anlaşmalı çözüm ortaklarıyla çalışabiliyor. Hizmetler yeniden hesaplandığı için çoğunlukla ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Sezon fiyatları mevsimlere göre değişiyor. Talebin daha az yoğun olduğu kış aylarında kampanyalı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yaz-kış fark etmeksizin hafta içi organizasyonlarının da daha uygun olduğunu belirtelim.

Kartepe düğün salonları fiyatları konusunda makul bir seçenek arayışında olan çiftler için ödeme kolaylıkları oldukça önemli. Bazı mekanlar, çeşitli ödeme seçenekleri sunarak çiftlerin bütçelerine uygun bir plan hazırlayabiliyor. Bunun yanı sıra; düğün tarihinden en az 6 ay önce yapılan erken rezervasyonlar sayesinde de indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Kartepe Düğün Salonları Çiftlere Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Birçok düğün salonu Kartepe’de yemekli ve yemeksiz olmak üzere farklı düğün paketleri sunuyor. Bu paketlerle birlikte kapsamlı bir organizasyon hizmeti alabiliyorsunuz. Davet sorumlusu ile birlikte size en uygun paketi ve hizmetleri seçebilir; salonun nasıl görüneceğine karar verebilirsiniz. Ayrıca bu yetkili tarafından gecenin akışına dair tüm planlama yapılıyor ve personel ekibi koordine ediliyor.

Yemekli paketlerde; giriş kokteyli, geniş menülü ziyafet ve meşrubat ikramı yer alabiliyor. Yemeksiz paketlerde ise yaş-kuru pasta, çerez ve meşrubat servis ediliyor. Her iki pakette de çoğunlukla aynı genel hizmetlerle karşılaşıyoruz. Davet alanlarında standart bir süsleme hazırlıyorlar. Salonları; masa üstü aksesuarları, masa-sandalye giydirmeleri, gelin yolu, nikah alanı ve masa başı çiçekleri ile donatıyorlar.

Kocaeli Kartepe düğün salonlarından eksiksiz hizmet almanız için orkestra ve DJ de paketler dahilinde temin ediliyor. Müzisyenlerin sahne alması için kaliteli ses ve ışık ekipmanlarının kurulumunu yapıyorlar. Ayrıca birçok mekanın bünyesinde profesyonel bir fotoğraf ve video ekibi çalışıyor. Düğününüzün anbean kayıt altına alınmasının yanı sıra; gelin-damat albümü ile aile albümü de sunuyorlar.

Çiftlerin özel isteklerini karşılayan salonlarla da karşılaşabilirsiniz. Sis efekti, barkovizyon, gelin arabası, gelin başı ve makyajı gibi taleplerinizi karşılayabilirler. Şamdan, çelenk, balon, fotoğraf köşesi, dans pisti kaplaması ve harf tabelaları gibi özel dekorasyon hizmetleri sunuyorlar. Ek olarak, size özel tahsis edilen gelin odasında dinlenebilirsiniz. Otoparkın yanı sıra; vale sağlayan salonlar da mevcut.

Kartepe Düğün Salonlarında Hangi Avantajlara Sahip Olabilirsiniz?

Kusursuz bir düğün organize etmek isteyen çiftler, sayfamız üzerinde yer alan Kartepe düğün salonlarına göz atabilirler. Farklı bütçe, tarz ve isteklere hitap eden mekanları filtreleme araçlarını kullanarak aradığınız kriterlere göre listeleyebilirsiniz. Böylelikle zamandan tasarruf edebilirsiniz. Beğendiğiniz salonlardan size özel ücretsiz fiyat teklifi almak için düğününüzle alakalı detayları form aracılığıyla iletmeyi unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları