Kardeşler Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kardeşler Kır Düğün Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kardeşler Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Kardeşler Kır Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kardeşler Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kardeşler Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kardeşler Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır. Kardeşler Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kardeşler Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kardeşler Kır Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kardeşler Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kardeşler Kır Düğün Salonu düğün dışında nişan, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower, parti, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, kına ve piknik hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Kardeşler Kır Düğün Salonu Hakkında

İzmir’in Gaziemir ilçesinde 2008 yılından bu yana düğün sektöründe faaliyet gösteren işletmemiz Kardeşler Kır Düğün Salonu Sarnıç’ta yer alıyor. Tam tamına 4000 metre karelik bir alana konumlanmış şekilde faaliyet gösteren kır düğün salonumuz 1500 kişiye kadar çıkış yapabilen kapasiteye sahip. Epey geniş bir alana sahip olan kır bahçemizde size 300 metre kare gibi geniş bir pist alanı ile hizmet veriyoruz. Büyük dans pistimiz sayesinde İzmir’deki diğer firmalardan bir adım öne çıkmayı başarıyoruz. İzmir’in en büyük dans pist alanına sahip düğün mekânlarından biri olarak adımızı duyurmayı başardık.

Şehrin merkezi bir konumunda hizmet veren işletmemiz aynı zamanda ulaşım kolaylığı ile de çiftlerin yoğun talep gösterdiği bir mekân olmamızı sağlıyor. Düğün organizasyonunuza katılım sağlayacak davetlileriniz; ister toplu taşıma araçları ile isterler ise de kendilerine ait özel araçları ile ulaşımı sağlayabilirler.

Kendi araçları ile ulaşım sağlayacak davetlileriniz asla park yeri arama sorunu yaşamıyorlar. Davetlilerinizin park yeri arama gibi bir telaşa girmelerine izin vermiyoruz. 1000 adetten fazla araç kapasitesine sahip otopark alanımız ile kalabalık organizasyonlarınız için şehir merkezinde eşi benzeri bulunmaz bir işletmeyiz.

Düğünlerinizde kır bahçemizi istediğiniz renk ve türdeki kumaşlar ile geceye hazır hale getirebiliriz. Mekân süslemesi tamamen bizim sorumluluğumuzda olup farklı bir konsept arayışı içindeyseniz eğer sizi sınırlamıyoruz. İstediğiniz bir organizasyon firması ile de anlaşmanızı yaparak mekânımızı tamamen zevkiniz doğrultusunda süsleyebilirsiniz.

Gelin adaylarımız için bir de sürprizimiz var. Düğün gününüz için bizi tercih ettiğiniz takdirde gelin saçınız için anlaşmalı olduğumuz kuaför ile ücretsiz olarak çalışabileceksiniz.

Tüm özel organizasyonlarınız, kokteylleriniz için tercihinizi gönül rahatlığı ile mekânımızdan yana kullanabilirsiniz. Eğer Kardeşler Kır Düğün Salonu Sarnıç düğün fiyatları için ayrıntılı bilgi almak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mah. 1203/1 Sk. No:3 Sarnıç Gaziemir (Sarnıç Araç Muayene İstasyonu Yanı)

 • Nasıl gelinir?

  Fatih mah. 1203/1 sok. No.3 Gaziemir İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kardeşler Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Kardeşler Kır Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Mahmut

Düğün Tarihi: 26.08.2017


Oğlumun sünneti oldu mekan çok geniş ve ferah ayrıca park sorunu olmayan tek kır düğün salonu çok memnun kaldık tavsiye ederim memnun kalınacak bir salon

Esmabung

Düğün Tarihi: 06.09.2014


Mekanı büyük bir yer olmasından dolayı tercih ettik. İyi Hizmeti ile bizi çok memnun ettiler. Mekanı kesinlikle öneriyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.