Düğün Salonları İstanbul

Yeşilpınar Davet Evi

Firma kapanmıştır
Yeşilpınar Davet Evi

Yeşilpınar Davet Evi Hakkında

Düğün salonunda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek isteyen misafirlerimiz, kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Yeşilpınar Davet Evi Eyüp İstanbul olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bütün detayları ince düşünülmüş gerekli teknolojik alt yapıya sahip salonumuzda kusursuz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.


Evlilik sürecinizin ilk adımlarından olan nişan organizasyonunuzu ve özenle hazırlandığınız düğününüzü bizim ev sahipliğimizde kutlayarak yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Ayrıca yıl içerisinde birçok kına ve bekârlığa veda partisi, mezuniyet kutlaması, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Düğünlerin önemini bildiğimizden dolayı hiçbir pürüz çıkmaması için başından sonuna kadar organizasyon sorumlumuz mekanla ilgilendiğinden dolayı aklınızın bu tür detaylara takılmamasını sağlıyoruz.


Düğün salonunu istediğiniz süslemeler ve renkte hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyoruz. Pudra pembesiyle soft görünümü yakalıyor hardal rengiyle sıcak bir görünüm kazandırıyor ve kına gecelerinin vazgeçilmezi kırmızı runner rengimizi de size sunuyoruz. Masaların üstüne şamdan ve çiçeklerle süsleyerek davetlilerinizin kendisini sıcak bir ortamda bulmasını sağlıyoruz.


Müziksiz düğün olur mu diyerek sanatçı ve piyanist şantör eşliğinde eğlenmenizi sağlıyoruz. İsterseniz davulcu da getirtebiliyoruz. Aile fotoğrafı çekilmek istiyorsanız size 20 poz hediye ederek düğün bitiminden aile ve sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz. Ayrıca düğüne katılamayan akraba ve arkadaşlarınız için internet sitemizden canlı yayın hizmeti veriyoruz.


Yemekli düğün yapan çiftler için menülerimizi önceden sizinle hazırlıyor ve menüde değişiklik yapmak isterseniz çeşitli alternatifler sunuyoruz. Davetli misafirlerimizi ve sizi düşünerek vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü de hazırlayabiliyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Yeşilpınar Davet Evi fiyat bilgisi ve öğrenmek istediğiniz detaylar için bizimle iletişime geçin.

Yeşilpınar Davet Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Yeşilpınar Davet Evi Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilpınar Davet Evi düğün fiyatları ne kadar?

Yeşilpınar Davet Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Yeşilpınar Davet Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Yeşilpınar Davet Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeşilpınar Davet Evi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yeşilpınar Davet Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeşilpınar Davet Evi düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.