Nizip Damla Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Nizip Sultan Düğün Sarayı

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Nizip Ercanlar Plaza

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nizip’teki Düğün Salonları

Gaziantep’in şehir merkezine oldukça yakın olan Nizip’teki düğün salonları; Karkamış, Oğuzeli ve Yavuzeli’nde ikamet eden çiftler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Gaziantep Nizip düğün mekanları, şehrin doğusunda yer aldığından özellikle çevre ilçelerdeki çiftler için kolay ulaşım avantajı sağlıyor. Burada yer alan salonlar farklı tarzlara ve isteklere hitap ederek unutulmaz düğün organizasyonlarına imza atıyorlar.

Düğün salonları ile Atatürk Bulvarı çevresinde daha çok karşılaşsak da ilçenin diğer noktalarında da alternatifler bulunuyor. Eğer şehrin karmaşasından uzaklaşmak isterseniz, Gaziantep-Şanlıurfa Yolu üzerinde yer alan mekanlara bakabilirsiniz. ‘’Merkezde olsun, ulaşımı kolay olsun’’ diyorsanız; İstasyon, Cumhuriyet ve Atatürk mahallelerini değerlendirebilirsiniz. Nizip düğün mekanlarının otoparkları sayesinde özel araçlarla katılım sağlayacakların park etme sorunu da olmuyor!

Gaziantep Nizip düğün salonları, farklı büyüklüklerdeki düğün organizasyonları için yeterli genişlikte alanlar sağlıyor. 300 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilen salonlar mevcut. Yüksek tavanlı ve kolonlu veya az kolonlu davet alanları sayesinde ferah bir eğlence geçirebilirsiniz. Ayrıca davetlilerinizin görüş açısı da kısıtlanmamış oluyor. Havalandırma sistemleri ile klimalarla ferah bir ortam yaratılıyor.

Nizip düğün yerleri, dört mevsime uygun kapalı salonlarıyla sıcaklık dengesinin korunduğu konforlu organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Klasik düğün temalarının yaratıldığı davet alanlarında atmosfer oldukça şık görünüyor. Konseptlerde çiftlerin isteklerine göre farklılık yapabiliyorlar. Nizip’te düğün salonlarını; kına gecesi, söz veya nişan törenleri için de kiralayabiliyorsunuz. Çeşitli hizmet paketleriyle yardımcı oluyorlar.

Nizip Düğün Salonları Fiyatları Uygun Mu?

Gaziantep düğün salonları arasında ilçeden ilçeye göre değişen fiyatlardan bahsedebiliriz. Nizip’te ise ekonomik organizasyonlar düzenlemek isteyen çiftler için uygun alternatiflerin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Ortalamada seyreden fiyatlar sayesinde kapsamlı düğün paketleri için uygun rakamlar ödemek mümkün. Özellikle de yemeksiz paketleri tercih ettiğinizde oldukça makul fiyatlara eksiksiz bir düğün yapabilirsiniz.

Nizip’te düğün fiyatları merkezde de merkezden bir tık uzakta da hemen hemen aynı seyrediyor. Fakat Mimar Sinan Mahallesi’nde epey uygun fiyatlar ödeyebileceğiniz salon seçeneklerini bulabilirsiniz. Başlangıç fiyatları ise çiftlerin tercihleri doğrultusunda değişiyor. Konumdan organizasyon saatine kadar birçok faktör mevcut. Örneğin; yemekli düğün planlıyorsanız, yemeksizlere göre bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor.

Beyaz etli menüler için ise kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlar talep edildiğini belirtmeden geçmeyelim. Menü tadım veya değişiklik taleplerinizde ise fiyat farkı söz konusu oluyor. Düğün salonları Nizip’te çiftlere farklı paket içerikleri ve ek hizmetler sunabiliyor. Eğer düğününüz için özel imkanlardan yararlanmak isterseniz, toplam tutar yeniden hesaplanıyor.

Nizip düğün salonlarının her birinin kendi belirlediği ücretlendirme politikası oluyor. Yemekli organizasyon düzenleyen bazı salonlarda kişi sayısı arttıkça toplam rakam artarken, bazılarında ise bu böyle bir durumda menü fiyatlarında indirim uygulanıyor. Ayrıca talebin gittikçe azaldığı kış aylarında mekanlar özel fiyatlara sahip kampanyalar düzenliyor. Yaz düğünleri için ise erken rezervasyon fırsatlarını takip etmenizi öneriyoruz.

Nizip Düğün Salonlarının Organizasyon Paketleri

Çiftlerin bütçelerine uygun paket seçenekleri sunan Nizip düğün salonları; yemekli, yemeksiz ve kokteylli menüleri hariç kapsamlı bir organizasyon hizmeti de sağlıyor. Alanında uzman davet sorumlusundan servis personellerine, karşılama hosteslerinden mutfak çalışanlarına kadar geniş bir ekip sağlıyorlar. Düğününüzün planlama aşamalarına katılım sağlayarak kendi talep ve beklentilerinizi de iletebiliyorsunuz. Paket içeriklerini merak ediyorsanız, şöyle:

Nizip’te Düğün Salonu Araştırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nizip düğün salonları arasında kriterlerinize göre bir yer arayışındaysanız, filtreleme araçlarını kullanarak aradığınız özelliklere uygun mekanları hemen listeleyebilirsiniz! Böylece mekanları yerinde gidip görmenize gerek kalmadan fotoğraflarını ve hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenin bir başka boyutu da tek tıkla ücretsiz fiyat teklifleri almak. Mekanların profillerindeki formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları