Gümüldür Resort Hotel & Spa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gümüldür Resort Hotel & Spa - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gümüldür Resort Hotel & Spa Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL

Gümüldür Resort Hotel & Spa Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Deniz kenarında Dere kenarında Göl kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Şehir dışında Teras
Manzara
Deniz manzaralı Dere manzaralı Göl manzaralı Panaromik manzara Park manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Gümüldür Resort Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Gümüldür Resort Hotel & Spa düğün fiyatları ne kadar?

Gümüldür Resort Hotel & Spa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Gümüldür Resort Hotel & Spa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gümüldür Resort Hotel & Spa kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gümüldür Resort Hotel & Spa 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gümüldür Resort Hotel & Spa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gümüldür Resort Hotel & Spa düğün dışında baby shower, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Gümüldür Resort Hotel & Spa Hakkında

Denize sıfır konumu ve Ege adalarının eşsiz manzarasıyla Gümüldür Resort Hotel & Spa düğün törenleri için harika bir adres oluyor. Ayrıca 4 yıldız statüsündeki otelimizde lüksü ve konforu bir arada sunan alanında uzman ekibimiz sayesinde kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. İşimizdeki uzmanlığımız, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, özenli ve özverili çalışma düzenimizin ayrıcalıklarını hissettiğiniz bir gece geçirmeye de hazır olun.

Hayatınızın en özel deneyimlerinden bir tanesi olan evlilik sürecinde bizi tercih ettiğiniz için her şeyin bir anda gerçekleşmesine şahitlik edebileceksiniz. Düşünsenize, tüm detaylarla ilgilenen ekibimiz sayesinde güzel zaman geçirecek ve düşlerinize kolaylıkla kavuşabileceksiniz. 32.000 metrekarelik bir arazide yer alan tesisimizde, sakin ve doğal bir atmosferde olmanın huzurunu ise, söylemeden geçmeyelim! Peki, tropik ağaçlarla canlılık ve enerji saçan bahçemizde havuz başı bir kır düğünü harika olmaz mı? Yeşil ile mavinin kusursuz bir şekilde harman olduğu tesisimizde kış düğünü tasarlamak isterseniz, Balo Salonumuzu da mutlaka görmelisiniz.

Davet alanlarımızdaki şıklığı da merak ediyor olmalısınız. Doğaya uygun olabilecek size özel konseptlere kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak davet alanlarında beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Bu sayede aşkınızın saflığı ve temizliğini de sembolize ediyor; gösterişli aksesuarlar, özel aksesuarlar, dekorlar, renkli masa ve sandalye örtüleriyle ışıl ışıl bir atmosfer yaratıyoruz. Bu geceyi taçlandıran ise, davet menüleri oluyor. Mutfağımızda özel olarak hazırladığımız menüler damak hafızalarınızda yer ediyor. Bu arada müzik ve eğlence de asla kesintiye uğramadan devam ediyor… Her detayı ile hayal ettiğiniz gibi bir gece ve ziyafet için biz hazırız. Ya siz?

Gümüldür Resort Hotel iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor. Harekete geçmek için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Ekiple Tanışın

  • Ön Büro Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. Sahil Caddesi No:25 Menderes / İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gümüldür Resort Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.