Düğün Pastası Nasıl Seçilir?

Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

1:15 dakika

30.10.2020

Hayalinizdeki pastaya giden yola çıkmaya hazır mısınız? Düğün pastası seçmek, belki de düğün hazırlıklarının en keyifli bölümüdür. Onlarca pasta modeli ve çeşidine bakar, bir çok leziz pastayı tadarsınız. Düğün pastanızı nasıl seçeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Seçenekleri İyi Değerlendirin

Gelin adayları, araştırmalarına online olarak başlamalıdır. Düğün.com bünyesinde bulunan onlarca düğün pastası firması, sizi bekliyor! Bu firmalardan biri mutlaka sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliktedir. Düğün pastası yaptırırken mutlaka bilmeniz gerekenleri not edin ve işe koyulun. Bütün firmaları inceledikten sonra en beğendiğiniz firmalardan fiyat teklifi alıp, yüz yüze görüşmek için randevu alabilirsiniz. Böylece, Düğün.com çiftlerine özel birçok indirimden de yararlanabilirsiniz.

düğün pastası nasıl seçilir?

Pastayı Seçmek İçin Kendinize Vakit Ayırın

Düğün pastası seçimi işinden gerçekten zevk almak istiyorsanız kendinize bu seçimi yapmak için vakit vermelisiniz. Düğün pastasını seçmek, sorumluluk değil, düğün planlama heyecanının arasında ufak bir tatildir. Yakın bir arkadaşınızla ya da eşinizle, haftada bir gün, düğün pastası galerilerini inceleyin, pasta tadımı yapın ya da sadece firmaları ziyaret edin. Düğün pastasını seçerken en çok yapılan hatalara düşmemek için daha önce evlenmiş arkadaşlarınızla buluşup fikir alabilirsiniz.

düğün pastası nasıl seçilir?

Tadını Beğendiğinizden Emin Olun

Düğün pastasının görselliği kesinlikle önemlidir. Ama tadı her şeyin önüne geçer. Gerçekten şık bir düğün pastasına ortalama bir tat yakışmayacağı gibi, lezzetli bir düğün pastasına vasat bir pasta stili de hoş olmaz. Dengeyi iyi kurmalısınız. Düğün pastası tadımı yaparken fiyatı değil konukları düşünün. Lezzetsiz bir pasta düğününüzü gölgede bırakabilecek kadar güçlü bir detaydır.

düğün pastası nasıl seçilir?

Düğününüz renklensin: En İyi Pasta Kesme Müzikleri

Süsleme Detayları

Pastanızı seçerken süslemelerini de dikkatle seçmelisiniz. Düğün mekanınıza ve düğün temanıza uygun bir süsleme tamamlayıcı ve görsel olarak etkileyici olacaktır. Örneğin; bir kır düğünü yapıyorsanız ve düğün süslemeleriniz için mor çiçekler ve tülleri seçtiyseniz pastanızın üstüne de bu süslemelerin minyatürlerini koydurabilirsiniz. Ayrıca gelinlik modelinizin detayları ile tasarımını yaptıracağınız pastaların yılın modası olduğunu unutmayın!

Düğün Pastası Firmaları

En şık ve lezzetli düğün pastaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün pastanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Pastası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

eren er

Düğün Tarihi: 27.04.2016


yeniliklere açık olduğum için foucault sarkacı şeklinde pasta yaptırdım


sertap

Düğün Tarihi: 23.10.2014


pasta seçimi önemli tabi ama yeniliklere de açık olmak gerekli bence