Akvaryum Düğün Salonu

E-posta Gönder

Akvaryum Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Akvaryum Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Akvaryum Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Akvaryum Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Körfez manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akvaryum Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akvaryum Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Akvaryum Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Akvaryum Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akvaryum Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akvaryum Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akvaryum Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akvaryum Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, açılışlar, bayi toplantısı, kına, baby shower, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Akvaryum Düğün Salonu Hakkında

İşletmemiz Akvaryum Cafe & Restaurant Çiğli/İzmir’de nişan, kına, düğün gibi en özel günleriniz için sizi ve misafirlerinizi konuk ediyoruz. Profesyonel ekibimiz düğününüz için her detayı düşünerek keyifli bir gün geçirmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Siz de düğününüz için ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız doğru adreste olduğunu belirtmek isteriz.

İşletmemiz kapalı bir salondan oluşuyor ve toplamda 400 – 500 kişi kapasitesi ile hizmet veriyor. Düğün gününüzde ihtiyacınız olan her şeyi temin ediyoruz ve eksiksiz bir davet gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Masalarda genel tercih olan yuvarlak masaları, sandalyelerde ise tiffany sandalyeleri kullanıyoruz. Eğer başka bir tarz masa ve sandalye tercihinde bulunursanız sizin için sağlıyoruz. Çalıştığımız bir organizasyon firmamız mevcut. Kendilerini sizinle de tanıştırarak aklınızdaki fikirlere aktarmanızı rica ediyoruz. İstediğiniz her süsleme türünü piyasada yer alan geniş seçenekler arasından sizin için temin edecekler. Düğün gününüz için sizi bir düğün fotoğrafçısı arayışı telaşından da kurtarıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz düğün fotoğrafçımız düğününüz boyunca fotoğraflarınızı çekecek ve düğününüzü baştan sona kayıt altına alacak.

Restaurant olarak hizmet vermemizin avantajının yemekli organizasyonlarınız için kullanabilirsiniz. Birbirinden seçkin yemek çeşitlerinin çıktığı mutfağımızda davetlileriniz için özel düğün menüleri hazırlayabiliriz. Arzu ettiğiniz menü içeriğini bizimle paylaşırsanız düğün gününüz için hazırlayabiliriz. Öncesinde bir de sizi menü tadımına davet ederek onayınızı alıyoruz.

Formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Formu doldurarak bize ulaşım sağladığınız takdirde düğününüzü planlamak üzere sizi işletmemize konuk ediyoruz.

Ekiple Tanışın


 • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Çiğli/İzmir

 • Nasıl gelinir?

  6850/1 SK.NO:3 EVKA 2 MAH.ÇİĞLİ-İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Akvaryum Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.