İskenderun Memo Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

İskenderun Klas Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

İskenderun Yeni Cemnur Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
60.000 - 80.000 TL

İskenderun İsa Taş Plaza

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

İskenderun Hisar Life

200 - 1500 Kişi
80.000 - 100.000 TL

İskenderun Arsuz Alyans Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

İskenderun Melodi Plaza

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

İskenderun Maydanoz Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İskenderun’daki Düğün Salonları

Limanı, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile İskenderun, Hatay ilinin en popüler ilçeleri arasında yer alıyor. Haliyle düğün organize etmek isteyen Hataylı çiftlerin de ilk uğradıkları adreslerden oluyor. İskenderun düğün mekanlarının kapasiteleri 200 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar çıkıyor. Küçük çaplı organizasyonlardan büyük ve gösterişlilere kadar rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyorlar.

İskenderun’daki düğün salonlarının davet alanı genişliği, çiftlerin ve konuklarının rahatlıkla hareket edebilmesi için yeterli büyüklükte. Ayrıca ulaşım konusunda da avantajlı oluyorsunuz. İskenderun, çevre il ve ilçelere yakın olduğu için kolay ulaşılabilir konumlarda bulunan salonlara yer veriyor. Yunus Emre, Karaağaç, Dumlupınar, İsmet İnönü ve Mustafa Kemal mahallelerine göz atabilirsiniz.

Denize yakın olan mahallelerde bulunan mekanlar deniz manzarası eşliğinde muhteşem bir atmosfer sunabiliyor. Hatay İskenderun düğün salonları daha çok kapalı davet alanlarıyla faaliyet gösterse de yaz-kış fark etmeksizin bahçe manzarasına sahip olabileceğiniz seçenekleri de içinde barındırıyor. Ayrıca açık davet alanlarının mevcut olduğu salonlarda yaz düğünü ya da karşılama kokteyli düzenleyebilirsiniz.

İskenderun, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle de dikkat çeken bir ilçe. Çiftler düğün organizasyonlarını tarihi semtlerde yaparak ya da vintage konseptlerde hazırlayarak farklı bir deneyim yaşayabilirler. İskenderun’da düğün salonları çiftlerin en özel günlerini unutulmaz kılmak için hummalı çalışmalar yürütüyor. Üstelik kına gecesi, söz ve nişan törenleri gibi farklı organizasyonlarınız için de bu salonları kullanabilirsiniz.

İskenderun Düğün Salonlarının Hizmetleri

İskenderun düğün yerleri, çiftlerin her geçen gün artan taleplerine cevap verebilmek için birbirinden özel paketler sunuyor. Dilerseniz, hazır paketler sizin istekleriniz doğrultusunda farklı imkanlarla donatılarak şekilleniyor. Kalabalık davetlerin yanı sıra; daha sakin ve özel düğünlere de ev sahipliği yapabiliyorlar. Düğün paketleri içerisinde genellikle yemekli ve yemeksiz seçenekler sunuluyor.

Yemeklilerde genellikle geleneksel Türk mutfağından lezzetler yer alıyor. Çiftlerin tercihleri doğrultusunda dünya mutfağından ana yemekler ve kokteyl menüleri hazırlanıyor. Yemeksiz paketlerde ise yaş-kuru pasta, çerez ve meşrubat servisi bulunuyor. İskenderun düğün salonları aynı zamanda dekorasyon hizmetleri de sunuyor. Paket dahilinde mekanın hazır konsepti hazırlanıyor. Demo masa gösterimi yapılan salonlarda aksesuar ve renk tercihinde bulunabiliyorsunuz.

Birçok düğün salonu İskenderun’da kendi fotoğraf ve video ekipleriyle çalışıyor. Gelin-damat albümü, aile fotoğrafları ve video kaydı düğün sonrasında size hediye ediliyor. Böylece dışarıdan çekim ekibi aramanıza gerek kalmıyor. Davetlileriniz de organizasyon esnasında çekilen karelerini anında baskı sayesinde satın alabiliyor. Eğlenceniz hiç kesilmesin diye son teknoloji ses ve ışık sistemlerini kuruyorlar.

Müzik hizmeti için paketlerde yer alan orkestra ve DJ ile çalışabiliyorsunuz. Renkli ışık şovları, takip ışığı, yer volkanları ve sis efekti gibi ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca nikah şekeri, davetiye ve gelin arabası kiralama olmak üzere özel imkanlar da sunuyorlar. İkramlarla donattıkları konforlu gelin odasını da sizin son hazırlıklarınızı tamamlamanız ve dinlenmeniz için tahsis ediyorlar.

İskenderun Düğün Salonları Fiyatları Uygun Mu?

İskenderun’da düğün fiyatları; salonların bulunduğu mahalleler, kapasiteler, hizmetler, organizasyon detayları ve mevsim doğrultusunda değişiklik gösteriyor. Örneğin; Akçalı, İsmet İnönü, Numune ve Mustafa Kemal mahallelerinde daha uygun fiyatlı salonlar bulabilirsiniz. Karaağaç gibi daha merkezi ve deniz kenarında yer alan mahallelerin başlangıç fiyatları bir tık daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Burada her bütçeye hitap eden alternatifler mevcut. Hatay düğün salonları arasında ise İskenderun’daki salonlar daha uygun fiyatlı olabiliyor. Yemekli ve yemeksiz paketlerde de fiyat farkı bulunuyor. Genellikle yemekli paketler, yemeksiz paketlere göre daha yüksek fiyatlarla sunuluyor. Bu tip organizasyonlarda beyaz etli menü tercihi yaparak daha makul bir ücret ödeyebilirsiniz.

İskenderun’da düğün salonu fiyatlarının uygun olabilmesi için bazı faktörlere dikkat edebilirsiniz. Düğün sezonu olan mayıs ve eylül ayları arasında genellikle fiyatlar ortalamanın üzerinde oluyor. Fakat hafta içi organizasyonunu tercih ederek makul fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kış düğünleri için kampanyalar söz konusu oluyor. Erken rezervasyon fırsatlarını da takip etmenizi öneriyoruz.

İskenderun’da Düğün Salonu Araştırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Geniş kapasiteler, şehir ve doğa manzaraları, kaliteli hizmetleri ile İskenderun düğün salonları arasında seçim yapmak hayli zor olabilir. Bulunduğunuz sayfada düğün gününüzü özel kılmak için özenli çalışmalar yürüten alternatifleri bulabilirsiniz. Bütçenize uygun paket içeriklerini mekan sayfalarında inceleyebilir, görsellerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz salonlardan ücretsiz fiyat tekliflerini almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları