Gümüşpala Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gümüşpala Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gümüşpala Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Gümüşpala Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gümüşpala Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gümüşpala Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gümüşpala Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Gümüşpala Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gümüşpala Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gümüşpala Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gümüşpala Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gümüşpala Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Gümüşpala Düğün Salonu Hakkında

Uygun fiyatlı hem de kaliteli bir salon arıyorsunuz doğru adrese geldiniz. Bayraklı Belediyesi Gümüşpala Düğün Salonu profesyonel bir hizmetle çalışıyor. Yıllar sonra hatırlayacağınız harika anılara sebep olacağımıza emin olabilirsiniz.


Kırmızı, beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı salonumuz 400 kişiyi alabiliyor. Kırmızı ya da beyaz giydirme seçeneklerine sahibiz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler ışığında, buna karar veriyoruz. Sadece giydirme değil tabi ki müzikler, dekoratif süslemeler, yemekler gibi birçok konuyu konuşuyoruz. Bunun ışığında bir program hazırlıyoruz. Düğün günü geldiğinizde her şey hazır oluyor! Böylece keyifli ve hiçbir şeyi dert etmediğiniz bir düğün geçiriyorsunuz.


Düğün sürecinde yaptığınız her şey bir maliyet olarak karşınıza çıkıyor. Hatta bazı hayallerinizi sırf maliyetinden dolayı gerçekleştiremiyorsunuz bile. Fakat biz bütçe dostu bir salon olarak karşınıza çıkıyoruz. Belediyenin salonu olduğumuz için uygun fiyatlarımız sebebiyle gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz fikirlerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bu anlamda oldukça avantajlı bir salon olarak karşınıza çıkıyoruz.


Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerle de hizmet veriyoruz. Ya da dilerseniz catering firması tutarak da bunu gerçekleştirebilirsiniz. Süsleme konusunda aklınızda farklı konseptler varsa bir organizasyon şirketi yardımıyla yapabilirsiniz. Ayrıca düğün esnasında size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece hemen öncesinde aklınızdakileri netleştirmek programı anlatıyor. Hatta son dakika değişiklikleri de yapmak istiyorsanız, bu konuda oldukça esneğiz. Keyifli bir düğün geçirmeniz için ne gerekiyorsa yapıyoruz.


Eğer Bayraklı Belediyesi Gümüşpala Düğün Salonu iletişim bilgilerini merak ediyorsanız yapmanız gerekenler var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak. Diğeri ise çıkan formu eksiksiz doldurmak! Üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Hemen size geri dönüş sağlıyor ve düğün organizasyonunuzu planlamaya başlıyoruz! Hayalleriniz, hayallerimiz oluyor ve güzel anılara birlikte yolculuk yapıyoruz.

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Gümüşpala Mahallesi, 7037. Sk. No:49/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gümüşpala Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.