Kozan Kozan Elit Balo Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Kozan Saray Balo Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Kozan Anka Müzikhol Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Adana Kozan Düğün Salonları

Kozan, Adana’nın dağlık kısmıyla ovasının arasında konumlanmış bir ilçe. Bu nedenle burada düğün yapan çiftler mekanlardan müthiş manzaralara tanık olabiliyor. Yemyeşil tepeleri Kozan’ın neredeyse her yerinden görebiliyorsunuz. Aynı zamanda da Adana’nın en kalabalık ilçelerinden biri. Durum böyle olunca evlenecek kişilerin sayısı da azımsanmayacak seviyede oluyor. İlçede birçok düğün salonu açılmış ve açılmaya da devam ediyor.

Kozan düğün salonlarında 300 kişiden 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yani çok kişiyi davet etmeseniz de kalabalık bir düğün yapsanız da kendinize uygun mekan bulmanız gayet kolay oluyor. Kalabalık organizasyon planlıyorsanız; Geniş katılımlı davetler için Adana düğün salonları ve fiyatları yazımıza göz atabilirsiniz.

Adana’da genelde kalabalık düğünler yapıldığı için salonların çoğu geniş alanlara sahip. Kapalı salonlarda hizmet veriyorlar. Ekstra olarak sigara içme alanı, bahçe gibi bölümleri de bulunuyor.

Kozan havuz başı düğün salonu ararsanız onu da bulabilmeniz mümkün. Havuz başı alanı bulunan mekanlar kısıtlı sayıda olsa da Kozanlı çiftler farklı alternatiflerle karşılaşabiliyor.

Adana Kozan düğün salonları uygun fiyatlar talep etmeleri nedeniyle farklı ilçelerdeki çiftler tarafından da tercih edilebiliyor. Hem kişilere düğün için ihtiyaçları olan tüm hizmetleri sunuyorlar hem de bütçelerini sarsacak rakamlar istemiyorlar.

Kozan Düğün Salonları Paketleri

Adana Kozan’daki düğün salonlarının hazır düğün paketleri bulunuyor. Bu düğün paketlerinin içerisinde şu tarz hizmetler yer alıyor:

Mekan Kiralama: Kozan’daki düğün salonlarıyla anlaştığınızda, belirlediğiniz tarih ve saatler dahilinde mekan tamamen size ait oluyor. Organizasyon saatinizden önce alana gelerek hazırlıklarınızı size tahsis edilmiş odada tamamlayabiliyorsunuz. Davetlilerinizin giriş anında da yine hazırlık odanızda dinleniyorsunuz. Gece ortalama 00:00’a kadar mekandaki personeller sizin organizasyonunuz için çalışıyor. Eğer varsa mekandaki mutfak da sizin davetlilerinize özel lezzetler hazırlıyor.

Süslemeler: Adana Kozan düğün salonlarının standart süslemeleri oluyor. Bunlar genelde masa ve sandalye giydirmelerinden oluşuyor. Çiftlere renk alternatifleri sunuyorlar. Renk skalasından en sevdiğiniz tonu seçiyor ve mekanın belirli yerlerinde onun kullanılmasını talep edebiliyorsunuz. Ayrıca mekanların birçoğu masa üstü çiçekleri, şamdanlar, taklar, gelin yolları gibi detaylar konusunda da yardımcı oluyorlar.

Ses ve Işık Sistemleri: Düğününüzde ihtiyaç duyacağınız en önemli cihazlar ses ve ışık üzerine olacak. Bunları anlaştığınız Kozan düğün salonunda bulabiliyorsunuz. Kozan’daki tüm düğün salonlarında kolonundan mikserine, spot ışığından mikrofonuna kadar ihtiyacınız olan tüm cihazlar var. Bu sayede dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

DJ / Canlı Müzik: Kozan düğün salonlarının anlaşmalı müzik ekipleri bulunuyor. Sundukları paket dahilinde DJ ve canlı müzik hizmeti alabiliyorsunuz. DJ ile önceden görüşüp hangi şarkıları çalmasını istediğinizi belirtebiliyor, giriş ve ilk dans parçalarınızı beraber seçebiliyorsunuz. Canlı müzik ekipleri de genelde piyanist şantörlerden veya iki-üç kişilik gruplardan oluşuyor.

İkramlar: Adana Kozan düğün salonlarında yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenlenebiliyor. Yemeksiz organizasyonlarda genelde masalar kuru pasta, çerez gibi atıştırmalıklar sunuluyor. Ayrıca sınırsız meşrubat ikramında da bulunuyorlar. Yemekli organizasyonlarda ise başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan menüler ikram ediliyor.

Volkan Şovu: Salona ilk giriş ve ilk dans gibi özel anlarda mekan yetkilileri tarafından volkanlar yakılıyor. İhtişamlı volkanların şovu eşliğinde düğününüz daha da şenleniyor.

Kozan düğün salonlarıyla görüşürken mutlaka farklı paket seçenekleri olup olmadığını sormalısınız. Ayrıca paketlerde değişiklik yapmak istediğiniz takdirde bunu sağlayabiliyorlar mı? Bunlar dışında düğün mekanınıza sormanız gereken sorular yazımızdan da destek almanızı öneriyoruz.

Adana Kozan Düğünleri İçin Mekan Seçiminin İncelikleri

Kozan’daki düğün salonlarıyla görüşmeye başlamadan önce kesinlikle davetli sayınızı netleştirmeniz gerekiyor. Davetli sayınız belirlendikten sonra düğün salonlarını kapasitelerine göre elemeye başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz mekan, davetli sayınız göre ne çok büyük ne de çok küçük olmalı. Ama unutmayın ki beklenmedik misafirleriniz için her zaman birkaç tane boş masa hazırlatmalısınız!

Kozan’ın manzara açısından zengin bir yer olduğunu belirtmiştik. Doğayla iç içe alanlarda konumlanmış düğün salonlarıyla anlaşırsanız, fotoğraf çekimi için de uzaklaşmanıza gerek kalmaz. Ne de olsa Adana'da düğün fotoğrafı için ideal mekanlardan birine Kozan Kalesi’nin eteklerini de ekleyebiliriz.

Bir diğer önemli konu da mekanın ferah olması. Kapalı bir salonda düğün yapacağınız için sizin ve davetlilerinizin bunalmaması şart. Yüksek tavanlı, az kolonlu/kolonsuz düğün salonlarını listenizin üst sıralarına taşıyabilirsiniz. Ayrıca terası veya balkonu olan mekanlar da her zaman avantajlıdır.

Kozan Düğün Salonları Fiyatları

Adana Kozan’da çiftlere toplam rakam üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Yani siz davetli sayınızı, düğün tarihinizi ve istediğiniz hizmetleri söylüyorsunuz. Onlar da size ödemeniz gereken toplam fiyatı belirliyor. Yemekli düğünlerde ise durum biraz daha farklı olabiliyor: Seçtiğiniz menüye göre kişi başı fiyat üzerinden anlaşıyorsunuz.

Adana'da düğün mekanı fiyatları her ilçede birbirine yakın rakamlarda seyrediyor diyebiliriz. Kozan’da da uygun fiyatlar karşılığında çok keyifli bir düğün organizasyonu yapabilirsiniz.

Kozan düğün salonlarında toplam rakamı taksitlendirme, kredi kartıyla ödeme gibi işinizi kolaylaştıracak imkanları da bulabilirsiniz. Siz şimdiden mekanları inceleyip, beğendiklerinizin sayfasından form doldurarak fiyat teklifi almaya başlayın. Erken rezervasyon her zaman daha avantajlıdır!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları