Mete Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mete Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Mete Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Mete Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mete Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mete Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mete Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Mete Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Mete Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mete Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mete Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mete Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, kına, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Mete Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır aktif olarak faaliyetlerimizi gösterdiğimiz düğün salonumuz İzmir Bornova Mete Düğün Salonu ailesi olarak pek çok çiftin en mutlu günlerine şahit olduk. Bornova’da öne çıkan düğün salonumuz evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor. Bunu ise asla bozmadığımız kaliteli hizmet ve de % 100 müşteri memnuniyeti anlayışımıza borçluyuz. Her zaman sizlere daha iyi sunmak ve de yaşatmak için sürekli olarak kendimi yenileyip geliştiriyoruz. Ömrünüzde maalesef ki bir kez yaşama şansı bulacağınız düğün gününüzün eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi konusuna çok fazla önem veriyoruz.

Siz de düğün gününüzde bizim gibi profesyonel bir kadro ile çalışmak isterseniz sizleri ve değerli davetlilerinizi konuk etmekten büyük mutluluk duyacağız. Kalabalık düğün davetleriniz için oldukça elverişli olan düğün salonumuz uygun fiyatları ile evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler için cazip bir seçim olacak. Yeterince masraflı bir süreç içerisinden geçtiğinizin farkındayız ve sizi anlıyoruz. Bu sebep ile bütçe dostu bir işletme olmaya özen göstererek her bütçedeki çifte aynı hizmet kalitesini sunmaya özen gösteriyoruz.

Düğün salonumuzda gece boyu dans etmeniz için oldukça geniş bir dans pistine sahibiz. Salonumuzda yer yer kolonlar yer alıyor fakat bu kolonlar sizin görüşünüzü kısıtlamayacak şekilde konumlandırıldığı için pist alanının ve de gelin damat masasının görünümü üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmuyor. Kolonlarımız üzerine yaptırdığımız ayna kaplamalar ile salona derinlik kattık ve daha ferah bir ortam oluşmasını sağladık.

Düğün planlamanıza dair mekân giydirmeden ses ve ışık sistemine kadar her türlü detayın ince düşünülerek tasarlandığı düğün salonumuzda sizleri de ağırlamak isteriz. Siz de düğün mekânınız olarak bizi tercih etmek ve de fiyat teklifi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İnönü Mahallesi, 785. Sk. No: 1/A, 35030 Bornova/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mete Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.