Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Balçova, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmeye karar verdiniz. Bunun için de gerekli tüm hazırlıkları tamamladınız. Sıra geldi düğün yapacağınız mekanı seçmeye! Bu noktada size muhteşem bir önerimiz var: Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu. Heyecanınıza ortak olmak en güzel hislerinizi paylaşmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz.

Balçova Temiz Bahçe isim değişikliğiyle Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu adıyla hizmet vermeye devam ediyor. Çalışan kadrosu ve disiplinli hizmet verme anlayışında değişiklik olmayan mekanımız kusursuz bir davet için kapılarını açıyor.

Salonumuz, yemyeşil bir alanın içinde yer alıyor ve aynı zamanda deniz manzaralı. Böylesine güzel bir mekanda düğününüzü gerçekleştirmek, sizin için müthiş bir deneyim olacak! Maksimum 750 kişi kapasiteli salonumuzda, masa ve sandalye düzenini, davetli sayınıza göre ayarlıyoruz. Tercihinize göre, yuvarlak veya kare masalar eşliğinde ahşap sandalyeler kullanıyoruz. Düğününüzün ruhunu yansıtması için de genellikle, beyaz masa örtüleri tercih ediyoruz.

Profesyonel ekibimiz, her aşamada sizin yanınızda oluyor. Böylece değiştirmek veya düzeltmek istediğiniz bir şeyi anında söylemeniz, yeterli olacaktır. Tüm değişiklikleri sizin istediğiniz tarzda düzenleyebiliriz.

Aydınlatma ve ses sistemini, misafirlerinizi rahatsız etmeyecek şekilde ayarlıyoruz. Düğününüz boyunca müzik hiç durmuyor ve siz de sınırsız eğlencenin tadını çıkarıyorsunuz.

Düğününüzde misafirlerinize, eşsiz lezzetler tattırmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından sizin için, yemek menüleri veya ordövr tabağı şeklinde hazırlanıyor ve misafirlerinizin beğenisine sunuluyor. Düğün öncesi tadım olanağımız sayesinde, bu tatları önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz.

İnciraltı’nda bulunan mekanımıza ulaşım ise, sandığınızdan daha kolay. Şehir merkezinde yer alması itibariyle ulaşım açısından zorluk çekmeyeceğiniz salonumuzda sizin için en iyi hizmeti veriyoruz. Ayrıca bir otoparkımız da bulunuyor. Kendi aracıyla gelmek isteyen misafirleriniz için, oldukça kolaylık sağlıyoruz.

Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu ekibi olarak, disiplinli ve büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Siz de bu özel gününüze ev sahipliği yapmamızı isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Bahçelerarası Mah, Haydar Aliyev Blv. No:3 (Levent marina karşısı) 35330 Balçova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dimo's Temiz Bahçem Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.