Düğün Salonları İzmir

Mete Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Mete Düğün Salonu

Mete Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır aktif olarak faaliyetlerimizi gösterdiğimiz düğün salonumuz İzmir Bornova Mete Düğün Salonu ailesi olarak pek çok çiftin en mutlu günlerine şahit olduk. Bornova’da öne çıkan düğün salonumuz evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor. Bunu ise asla bozmadığımız kaliteli hizmet ve de % 100 müşteri memnuniyeti anlayışımıza borçluyuz. Her zaman sizlere daha iyi sunmak ve de yaşatmak için sürekli olarak kendimi yenileyip geliştiriyoruz. Ömrünüzde maalesef ki bir kez yaşama şansı bulacağınız düğün gününüzün eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi konusuna çok fazla önem veriyoruz.

Siz de düğün gününüzde bizim gibi profesyonel bir kadro ile çalışmak isterseniz sizleri ve değerli davetlilerinizi konuk etmekten büyük mutluluk duyacağız. Kalabalık düğün davetleriniz için oldukça elverişli olan düğün salonumuz uygun fiyatları ile evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler için cazip bir seçim olacak. Yeterince masraflı bir süreç içerisinden geçtiğinizin farkındayız ve sizi anlıyoruz. Bu sebep ile bütçe dostu bir işletme olmaya özen göstererek her bütçedeki çifte aynı hizmet kalitesini sunmaya özen gösteriyoruz.

Düğün salonumuzda gece boyu dans etmeniz için oldukça geniş bir dans pistine sahibiz. Salonumuzda yer yer kolonlar yer alıyor fakat bu kolonlar sizin görüşünüzü kısıtlamayacak şekilde konumlandırıldığı için pist alanının ve de gelin damat masasının görünümü üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmuyor. Kolonlarımız üzerine yaptırdığımız ayna kaplamalar ile salona derinlik kattık ve daha ferah bir ortam oluşmasını sağladık.

Düğün planlamanıza dair mekân giydirmeden ses ve ışık sistemine kadar her türlü detayın ince düşünülerek tasarlandığı düğün salonumuzda sizleri de ağırlamak isteriz. Siz de düğün mekânınız olarak bizi tercih etmek ve de fiyat teklifi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Mete Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mete Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mete Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mete Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Mete Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mete Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mete Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mete Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mete Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, kına, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.