Yıldız Düğün Sarayı
Çayırova
1 saatte cevap verir

Yıldız Düğün Sarayı hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize...

200 - 700 Kişi
35.000
25.000 TL
İncele

Sade süslemelerYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokKolay ulaşım

40 - 850 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Çayırova Divan Düğün Ve Balo Salonu

100 - 625 Kişi
20.000 TL'den az

Çayırova Arzum Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Çayırova Yeşil Vadi Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Çayırova Pırlanta Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Çayırova Gümüş Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Çayırova Saloon Ovapark

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çayırova’daki Düğün Salonları

Adının hakkını doğal atmosferi ile veren Çayırova; Kocaeli’nin en batısında, İstanbul’a oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Kocaelili çiftler kadar Tuzla taraflarında oturanlar da organizasyonları için bu bölgeyi tercih edebiliyor. Diğerlerine kıyasla yüzölçümü olarak küçük bir ilçe olmasına rağmen düğün salonu sayısının fazla olması, çiftlerin farklı alternatifler arasından kendilerine uygun olanı bulmalarını sağlıyor!

Çayırova’da düğün salonlarının daha çok Özgürlük Mahallesi’nde yer aldığını söyleyebiliriz. Bu mahallede Yavuz Sultan Selim, İstiklal ve Uğur Mumcu Caddeleri üzerindeki salon alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Atatürk Mahallesi ve Yeni Mahalle’ye de göz atabilirsiniz. İlçenin merkezi konumda olması ve ana yollara yakın olması, düğün salonlarına ulaşımı kolaylaştırıyor.

Kocaeli düğün salonları geniş kapasiteleriyle tanınıyor. Çayırova’daki çoğu salon da 500 ila 1.000 kişilik davetlere rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor. Ek olarak, düğün salonlarından birçoğu modern dekorasyonu ve teknolojik ekipmanlarıyla da dikkat çekiyor. Özenle yapılan davet alanı hazırlıkları da görkemli düğünler için oldukça elverişli. Çayırova’da düğün yapmayı planlıyorsanız, mutlaka her seçeneği kendi kriterlerinize göre incelemelisiniz.

Çayırova Düğün Salonları Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösteriyor?

Çayırova düğün mekanları açısından zengin bir bölge olduğu için salonların başlangıç fiyatları geniş bir aralıkta seyrediyor. Bu salonların birçoğu uygun fiyatlı seçenekleriyle çiftlerin ilk tercihi haline geliyor. Çayırova’da düğün fiyatları; salonun büyüklüğüne, konumuna, hizmet kalitesine ve sunulan menülere göre değişiklik gösteriyor. Özellikle daha merkezi mahallelerden olan Özgürlük Mahallesi’nde fiyatlar ortalamanın üzerinde olabiliyor.

Çayırova düğün yerleri paket fiyatları ile çiftlere ekonomik bir seçenek sunuyor. Fakat bazı salonlar, fiyatlarını kişi başı üzerinden hesaplıyor. Bu durum yemekli-yemeksiz organizasyon seçiminize göre değişiyor. Yemekli organizasyonlarda ise kırmızı ve beyaz etli menüler arasında fiyat farkı söz konusu olıyor. Davetli sayınız ile seçtiğiniz menünün fiyatları çarpılarak toplam tutar belirleniyor.

Hazır paketlerin dışında ekstra bir hizmet almak isterseniz, mekana ek ücret ödemeniz gerekiyor. Örneğin; demo masa gösteriminde farklı bir şamdan modeli seçtiğinizde, fiyat yeniden hesaplanıyor. Çayırova Belediyesi düğün salonunda ekonomik organizasyonlara imkan tanıyor! İlçe genelinde düğününüze dair beklediğiniz tüm hizmetleri tek çatı altında makul fiyatlara alabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor.

Fiyatları etkileyen bir diğer önemli faktör ise mevsim oluyor. Düğün sezonu olarak da bilinen yaz aylarında mekanlara talep epey çok olduğundan kış mevsimine göre bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Ödeme konusunda da genellikle esnek davranılıyor. Bazı salonlar peşin ödemelerde indirim yaparken bazları da taksitli ödeme seçenekleri sunuyor.

Çayırova’daki Düğün Salonları Çiftlere Hangi İmkanları Sunuyor?

Çiftlerin hayallerindeki gibi bir düğün için özel olarak hazırlanmış paketler sunuyorlar. Geniş hizmet yelpazesine sahip salonların ekipleri tüm isteklerinizi yerine getirmek için hummalı bir çalışma yürütüyor. Fakat bazen anlaşmalı çözüm ortaklarından da destek alabiliyorlar. Organizasyonunuzu planlamak için profesyonel bir davet sorumlusu ile çalışıyorsunuz. Unutulmaz bir düğün deneyimi için sahip olacağınız imkanlar şöyle:

Çayırova’da Düğün Salonu Seçmenin Avantajları

Çayırova düğün salonları harika manzaralara sahip oldukları için popüler seçeneklerden. Bazı salonlar, İzmit Körfezi'nin güzel manzarasına bakan teraslara sahip. Böyle manzaralar sunan salonlarda düzenlenen düğünler, romantik ve unutulmaz anlar yaşatıyor. Ayrıca birçok avantajlı davet alanı özellikleri sunuyorlar. Hava almak isteyen misafirleriniz için balkon veya bahçe gibi alanlara sahip salonları bulabiliyorsunuz.

Salonların genişliği yüksek katılımlı düğün organizasyonları yapmak için elverişli! Ayrıca özel aracıyla ulaşım sağlayacak misafirlerinizin kullanabileceği geniş otoparklar sayesinde davetlileriniz park bulma sorunu yaşamıyor. Kapalı salonlarda dahi camekanlardan görünen doğa manzarası, organizasyonunuzu daha da özel bir hale getiriyor. Uygun fiyatlı seçenekleriyle de dikkat çeken Çayırova düğün salonlarının farklı bütçelere hitap etmesi büyük bir artı.

Çayırova düğün salonlarının imkanları, fiyatları ve avantajları göz önüne alındığında birbirinden harika seçeneklere sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Düğününüz için en doğru yeri seçebilmeniz için filtreleme araçlarını kullanmanızı öneriyoruz. Mekan profillerinde yer alan galerilerde hangi salonun tarzınızı yansıttığına bakabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerini de inceleyebilirsiniz. Ücretsiz fiyat tekliflerini almak için formları doldurmanız yeterli!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları