Çikolata İstasyonu

Çikolata İstasyonu


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Çikolata İstasyonu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Çikolata İstasyonu 2009 yılından bu yana İzmir’de bir ilki gerçekleştirerek kısa sürede çikolata severleri çikolata ile buluşturan bir mutluluk noktası haline gelmiştir.

Yoğun talep üzerine bu lezzet ve görsel şölen, düğün davet ve çeşitli organizasyonlara sunulmaktadır.

Düğün, nişan, sünnet düğünü, doğumgünü, açılış, yılbaşı, yıldönümü, mezunuyet töreni, kurumsal etkinlikler gibi kutlamalarda büyük ilgi gören farklı bir hizmettir. Son yıllarda popülerliği artan çarpıcı görüntüsü ile yedi katlı pasta izlenimi veren çikolata şelalesi pasta yerine değişik ve eğlenceli bir alternatif arayanlara, klişelerden sıkılan gelin ve damat adaylarına sunulabilecek güzel bir seçenektir.

Çikolata şelalesi misafirlerini şaşırtmak, dikkat çekmek ve kalıcı bir etki bırakmak isteyenler için doğru tercihtir. Bu hizmet eğlenceli, çekici ve geleneksel tatlılara göre çok daha ekonomik bir seçenektir.

Çikolata şelalesi kutlamalarınızda sevdiklerinize keyifli, lezzetli ve eğlenceli bir atmosfer yaratır. Misafirlerini şımartmak ve benzersiz bir anı bırakmak isteyenler için şık bir seçenektir.

Taze meyveler üzerine erimiş çikolata ile çilek, kivi, böğürtlen, vişne, marshmallow ve fındık eşliğinde özel kuplarla servis edilmektedir. Ayrıca dilediğiniz herhangi bir garnitürle de servis edilebilir.

Çikolata İstasyonu çikolata şelalesi kiralama hizmetiyle 50-500 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır. Bu hizmet 2-4 saat boyunca kaliteli ve lüks bir sunum ile istediğiniz ilaveler yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Yıllarca hatırlanacak bu deneyimi yaşamak ve farklı menü seçeneklerimizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres Balçova Kipa AVM 2.Kat Balçova İzmir
Balçova,
Evleneceklere Destek Hareketi
Çikolata İstasyonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Çikolata İstasyonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap