Başiskele Toprak Düğün ve Davet Salonu
2 Yorum
Başiskele
6 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 1000 Kişi
75.000
60.000 TL
İncele
Simay Düğün Davet
4 Yorum
Kartepe

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanMenü tadımıSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

100 - 449 Kişi
25.000
10.000 TL
İncele
Ilıca Event
1 Yorum
Gölcük

Rustik süslemelerKır düğünü ışıklarıModern ve ihtişamlıYüksek tavanFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemi

80 - 650 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pisti

50 - 888 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gölcük’teki Düğün Salonları

Kocaeli’nin güney tarafında yer alan Gölcük’teki düğün salonları, Karamürsel ve Başiskele ilçelerinde oturan çiftlerin de sıklıkla ziyaret ettiği mekanlardan. Bu salonlar; modern ve geniş davet alanları, gerekli teknik donanımları, memnuniyet odaklı hizmetleri ile düğün planlayan çiftlerin beklentilerini karşılamak için hizmet veriyorlar. Gözlere hitap etmesi de amaçlanan salonlarda şık atmosfer yaratılıyor.

Gölcük’te düğün salonları dağılımına baktığımızda; Şirinköy Mahallesi, İhsaniye Mahallesi ve Kavaklı Mahallesi’nin dikkat çektiğini görüyoruz. İlçe merkezine yakın konumlanan bu salonlar hem sizin hem de davetlileriniz için kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Mekanlar çeşitli özelliklere sahip. Örneğin; Gölcük Belediyesi düğün salonunda makul fiyatlara eksiksiz düğün yapma imkanı sunuyor.

Gölcük düğün salonları kapasiteleri açısından geniş yelpazeye sahip. 300 ila 750 kişi arasında değişen davetli kapasiteleri ile her çaptaki düğünlere uygun alanlar sağlıyor. Balkon ve bahçe gibi farklı açık alanlarıyla da faaliyet gösteren salonlarda, misafirleriniz hava alma ihtiyaçlarını gideriyorlar. Çim alana sahip düğün salonu Gölcüklü çiftler için açık havada organizasyon gerçekleştirme imkanı tanıyor.

Gölcük’ün önemli avantajlarından biri de düğün organizasyonları için gerekli olan tüm hizmetleri sunabilen işletmelerin burada bulunması oluyor. Gelinlikçiler, çiçekçiler ve fotoğrafçılar gibi firmalar düğün salonlarına yakın konumda bulundukları için organizasyon sürecini kolaylaştırıyor. Ayrıca Gölcük’teki salonlarda söz, nişan ve kına gecelerine de ev sahipliği yapılıyor. Düğün organizasyonunuzla birlikte farklı bir etkinlik yaptığınızda özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Gölcük Düğün Salonları Fiyatları

Kocaeli düğün salonları arasında Gölcük’te yer alan seçeneklerin uygun bir aralıkta yer aldığını söyleyebiliriz. Gölcük’te düğün fiyatları; salonun büyüklüğüne, hizmetlerine ve lokasyonuna göre değişiyor. Merkez, İhsaniye ve Eskihisar mahallelerinde birçok düğün salonu yer alıyor. Bazı mahallelerde düğün salonları daha uygun fiyatlı olabiliyor. Şirinköy Mahallesi tarafındaki mekanlarda daha ekonomik bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Toplam tutarların belirlenmesinde çiftlerin seçimleri oldukça önemli. Yemeksiz paketler daha uygun bir tercih olabilir. Yemekli paketler için ise genellikle bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Fiyatlar kişi başı üzerinden belirleniyor. Ana yemekler arasında fiyat farkının mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz etli menüler için kırmızı etlilere göre daha makul bir ücret ödeyebilirsiniz.

Eğer salonların hazır paketleri haricinde farklı bir hizmet talep ederseniz, ayrıca ücretlendirilmesi halinde sizin için çözüm ortaklarından destek alıyorlar. Aksesuarlarda veya menülerde değişiklik istediğinizde de fiyat farkıyla karşılaşabilirsiniz. Gölcük’te düğün fiyatları kış aylarında daha esnek oluyor. Yaz mevsiminde ise uygun fiyatlardan yararlanmak için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kocaeli Gölcük Düğün Salonlarının Sundukları İmkanlar Neler?

Gölcük düğün mekanları öncelikli olarak yemekli, yemeksiz ve kokteylli paketler sunuyor. Bu paketlerle birlikte organizasyon hizmeti de alabiliyorsunuz. Anlaşma sağlamadan önce dahi bir davet sorumlusu size en uygun paketler, hizmetler ve fiyatlar açısından yardımcı oluyor. Salonu kiralamanızın ardından da stressiz bir süreç geçirmeniz için bu sorumlu tüm planlamaları ve gecenin akışını ayarlıyor.

Yemeksiz paket seçiminizde yaş-kuru pasta, çerez ve meşrubat servisi ile konuklarınız için ikram yapılıyor. Eğer geniş menülü bir davet vermeyi planlıyorsanız, beyaz veya kırmızı etli ana yemekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. En doğru kararı verebilmeniz için menü tadımı düzenleyen salonlara yönelebilirsiniz. Bazı salonlarda çeşitli beslenme alışkanlıklarına sahip misafirleriniz için özel menü seçenekleri de sunuluyor.

Gölcük düğün salonlarında seçtiğiniz konsept doğrultusunda bir süsleme yapıyorlar. Dilerseniz, farklı temalar için organizasyon firmalarından da destek alabilirsiniz. Bunun için birçok salon dışarıdan iş birliklerine müsaade ediyor. Düğün paketleri içerisinde ses ve ışık sistemleri ile müzik hizmeti de yer alıyor. DJ veya orkestra düğününüzde sahne alıyor. Birçok mekanda mevcut olan davul şov da talep edebilirsiniz.

Salona girişte sis efekti, volkan şov ve konfetilerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca organizasyon saatinden önce sizi ağırladıkları konforlu bir gelin odası da tahsis ediyorlar. Birçok salonun kendine ait park alanı mevcut. Sizinle birlikte özel aracı ile ulaşım sağlayacak olan davetlileriniz de otoparktan ve vale hizmetinden yararlanabiliyor. Gölcük düğün salonları tüm paketlerini çiftlerin ihtiyaçlarına göre hazırlıyor!

Gölcük’te Düğün Salonu Araştırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gölcük’te çiftlerin tercih edebileceği farklı salon alternatifleri bulunuyor. Tarzınız, bütçeniz ve talepleriniz doğrultusunda en doğru mekanı bulabilmek için filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Gölcük düğün salonlarını aradığınız özelliklere göre listeleyebilirsiniz. Mekan sayfaları üzerinden başlangıç fiyatlarını öğrenebilir; hizmet detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Formlar aracılığıyla size özel ücretsiz fiyat tekliflerini hemen alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları