Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

50 - 888 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Modern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 1000 Kişi
75.000
60.000 TL
İncele
Peri Düğün Sarayı
10 Yorum
İzmit
1 saatte cevap verir

Peri Düğün Sarayı, 2023 yılında kurulan ve davet sektörüne henüz giriş yapmış firmalardan biri. Yeni bir mekan olmasına rağmen deneyimli işletmeciler tarafından hizmet veren Peri Düğün Sarayı,...

200 - 750 Kişi
65.000
55.000 TL
İncele
Tanyeli Grand & Diamond Düğün Salonları
5,0
(12 Yorum)
2. yıl
İzmit

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

200 - 800 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Hanedan Düğün Davet
Başiskele
1 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıDünya mutfağıSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

250 - 800 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Ilıca Event
1 Yorum
Gölcük

Rustik süslemelerKır düğünü ışıklarıModern ve ihtişamlıYüksek tavanFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemi

80 - 650 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Başiskele İkrambey

100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Başiskele'deki Düğün Salonları

Modern dekorasyonuyla ve özenli süslemeleriyle ön plana çıkan muhteşem manzaralı bir düğün salonunda organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, Başiskele’deki mekanları çok seveceğinizi düşünüyoruz! Kocaeli Başiskele düğün salonları, hizmetlerini hem açık hem de kapalı davet alanlarında sunuyor. İlçedeki açık hava mekanları; bahçede, deniz kenarında, havuz başında ve orman içinde konumlandırılıyor.

Başiskele’de düğün salonları, butik konseptli ya da yüksek kapasiteli organizasyonlar için hizmet veriyor. Maksimum 100 kişiye yemekli hizmet sunabilen salonlar, Körfez ve Yakacık Mahallesi’nde yer alıyor. İlçedeki yüksek kapasiteli düğün salonları 750-1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Yüksek kapasitesiyle ön plana çıkan Kocaeli Başiskele düğün mekanları; Yeniköy Merkez, Körfez ve Seymen’de bulunuyor.

Başiskele düğün fiyatları, çoğunlukla cep yakmıyor. İlçedeki düğün salonlarının büyük bir kısmı, kira ve standart hizmet bedeli olarak çiftlerden makul fiyatlar talep ediyor. Düğün salonlarının bazılarında ise hizmet ve olanaklardan yararlanma ücreti, ortalamanın bir tık üzerinde olabiliyor. Düğün salonlarının hizmet içeriği arttıkça, fiyatlar da aynı doğrultuda yükselebiliyor.

Kocaelili çiftler, makul fiyatlar karşılığında; göl, deniz ve körfez manzaralı bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. İlçede, yemyeşil orman ve doğa manzaralı düğün salonları bulunuyor. Çiftler arzu ederlerse; şehir, park ve panoramik manzaralı bir mekanda düğün organize edebiliyor. Açık hava mekanları, beklenmedik yağışlara karşı önlem alıyor. Kapalı salonlarda, genellikle havalandırma ve iklimlendirme sistemleri mevcut oluyor.

Başiskele Düğün Yerlerindeki Hizmet ve Olanaklar

Zengin hizmet içeriğiyle ve avantajlı olanaklarıyla ön plana çıkan düğün salonları Başiskele’de yer alıyor. Başiskele düğün mekanlarında, çeşitli yemek ve kokteyl hizmetleri bulunuyor. Yemekli düğün salonları, çiftler ve konuklar için fiks bir menü hazırlıyor. Davet alanlarının bir kısmı, çiftlere özel menü opsiyonları da sunabiliyor. Şeflerin hazırladığı menü ve atıştırmalıklar, düğün mekanlarına göre değişebiliyor.

Müzik ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz Başiskele düğün mekanları; ses sanatçısı, dansçı, orkestra, DJ ve müzisyenlerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. Canlı müzik hizmetinin olduğu organizasyonlar, özellikle konukların ilgisini çekiyor. İlçedeki düğün salonlarının neredeyse tamamında; ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Başiskele düğün mekanlarının büyük bir kısmında, after party alanı da oluyor.

Başiskele düğün salonlarının anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameramanlar, organizasyonunuzun tamamını kayıt altına alıyor. Konuklarınızı tecrübeli hostesler karşılıyor. Düğün planlaması, organizasyon sorumlusu tarafından yapılıyor. Düğün salonlarının dekorasyonuyla da organizasyon sorumlusu ilgileniyor. Başiskele düğün salonlarında, çiftlerin seçmiş oldukları konsept ya da tarza uygun olan süslemeler kullanılıyor. İlçedeki salonlar, genellikle sade ve şık tarzda dekore ediliyor.

Başiskele düğün mekanlarının bir kısmında, ücretsiz otopark bulunuyor. İlçedeki düğün salonlarının bazılarında otoparkın yanı sıra vale hizmeti de oluyor. Düğün mekanlarının birçoğunda, engelli bireyler için engelsiz giriş alanları yer alıyor. Çiftler, kendilerine temin edilen odada son hazırlıklarını tamamlıyor. Hazırlıklarını tamamlayan çiftler, düğün salonuna muhteşem bir giriş yapıyor.

Başiskele Düğün Salonları Fiyatları

Başiskele’de yemekli veya kokteylli düğün organizasyonunuzu uygun fiyatlara mal edebilirsiniz! Cep dostu bir düğün organizasyonu için ilçedeki restoranları ya da sosyal tesisleri değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatlı Başiskele düğün salonu opsiyonları; Atakent, Yakacık, Yuvacık ve Kılıçarslan’da bulunuyor. Hesaplı bir düğün organize edebileceğiniz salonlar, yaklaşık 500 konuğa en güzel şekilde hizmet sunabiliyor.

Başiskele düğün salonlarının birçoğu, makul fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. İlçedeki makul fiyatlı mekanlarda; kır organizasyonları, restoran düğünleri ve nikah sonrası yemek davetleri gerçekleştirilebiliyor. Şehit Ekrem, Körfez ve Seymen mahallelerinde yer alan düğün salonlarının fiyatları, çiftlerin cebini yakmıyor. Buradaki mekanlar, ortalama olarak 400-500 konuğa ev sahipliği yapabiliyor.

Ortalama fiyatlı düğün salonları, sade ve şık dekorasyon tarzıyla dikkat çekiyor. Beyaz rengin hakim olduğu ortalama fiyatlı davet mekanlarında deniz manzarası bulunuyor. Açık hava mekanları, deniz kenarında ve kır bahçesinde konumlandırılıyor. Fiyatların ortalamada olduğu düğün salonları 1.000 davetliye yemek hizmeti sağlayabiliyor. Bu salonlar, Körfez ve Sahil Mahallesi’nde yer alıyor.

Başiskele’de düğün organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz mekanlar arasında lüks oteller de yer alıyor. İlçedeki 5 yıldızlı oteller, başta düğün olmak üzere pek çok organizasyon için birbirinden şahane hizmetler sunuyor. Yeniköy Merkez Mahallesi’nde yer alan düğün otellerinin fiyatları, ortalamanın üzerinde seyrediyor. Fiyatların ortalamanın üzerinde olduğu mekanlar, yüksek konuk ağırlama kapasitesiyle ön plana çıkıyor.

Başiskele Düğün Salonlarının Türleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları