Düğün Salonları İzmir

Sultan Konağı Kına

Sultan Konağı Kına
  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    20.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sultan Konağı Kına Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

Sultan Konağı Kına Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sultan Konağı Kına Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sultan Konağı Kına Sıkça Sorulan Sorular

Sultan Konağı Kına düğün fiyatları ne kadar?

Sultan Konağı Kına düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır. Sultan Konağı Kına düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sultan Konağı Kına kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sultan Konağı Kına 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sultan Konağı Kına düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultan Konağı Kına düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Sultan Konağı Kına Hakkında

Sultan Konağı Ödemiş hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer sizin de davetinizi düzenlemek için tercihiniz Sultan Konağı Ödemiş ise sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!

İzmir Ödemiş'de hizmet vermekte olan Sultan Konağı, Ege bölgesinde 25 yıldır toplu yemek ve catering hizmeti veriyor. Sultan Konağı özel davetler ve kurumsal etkinlikler için oluşturulan 400 kişilik kapasitesi ve profesyonel aşçıların hazırladığı menüler ile organizasyonlarınız için güçlü bir alternatif sunuyor. Kurulduğumuz günden bugüne kadar kalitemiz ve hizmetlerimizdeki çeşitlilik ile seviyemizin üstüne koyarak devam ediyoruz. Özel mimarimiz ve lüks tasarımımız ile etkileyici bir görsellik sunuyoruz. Zevklerine güvendiğimiz tecrübeli yönetim kadromuz Sultan Konağı tasarım ve dizaynında
büyük bir söz sahipleri oldular. Şık tasarımı ile davetlilere lüks bir görüntü ve nezih bir ortam sunuyoruz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak ve en özel etkinliklerinize ev sahipliği yapmak istiyoruz. Kurumsal organizasyonlar için size özel çözümler sunuyoruz. Teknolojik altyapısı ve geniş kullanım alanlarımız ile işinizi
kolaylaştıracak çözümler sunabileceğiniz sunum ve toplantıları gerçekleştirebiliyorsunuz. Özel davetler gerçekleştirebiliyorsunuz. Siz konuklarınız ile ilgilenirken, geri kalan her detayı biz hallediyoruz. Özel günlerinizi kutlamak için, bizi tercih edebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi organizasyonlarınız için yemek hizmeti de veriyoruz. Alakart menülerimiz usta şeflerimizin hazırladığı zengin menülerle oluşturuluyor. Personellerimize diksiyon ve iletişim eğitimleri veriyoruz. Öncelikli olarak güler yüzlü olmaları gerektiğini hatırlıyoruz.
İlgilerini gece boyunca üstünüzden ayırmamaları gerektiğini söylüyoruz. Bu özellikleri sağlayan personellerle çalışıyoruz ve kaliteyi asla şansa bırakmıyoruz. Şık ve temiz üniformalarıyla çalışan personellerimiz, olması gerektiğinden daha da fazla özen
gösteriyorlar.

İşletmemizdeki organizasyonları hangi fiyatlarla gerçekleştireceğini öğrenmek için ve özel günlerinizde Sultan Konağın'da olmak isterseniz, bizimle iletişime geçebiliriz. Sitedeki formu eksiksiz doldurduğunuz taktirde hemen geri dönüş sağlıyoruz. Unutmayın. Kalite tesadüf değildir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Bengisu, Gazi Cd. 35-2, 35750 Ödemiş/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.