Düğün Pastası İzmir

Çikolata İstasyonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çikolata İstasyonu Hakkında

Çikolata İstasyonu 2009 yılından bu yana İzmir’de bir ilki gerçekleştirerek kısa sürede çikolata severleri çikolata ile buluşturan bir mutluluk noktası haline gelmiştir.

Yoğun talep üzerine bu lezzet ve görsel şölen, düğün davet ve çeşitli organizasyonlara sunulmaktadır.

Düğün, nişan, sünnet düğünü, doğumgünü, açılış, yılbaşı, yıldönümü, mezunuyet töreni, kurumsal etkinlikler gibi kutlamalarda büyük ilgi gören farklı bir hizmettir. Son yıllarda popülerliği artan çarpıcı görüntüsü ile yedi katlı pasta izlenimi veren çikolata şelalesi pasta yerine değişik ve eğlenceli bir alternatif arayanlara, klişelerden sıkılan gelin ve damat adaylarına sunulabilecek güzel bir seçenektir.

Çikolata şelalesi misafirlerini şaşırtmak, dikkat çekmek ve kalıcı bir etki bırakmak isteyenler için doğru tercihtir. Bu hizmet eğlenceli, çekici ve geleneksel tatlılara göre çok daha ekonomik bir seçenektir.

Çikolata şelalesi kutlamalarınızda sevdiklerinize keyifli, lezzetli ve eğlenceli bir atmosfer yaratır. Misafirlerini şımartmak ve benzersiz bir anı bırakmak isteyenler için şık bir seçenektir.

Taze meyveler üzerine erimiş çikolata ile çilek, kivi, böğürtlen, vişne, marshmallow ve fındık eşliğinde özel kuplarla servis edilmektedir. Ayrıca dilediğiniz herhangi bir garnitürle de servis edilebilir.

Çikolata İstasyonu çikolata şelalesi kiralama hizmetiyle 50-500 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır. Bu hizmet 2-4 saat boyunca kaliteli ve lüks bir sunum ile istediğiniz ilaveler yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Yıllarca hatırlanacak bu deneyimi yaşamak ve farklı menü seçeneklerimizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Balçova Kipa AVM 2.Kat Balçova İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Çikolata İstasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.