Düğün Salonları Adana

Baraj Düğün Sarayı

5,0
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Baraj Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az

Baraj Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Baraj Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Baraj Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Baraj Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Baraj Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Baraj Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Baraj Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Baraj Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Baraj Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Baraj Düğün Sarayı düğün dışında nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar, doğum günü, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Baraj Düğün Sarayı Hakkında

Adana düğün salonları arasında faaliyetlerine devam eden Baraj Düğün Sarayı’na hoş geldiniz! 2012 yılından beri şık organizasyonların altına imzasını atan organizasyon ekibimizle sizi yeni mekanımız olan Baraj Düğün’e bekliyoruz. Tamamen yenilenen salonumuzda tüm sevdiklerinizi ağırlayabilir, düğününüzü deneyimli bir ekiple beraber gerçekleştirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Baraj Düğün Sarayı’nda organizasyonunuzu yemekli veya yemeksiz olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

Baraj Düğün Salonu Adana bünyesinde 1 adet klimalı ve havalandırmalı kapalı davet alanı bulunuyor. Toplamda 750 kişiye hizmet verebilen kapalı davet alanımız ferah görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Davet alanımızda 130 metrekare büyüklüğünde oldukça geniş bir dans pisti de mevcut. Ayrıca salonumuzun 6 metrelik yüksek tavanı da çiftlerin beğenisini kazanıyor. Davet alanımızda kolon da bulunmadığından tüm misafirler dans pistini görebiliyor.

Dekorasyon

Salonumuzun genel görünümünde beyaz öne çıkıyor. Bununla beraber siyah renkli detaylar da beyazla şık bir kontrast oluşturuyor. Aydınlatmada hem beyaz renkli spotlardan hem de renkli ışıklandırmalardan yararlanıyoruz. Böylece mekanımız dinamik bir atmosfere bürünüyor. Altın rengi ve beyazın birleştiği nikah masanızı arka planı kumaşlarla süslü platforma yerleştiriyoruz. Masa üstündeyse beyaz renkli çiçek dekorları kullanıyoruz.

Salonumuzda tek çeşit süsleme seçeneği sunuyoruz. 6 kişiyi ağırlayabilen yuvarlak davet masalarımızı beyaz örtülerle kaplıyoruz. Masa dekorasyonundaysa kristal detaylı şamdanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Şamdanlarımızı süsleyen beyaz renkli gül buketleriyse masalara romantik bir dokunuş katıyor. Sandalyelerimizi de masalarımızla uyumlu olması için beyaz örtülerle giydiriyoruz. Kurdele detayları da sandalye giydirmelerimize hareketli bir görünüm veriyor.

Hizmetler

Salonumuzda çiftlere ses ve ışık hizmetleriyle beraber sahne hazırlığı hizmetini de sunuyoruz. Canlı müzik eğlencesi içinse mekanımızla anlaşmalı olan müzisyenimizden yardım alıyoruz. İsteyen çiftler canlı müzik hizmetini dışarıdan getirebilirler. Organizasyon konusunda da çiftimiz ekibimizden veya kendi seçtikleri bir firmadan destek alabilirler. Mekanımızda menüler catering firması aracılığıyla hazırlanıyor ve çiftin isteğine göre şekilleniyor. Çocuk menüsü gibi özel menüler de çıkarabiliyoruz.

Adana Çukurova düğün salonlarından olan Baraj Düğün Salonu’nda erken anlaşma yapan çiftlere özel avantajlarımız bulunuyor. Ayrıca ödeme aşamasında da çiftimize kolaylık sağlayabiliyoruz. Düğününüzü 10 yıllık deneyime sahip bir ekibin desteğiyle organize etmek için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sayfada görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak da tarih ve davetli sayınıza göre fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Beyazevler mah. Beyazevler cad. No:30/A Çukurova/Adana

 • Adres tarifi:

  BARAJ YOLU 7,5 DURAK NO.206 CUKUROVA/ADANA

 • Haritadaki Konumu

  Baraj Düğün Sarayı Yol Haritası

Baraj Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Tuğba & Adem

Düğün Tarihi: 28.05.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

YENİLENEN YÖNETİMİ HİZMETİ GÜLERYÜZLÜ PERSONELİ İLE MÜKEMMEL BİR YER KESİNLİKLE DÜŞÜNMEDEN GÖNÜL RAHATLIĞI İLE DÜĞÜNÜNÜZÜ YAPABİECEĞİNİZ BİR MEKAN

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.