Grand Plaza Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • İskenderun, Hatay.

Kapasite Bilgileri

Grand Plaza Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Grand Plaza Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Grand Plaza Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Grand Plaza Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Grand Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Grand Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Grand Plaza Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Grand Plaza Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grand Plaza Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Plaza Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Plaza Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, parti, kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Grand Plaza Düğün Salonu Hakkında

Hatay’ın en güzel yerinde, sahil kenti İskenderun’da gecenizi güzelleştirmek için bizimle buluşmaya ne dersiniz?

Grand Plaza Düğün Salonu olarak hayallerinize ulaşmanızı sağlamak için çalışıyor, evliliğe giden yolda mutlu adımlar atın istiyoruz. Nişan törenlerinizde, kına gecelerinizde ve düğün organizasyonlarınızda sizlerle buluşuyoruz.

En önemli günlerinize ev sahipliği yapıyor, kusursuz organizasyonlar için kapılarımızı açıyoruz.

Siz nasıl bir düğün organizasyonu hayal ediyorsanız bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

1000 kişiye hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda davetlilerinizi ve sizi unutulmaz bir gün bekliyor. Mutluluğun başlangıcını yaptığınız bugünde müzik seçimini siz değerli çiftimize bırakıyor, sadece müzik seçimiyle de kalmıyoruz. Diğer bütün ayrıntılara da siz değerli çiftimiz karar veriyor, size özel bir gün yaratıyoruz. Organizasyon öncesinde müzisyenlerimiz ile iletişime geçerek istediğiniz şarkı ve türkülerin listelerini iletebilirsiniz.
Eşsiz anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğraf ve video ekibimizde bulunuyor. Gecenizin başından itibaren kayıt altına alıyor, gecenizi unutulmaz kılıyoruz. En eğlendiğiniz anları fotoğraf karelerine dönüştürüyor, yıllar geçse de gördüğünüzde yüzünüzü gülümseten hatıralar elde ediyorsunuz.
Salonumuz 500 araçlık kapasitesiyle değerli misafirlerinize de avantaj sağlıyor, kendi araçları ile ulaşım sağlamak isteyen misafirleriniz için ideal bir seçenek oluyor. Park sorunu olmadan kolayca geceye geçiş yapabiliyorlar.

Sinevizyon gösterileri yapabildiğiniz düğün mekanımızda sevdiklerinizle en özel anlarınızı paylaşmak istemez misiniz? Mutlu anlarınızdan oluşan videolarla sevdiklerinize anılarınızı gösterebilir, sevginizi unutulmayacak dakikalara dönüştürebilirsiniz.
Profesyonel ses ve ışık sistemleri sayesinde kaliteli hizmet sunuyoruz. Işık ve ses mekanımızda eşit olarak dağılıyor, böylece salonumuzun her köşesinde aynı hizmeti sağlamış oluyoruz.

Bizi diğer Hatay düğün salonlarından ayıran bir diğer özelliğimiz ise kişiye özel konsept çalışmaları yapmamız. Sizler için renkleri ve modern çizgileri birleştirerek günümüzde trend olan konseptleri mekanımıza uygulayabiliyoruz. Böylelikle düğün günleriniz daha unutulmaz ve güzel hale geliyor. Mekânımıza konumlandırdığımız renkli fiyonklar, masa ve sandalye giydirme seçenekleri, çiçekler ve daha birçok detay konseptinize uygun olarak seçiliyor.

Balonlar ve ışık gösterileri ile süslediğimiz gecemizde sizlere Grand Plaza Düğün Salonu İskenderun farkını yaşatmak istiyoruz.
Sizler de bu özel gece için bizi seçmek istiyorsanız neden “ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamıyorsunuz?
Gecenizi beraber tasarlamak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İsmet İnönü Mah. 704 Sok. No:5 İskenderun / HATAY

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.