Sultan Konağı Kına

E-posta Gönder

Sultan Konağı Kına
  • Ödemiş, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Sultan Konağı Kına
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sultan Konağı Kına Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Sultan Konağı Kına Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sultan Konağı Kına Sıkça Sorulan Sorular

Sultan Konağı Kına kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sultan Konağı Kına 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sultan Konağı Kına düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultan Konağı Kına düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Sultan Konağı Kına Hakkında

Sultan Konağı Ödemiş hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer sizin de davetinizi düzenlemek için tercihiniz Sultan Konağı Ödemiş ise sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!

İzmir Ödemiş'de hizmet vermekte olan Sultan Konağı, Ege bölgesinde 25 yıldır toplu yemek ve catering hizmeti veriyor. Sultan Konağı özel davetler ve kurumsal etkinlikler için oluşturulan 400 kişilik kapasitesi ve profesyonel aşçıların hazırladığı menüler ile organizasyonlarınız için güçlü bir alternatif sunuyor. Kurulduğumuz günden bugüne kadar kalitemiz ve hizmetlerimizdeki çeşitlilik ile seviyemizin üstüne koyarak devam ediyoruz. Özel mimarimiz ve lüks tasarımımız ile etkileyici bir görsellik sunuyoruz. Zevklerine güvendiğimiz tecrübeli yönetim kadromuz Sultan Konağı tasarım ve dizaynında
büyük bir söz sahipleri oldular. Şık tasarımı ile davetlilere lüks bir görüntü ve nezih bir ortam sunuyoruz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak ve en özel etkinliklerinize ev sahipliği yapmak istiyoruz. Kurumsal organizasyonlar için size özel çözümler sunuyoruz. Teknolojik altyapısı ve geniş kullanım alanlarımız ile işinizi
kolaylaştıracak çözümler sunabileceğiniz sunum ve toplantıları gerçekleştirebiliyorsunuz. Özel davetler gerçekleştirebiliyorsunuz. Siz konuklarınız ile ilgilenirken, geri kalan her detayı biz hallediyoruz. Özel günlerinizi kutlamak için, bizi tercih edebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi organizasyonlarınız için yemek hizmeti de veriyoruz. Alakart menülerimiz usta şeflerimizin hazırladığı zengin menülerle oluşturuluyor. Personellerimize diksiyon ve iletişim eğitimleri veriyoruz. Öncelikli olarak güler yüzlü olmaları gerektiğini hatırlıyoruz.
İlgilerini gece boyunca üstünüzden ayırmamaları gerektiğini söylüyoruz. Bu özellikleri sağlayan personellerle çalışıyoruz ve kaliteyi asla şansa bırakmıyoruz. Şık ve temiz üniformalarıyla çalışan personellerimiz, olması gerektiğinden daha da fazla özen
gösteriyorlar.

İşletmemizdeki organizasyonları hangi fiyatlarla gerçekleştireceğini öğrenmek için ve özel günlerinizde Sultan Konağın'da olmak isterseniz, bizimle iletişime geçebiliriz. Sitedeki formu eksiksiz doldurduğunuz taktirde hemen geri dönüş sağlıyoruz. Unutmayın. Kalite tesadüf değildir.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.