Yüreğir Düğün Salonları

Adana Yüreğir düğün salonları arasında, hayallerini kurduğunuz düğünü gerçekleştirmek için en ideal mekanı keşfedin ve fiyat teklifi alın!

Nispera Davet
64
3
Nispera Davet

24 yorum

Çukurova

 • 3. yıl
 • Nispera Davet Adana, Çukurova lokasyonunda 2019’dan beri düğün sektöründe hizmet veriyor. Yenilikçi ve titizlikle planlanan özel davetlerinizi Seyhan Gölü manzarasıyla buluşturuyoruz. En mutlu...

  Başlangıç Fiyatı
  75.000 TL'den Fazla
  Kapasite
  100-625 Kişi
  Şirin Müzikhol
  94
  7
  Şirin Müzikhol

  Seyhan

 • 5. yıl
 • Şirin Müzikhol, 1999’da faaliyete girdi. Kurulduğumuz günden itibaren verdiğimiz profesyonel hizmetle Adana’nın en sevilen düğün mekanları arasına girmeyi başardık. Çok sayıda yüksek kapasiteli...

  Başlangıç Fiyatı
  10.000 TL'den az
  Kapasite
  50-1000 Kişi
  River Park
  Üyelere
  Özel Fiyat
  29
  2
  River Park

  Yüreğir

  Seyhan Nehri kıyısındaki River Park Adana düğün salonumuzda çiftlerimize rüya gibi düğünler yaşatıyoruz. Gösterişli açık ve kapalı alanlarımızda gerçekleştirdiğimiz davetlerimizde size her anlamda...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

  300 TL Fiyat Al

  Gönül Vip
  12
  Gönül Vip

  15 yorum

  Yüreğir

 • 10. yıl
 • Adana’nın Yüreğir ilçesinde yer alan Gönül VİP Balo Salonu, kapılarını şık bir düğünle evlenmeyi düşleyen çiftler için açıyor. Beyazlar içerisindeki modern tasarımlı salonunda rüya gibi düğünler...

  Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 30.000 TL
  Kapasite
  100-750 Kişi

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Yüreğir'deki Düğün Salonları

  Yüreğir, Adana’nın merkezine yakın noktada bulunan ilçelerden bir tanesi. Bu sayede tren ve çeşitli otobüs seferleri ile ilçeye merkezden ulaşım sağlanabiliyor. İlçe içinde de hizmet veren belediye otobüsleri ve minibüsler ile ulaşım çok kolay. Gelişmiş kültürel yapısı ve kalabalık nüfusu ile Yüreğir, evlenecek çiftler için birçok düğün salonu seçeneği sunuyor.

  Yüreğir düğün salonu alternatifleri, Adana’nın diğer ilçelerine göre popülerliği ile dikkatimizi çekiyor. Bu da ilçenin pek çok yerinde isteklerinize uygun davet alanları bulmanızı kolaylaştırıyor. Düğün salonları Yüreğir’de geniş bir kapasite yelpazesinde hizmet veriyor. Salonlar, düğünleri ağırlamaya 400 kişiden başlıyor. Bu davet alanlarını Barajyolu ve Kayalıbağ gibi mahallelerde bulabilirsiniz.

  Adana Yüreğir düğün salonlarının kapasiteleri, 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu sayede daha kalabalık düğünler yapmak isterseniz de birçok alternatifiniz bulunuyor. Görkemli düğünlere ev sahipliği yapan davet alanları, Sarıçam ve Sinanpaşa gibi mahallelerde hizmet veriyor. Sinanpaşa Mahallesi, eşsiz konumu ile göl manzaralı düğünleri de ağırlayarak mavi aşığı çiftlere seçenekler sunuyor.

  Yüreğir’de düğün salonları merkezi noktalarda bulundukları için birbirinden güzel şehir manzaralarını davetlilerinizle buluşturuyor. Bununla birlikte düğününüzde doğal görüntüler sunmak isterseniz Yeşilbağlar Mahallesi’nde bulunan salonlara yönelebilirsiniz. Buradaki davet alanları doğal çim alanları sayesinde doğal manzaralar sunabiliyor. Sarıçam Mahallesi’nde ise panoramik görüntüler sunan salonlar bulunuyor. Ayrıca mekanlar teras gibi alanlar ile ferah düğünlere olanak sağlıyor.

  Yüreğir Düğün Mekanlarının Paketleri

  Adana Yüreğir düğün mekanlarında size özel davet sorumluları bulunuyor. Bu sayede düğününüzün her adımını bir profesyonel ile planlama şansını elde edebiliyorsunuz. Önceden görüştüğünüz organizasyon firmaları ile düğününüzü planlayabileceğiniz davet alanları da bulunuyor. Yüreğir salonlarının neredeyse hepsinde özel otopark ve vale hizmetleri sunuluyor. Profesyonel çekim ekipleri de düğününüzü ölümsüzleştiriyor.

  Adana düğün salonlarında eğlencenin temposu hiç düşmüyor. Yüreğir salonlarında bulunan orkestralar, en güzel şarkılar ile kesintisiz canlı müzik hizmeti veriyor. Bazı düğün salonlarında dilerseniz tanınmış solistler de sahne alabiliyor. Çeşitli konfeti ve yer volkanı şovları ile de geniş dans pistlerine renk geliyor. Son teknoloji sistemlerle donatılmış salonlarda ışık şovları da hazırlanabiliyor.

  Yüreğir’de bulunan salonların bazılarının anlaşmalı olduğu kuaförler bulunuyor. Böylece gelin saçı ve makyajı için başka bir yerle anlaşmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda ilçedeki davet alanlarının çoğunda konforlu hazırlık odaları da bulunuyor. Gelin ve damatlara özel ayrılan odalarda son hazırlıklarınızı yapabilmeniz için her türlü önlem alınıyor. Güvenli odalara düğün esnasında eşyalarınızı da bırakabilirsiniz.

  Yüreğir düğün salonları, yemekli organizasyon yapmak isteyen çiftleri çeşitli avantajlarla bekliyor. Salonlar tarafından davetlilerinize çeşitli soğuk veya sıcak başlangıçlar, ana yemekler ve ara sıcaklar sunabileceğiniz menüler hazırlanıyor. Memnuniyetinizin önemli olduğu davet alanlarında düğününüzden önce yemeklerin tadına bakabiliyorsunuz. Ayrıca kokteyl düğünü yapmak isterseniz bu servisi sunan pek çok salon da Yüreğir’de bulunuyor.

  Yüreğir Düğün Salonu Fiyatları Nasıl?

  Yüreğir düğün salonları fiyatlarını şehrin genel ortalamasından başlatarak cebinizi rahatlatıyor. Her bütçeye göre bir salonun bulunduğu ilçede hesaplı rakamlardan düğün yapmak kolaylaşıyor. Elinizde sınırlı bütçe varsa şehrin ortalama fiyatlarında hizmet veren salonları Reşatbey Mahallesi’nde bulabilirsiniz. Bu mahallede daha butik düğünler yapılabildiğinden fiyatlar da daha uygun olarak karşınıza çıkıyor.

  Yüreğir düğün fiyatları, salonların kapasiteleri ile birlikte artış gösterebiliyor. Örneğin; 750 konuğa kadar ağırlayabilen davet alanları sunan Karacaoğlan ve Selahattin Eyyubi gibi mahallelerde yapılan düğünler daha maliyetli oluyor. Düğün salonlarının konumları da fiyatlara etki edebiliyor. Seyhan Nehri kıyısında yer alan salonlardan birini seçmek isterseniz kenara ayırmanız gereken bütçe artıyor.

  Manzara seçenekleri, Yüreğir’deki düğün maliyetlerine etki eden faktörler arasında dikkatimizi çekiyor. İlçenin çoğu noktasında bulabileceğiniz şehir manzaralı mekanlar, geniş bir fiyat aralığında bulunabiliyor. Nehir veya kır gibi doğa manzaraları sunan davet alanları ise daha yüksek bütçeler gerektiriyor. Erken rezervasyon indirimleri ile daha hesaplı düğünler yapmak da Yüreğir salonlarında mümkün olabiliyor.

  Yüreğir’deki davet alanları, düğün fiyatlarını hizmet paketleri üzerinden hesaplıyor. Bununla birlikte yemekli veya kokteyl menülerden birini seçmek isterseniz kişi başı üzerinden ayrı bir fiyatlandırma uygulanıyor. Kokteyl menüler, ana yemekli alternatiflerin aksine sadece aperatif lezzetler içeriyor. Bu sebeple fiyatları da daha uygun oluyor. Yemekli düğünlerde kırmızı et seçeneklerinden yararlanmak isterseniz genel maliyetin arttığını görüyoruz.

  Yüreğir Düğün Salonlarında Oluşturabileceğiniz Konseptler

  Yüreğir Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları