Nar City Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Narlıdere, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Nar City Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Nar City Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Nar City Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nar City Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nar City Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Nar City Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Nar City Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Nar City Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nar City Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nar City Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nar City Düğün Salonu düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Nar City Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın belki de en önemli günü olan düğün gününüzde kusursuzu yaşamayı hak ediyorsunuz. Biz de bunu size sunmak için titizlikle çalışıyor ve sorunsuz bir düğün için ev sahipliği yapıyoruz. Nar City Düğün Salonu olarak İzmir düğün salonları arasında kendimizi göstermek için sürekli çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden de yenilikçi bir anlayış ile hizmet veriyor, kullandığımız tüm ekipman ve aksesuarları yeniliyoruz. Yaşamak istediğiniz bu özel anları Nar City farkıyla yaşamaya ne dersiniz?

Kalabalık bir düğüne imza atmak istiyorsanız Nar City Düğün Salonu tam size göre! Geniş kapasitemiz sayesinde büyük organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. İnce ve uzun masalar tercih ediyor, bu masaları geniş bir pist alanı ayırabilmek için düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Tüm masalardan dans pisti net bir şekilde görülüyor. Böylece konuklarınız da hiçbir güzel ânı kaçırmıyorlar.

Salonumuzda altın sarısı renginin ağırlıklı olarak tercih edildiğini söylemek istiyoruz. Sandalye giydirmelerimizde, ışıklandırmalarda ve salonun genel konseptinde bunu fark ediyorsunuz. İstediğiniz masa üstü aksesuarları da bu konsepte uyumlu olacak şekilde temin ediyoruz.

Yüksek tavanımız, büyük organizasyonlarda bile kendinizi ferah ve konforlu hissetmenizi sağlıyor. Basık bir ortamdan uzak olacak, gecenin keyfini çıkaracaksınız.

Nar City Düğün Salonu olarak en önem verdiğimiz konulardan biri de dans pisti! Geniş bir dans pisti amaçlayarak eğlencenin maksimum düzeyde yaşanmasını amaçlıyoruz. İlk dansınızı burada ediyor, ailenizle duygusal dakikaları burada yaşıyor, sevdiklerinizle güzel dakikaları burada geçiriyorsunuz.

Nar City adresini merak eden çiftlerimiz için İzmir’in Narlıdere ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Birçok toplu taşıma aracıyla rahat bir şekilde gelebildiğiniz salonumuza özel araçlarınızla da gelmek isterseniz park konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Eğer salonumuzda gerçekleştirilen birbirinden güzel düğünlere sizinki de eklensin istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Düğününüz için hayal kurduğunuz ne varsa gerçekleştirmek için hazırız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.