Nispera Event
5,0
(24 Yorum)
4. yıl
Çukurova

Göl manzaralıButik düğüne uygunModern ve sadeAçılır-kapanır tavanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzik / DJ

300 - 1000 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele

Butik düğüne uygunSade süslemelerKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 700 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Şirin Müzikhol
3 Yorum
6. yıl
Seyhan

Butik düğüne uygunFarklı konseptlerYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiGeniş otopark

50 - 1000 Kişi
20.000 TL'den az
İncele
Gönül Vip
4,9
(16 Yorum)
9. yıl
Yüreğir

Modern ve ihtişamlıKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 750 Kişi
75.000
60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Yüreğir
River Park
200 - 750 Kişi
100.000 - 150.000 TL
100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yüreğir'deki Düğün Salonları

Yüreğir, Adana’nın merkezine yakın noktada bulunan ilçelerden bir tanesi. Bu sayede tren ve çeşitli otobüs seferleri ile ilçeye merkezden ulaşım sağlanabiliyor. İlçe içinde de hizmet veren belediye otobüsleri ve minibüsler ile ulaşım çok kolay. Gelişmiş kültürel yapısı ve kalabalık nüfusu ile Yüreğir, evlenecek çiftler için birçok düğün salonu seçeneği sunuyor.

Yüreğir düğün salonu alternatifleri, Adana’nın diğer ilçelerine göre popülerliği ile dikkatimizi çekiyor. Bu da ilçenin pek çok yerinde isteklerinize uygun davet alanları bulmanızı kolaylaştırıyor. Düğün salonları Yüreğir’de geniş bir kapasite yelpazesinde hizmet veriyor. Salonlar, düğünleri ağırlamaya 400 kişiden başlıyor. Bu davet alanlarını Barajyolu ve Kayalıbağ gibi mahallelerde bulabilirsiniz.

Adana Yüreğir düğün salonlarının kapasiteleri, 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu sayede daha kalabalık düğünler yapmak isterseniz de birçok alternatifiniz bulunuyor. Görkemli düğünlere ev sahipliği yapan davet alanları, Sarıçam ve Sinanpaşa gibi mahallelerde hizmet veriyor. Sinanpaşa Mahallesi, eşsiz konumu ile göl manzaralı düğünleri de ağırlayarak mavi aşığı çiftlere seçenekler sunuyor.

Yüreğir’de düğün salonları merkezi noktalarda bulundukları için birbirinden güzel şehir manzaralarını davetlilerinizle buluşturuyor. Bununla birlikte düğününüzde doğal görüntüler sunmak isterseniz Yeşilbağlar Mahallesi’nde bulunan salonlara yönelebilirsiniz. Buradaki davet alanları doğal çim alanları sayesinde doğal manzaralar sunabiliyor. Sarıçam Mahallesi’nde ise panoramik görüntüler sunan salonlar bulunuyor. Ayrıca mekanlar teras gibi alanlar ile ferah düğünlere olanak sağlıyor.

Yüreğir Düğün Mekanlarının Paketleri

Adana Yüreğir düğün mekanlarında size özel davet sorumluları bulunuyor. Bu sayede düğününüzün her adımını bir profesyonel ile planlama şansını elde edebiliyorsunuz. Önceden görüştüğünüz organizasyon firmaları ile düğününüzü planlayabileceğiniz davet alanları da bulunuyor. Yüreğir salonlarının neredeyse hepsinde özel otopark ve vale hizmetleri sunuluyor. Profesyonel çekim ekipleri de düğününüzü ölümsüzleştiriyor.

Adana düğün salonlarında eğlencenin temposu hiç düşmüyor. Yüreğir salonlarında bulunan orkestralar, en güzel şarkılar ile kesintisiz canlı müzik hizmeti veriyor. Bazı düğün salonlarında dilerseniz tanınmış solistler de sahne alabiliyor. Çeşitli konfeti ve yer volkanı şovları ile de geniş dans pistlerine renk geliyor. Son teknoloji sistemlerle donatılmış salonlarda ışık şovları da hazırlanabiliyor.

Yüreğir’de bulunan salonların bazılarının anlaşmalı olduğu kuaförler bulunuyor. Böylece gelin saçı ve makyajı için başka bir yerle anlaşmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda ilçedeki davet alanlarının çoğunda konforlu hazırlık odaları da bulunuyor. Gelin ve damatlara özel ayrılan odalarda son hazırlıklarınızı yapabilmeniz için her türlü önlem alınıyor. Güvenli odalara düğün esnasında eşyalarınızı da bırakabilirsiniz.

Yüreğir düğün salonları, yemekli organizasyon yapmak isteyen çiftleri çeşitli avantajlarla bekliyor. Salonlar tarafından davetlilerinize çeşitli soğuk veya sıcak başlangıçlar, ana yemekler ve ara sıcaklar sunabileceğiniz menüler hazırlanıyor. Memnuniyetinizin önemli olduğu davet alanlarında düğününüzden önce yemeklerin tadına bakabiliyorsunuz. Ayrıca kokteyl düğünü yapmak isterseniz bu servisi sunan pek çok salon da Yüreğir’de bulunuyor.

Yüreğir Düğün Salonu Fiyatları Nasıl?

Yüreğir düğün salonları fiyatlarını şehrin genel ortalamasından başlatarak cebinizi rahatlatıyor. Her bütçeye göre bir salonun bulunduğu ilçede hesaplı rakamlardan düğün yapmak kolaylaşıyor. Elinizde sınırlı bütçe varsa şehrin ortalama fiyatlarında hizmet veren salonları Reşatbey Mahallesi’nde bulabilirsiniz. Bu mahallede daha butik düğünler yapılabildiğinden fiyatlar da daha uygun olarak karşınıza çıkıyor.

Yüreğir düğün fiyatları, salonların kapasiteleri ile birlikte artış gösterebiliyor. Örneğin; 750 konuğa kadar ağırlayabilen davet alanları sunan Karacaoğlan ve Selahattin Eyyubi gibi mahallelerde yapılan düğünler daha maliyetli oluyor. Düğün salonlarının konumları da fiyatlara etki edebiliyor. Seyhan Nehri kıyısında yer alan salonlardan birini seçmek isterseniz kenara ayırmanız gereken bütçe artıyor.

Manzara seçenekleri, Yüreğir’deki düğün maliyetlerine etki eden faktörler arasında dikkatimizi çekiyor. İlçenin çoğu noktasında bulabileceğiniz şehir manzaralı mekanlar, geniş bir fiyat aralığında bulunabiliyor. Nehir veya kır gibi doğa manzaraları sunan davet alanları ise daha yüksek bütçeler gerektiriyor. Erken rezervasyon indirimleri ile daha hesaplı düğünler yapmak da Yüreğir salonlarında mümkün olabiliyor.

Yüreğir’deki davet alanları, düğün fiyatlarını hizmet paketleri üzerinden hesaplıyor. Bununla birlikte yemekli veya kokteyl menülerden birini seçmek isterseniz kişi başı üzerinden ayrı bir fiyatlandırma uygulanıyor. Kokteyl menüler, ana yemekli alternatiflerin aksine sadece aperatif lezzetler içeriyor. Bu sebeple fiyatları da daha uygun oluyor. Yemekli düğünlerde kırmızı et seçeneklerinden yararlanmak isterseniz genel maliyetin arttığını görüyoruz.

Yüreğir Düğün Salonlarında Oluşturabileceğiniz Konseptler

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları