Grand Derince Düğün & Davet Salonları, özel davet alanlarında mükemmel bir şıklık sunarak yılların organizasyon tecrübesiyle kusursuz kutlamalar gerçekleştiriyor. Deneyimli ekibimiz, kutlamanızın...
50 - 500 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Sade ve minimalist bir yaşam tarzına gönül vermiş, evlendiği mekanın da duru şıklığıyla bunu yansıtmasını isteyen çiftler bizi çok sevecek. Modern çizgiler ışığında döşediğimiz salonumuz...
100 - 1000 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
2018 yılından beri Kocaeli Gölcük düğün salonları arasında yer alan Seçkinler Düğün Salonu, şehrin gürültüsünden uzak yeşillik içindeki mekanında misafirlerini ağırlıyor. Düğünlerinizde bütün...
50 - 888 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Tanyeli Grand & Diamond Düğün Salonları
5,0
(12 Yorum)
2. yıl
İzmit
Düğünleriniz için çiçeklerin zarafetini salonumuza getiriyor, sıradanlıktan uzaklaşarak benzersiz bir görünüme kavuşuyoruz. Üstelik Tanyeli Grand & Diamond Düğün Salonları'nın büyük ve ferah bir...
200 - 800 Kişi
90.000 70.000 TL
İncele
250 - 1000 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Ilıca Event
1 Yorum
Gölcük
Ilıca Event, en özel gününüzde şık davet alanlarıyla yanınızda oluyor. Uzman ekibimiz ve özenle tasarlanmış açık ve kapalı davet alanlarımızla unutulmaz bir düğün deneyimi sunuyoruz. Her türlü...
80 - 650 Kişi
50.000 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Başiskele
İkrambey
100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Başiskele'deki Düğün Salonları

Modern dekorasyonuyla ve özenli süslemeleriyle ön plana çıkan muhteşem manzaralı bir düğün salonunda organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, Başiskele’deki mekanları çok seveceğinizi düşünüyoruz! Kocaeli Başiskele düğün salonları, hizmetlerini hem açık hem de kapalı davet alanlarında sunuyor. İlçedeki açık hava mekanları; bahçede, deniz kenarında, havuz başında ve orman içinde konumlandırılıyor.

Başiskele’de düğün salonları, butik konseptli ya da yüksek kapasiteli organizasyonlar için hizmet veriyor. Maksimum 100 kişiye yemekli hizmet sunabilen salonlar, Körfez ve Yakacık Mahallesi’nde yer alıyor. İlçedeki yüksek kapasiteli düğün salonları 750-1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Yüksek kapasitesiyle ön plana çıkan Kocaeli Başiskele düğün mekanları; Yeniköy Merkez, Körfez ve Seymen’de bulunuyor.

Başiskele düğün fiyatları, çoğunlukla cep yakmıyor. İlçedeki düğün salonlarının büyük bir kısmı, kira ve standart hizmet bedeli olarak çiftlerden makul fiyatlar talep ediyor. Düğün salonlarının bazılarında ise hizmet ve olanaklardan yararlanma ücreti, ortalamanın bir tık üzerinde olabiliyor. Düğün salonlarının hizmet içeriği arttıkça, fiyatlar da aynı doğrultuda yükselebiliyor.

Kocaelili çiftler, makul fiyatlar karşılığında; göl, deniz ve körfez manzaralı bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyor. İlçede, yemyeşil orman ve doğa manzaralı düğün salonları bulunuyor. Çiftler arzu ederlerse; şehir, park ve panoramik manzaralı bir mekanda düğün organize edebiliyor. Açık hava mekanları, beklenmedik yağışlara karşı önlem alıyor. Kapalı salonlarda, genellikle havalandırma ve iklimlendirme sistemleri mevcut oluyor.

Başiskele Düğün Yerlerindeki Hizmet ve Olanaklar

Zengin hizmet içeriğiyle ve avantajlı olanaklarıyla ön plana çıkan düğün salonları Başiskele’de yer alıyor. Başiskele düğün mekanlarında, çeşitli yemek ve kokteyl hizmetleri bulunuyor. Yemekli düğün salonları, çiftler ve konuklar için fiks bir menü hazırlıyor. Davet alanlarının bir kısmı, çiftlere özel menü opsiyonları da sunabiliyor. Şeflerin hazırladığı menü ve atıştırmalıklar, düğün mekanlarına göre değişebiliyor.

Müzik ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz Başiskele düğün mekanları; ses sanatçısı, dansçı, orkestra, DJ ve müzisyenlerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. Canlı müzik hizmetinin olduğu organizasyonlar, özellikle konukların ilgisini çekiyor. İlçedeki düğün salonlarının neredeyse tamamında; ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Başiskele düğün mekanlarının büyük bir kısmında, after party alanı da oluyor.

Başiskele düğün salonlarının anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameramanlar, organizasyonunuzun tamamını kayıt altına alıyor. Konuklarınızı tecrübeli hostesler karşılıyor. Düğün planlaması, organizasyon sorumlusu tarafından yapılıyor. Düğün salonlarının dekorasyonuyla da organizasyon sorumlusu ilgileniyor. Başiskele düğün salonlarında, çiftlerin seçmiş oldukları konsept ya da tarza uygun olan süslemeler kullanılıyor. İlçedeki salonlar, genellikle sade ve şık tarzda dekore ediliyor.

Başiskele düğün mekanlarının bir kısmında, ücretsiz otopark bulunuyor. İlçedeki düğün salonlarının bazılarında otoparkın yanı sıra vale hizmeti de oluyor. Düğün mekanlarının birçoğunda, engelli bireyler için engelsiz giriş alanları yer alıyor. Çiftler, kendilerine temin edilen odada son hazırlıklarını tamamlıyor. Hazırlıklarını tamamlayan çiftler, düğün salonuna muhteşem bir giriş yapıyor.

Başiskele Düğün Salonları Fiyatları

Başiskele’de yemekli veya kokteylli düğün organizasyonunuzu uygun fiyatlara mal edebilirsiniz! Cep dostu bir düğün organizasyonu için ilçedeki restoranları ya da sosyal tesisleri değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatlı Başiskele düğün salonu opsiyonları; Atakent, Yakacık, Yuvacık ve Kılıçarslan’da bulunuyor. Hesaplı bir düğün organize edebileceğiniz salonlar, yaklaşık 500 konuğa en güzel şekilde hizmet sunabiliyor.

Başiskele düğün salonlarının birçoğu, makul fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. İlçedeki makul fiyatlı mekanlarda; kır organizasyonları, restoran düğünleri ve nikah sonrası yemek davetleri gerçekleştirilebiliyor. Şehit Ekrem, Körfez ve Seymen mahallelerinde yer alan düğün salonlarının fiyatları, çiftlerin cebini yakmıyor. Buradaki mekanlar, ortalama olarak 400-500 konuğa ev sahipliği yapabiliyor.

Ortalama fiyatlı düğün salonları, sade ve şık dekorasyon tarzıyla dikkat çekiyor. Beyaz rengin hakim olduğu ortalama fiyatlı davet mekanlarında deniz manzarası bulunuyor. Açık hava mekanları, deniz kenarında ve kır bahçesinde konumlandırılıyor. Fiyatların ortalamada olduğu düğün salonları 1.000 davetliye yemek hizmeti sağlayabiliyor. Bu salonlar, Körfez ve Sahil Mahallesi’nde yer alıyor.

Başiskele’de düğün organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz mekanlar arasında lüks oteller de yer alıyor. İlçedeki 5 yıldızlı oteller, başta düğün olmak üzere pek çok organizasyon için birbirinden şahane hizmetler sunuyor. Yeniköy Merkez Mahallesi’nde yer alan düğün otellerinin fiyatları, ortalamanın üzerinde seyrediyor. Fiyatların ortalamanın üzerinde olduğu mekanlar, yüksek konuk ağırlama kapasitesiyle ön plana çıkıyor.

Başiskele Düğün Salonlarının Türleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları