Thrya Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Thrya Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  500-750 TL

Thrya Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Thrya Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Thrya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Thrya Organizasyon Hakkında

2008 yılından bu yana bilfiil düğün ve davet sektöründe hizmet veriyoruz. İlk önceleri canlı müzik orkestrası olarak özel gün ve davetlerde sahne almakla başladık ve sonra gittikçe hizmet yelpazemizi genişlettik. Bugün çok daha büyük, güçlü ve kapsamlı bir firma olarak İzmir Organizasyon ajansları içerisinde yer alıyoruz. Thrya Organizasyon ve Ajans olarak genç, dinamik, yetenekli ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Tasarımın 4 farklı boyutunda bulunuyoruz ve bunun organizasyon ayağında aklınıza gelebilecek hemen her özel gün için kendi dinamiklerine uygun bir hizmet verebiliyoruz.

Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nikah törenleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet düğünleri, doğum günü kutlamaları, hastane odası süsleme, kokteyller, after partiler, yemek davetleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet baloları gibi kutlama ve etkinlikler için bize sonsuz güvenebilirsiniz.

Thrya olarak basmakalıp ve hepsi birbirinin aynı olan organizasyonlar düzenlemekten kaçınıyor ve kendimizi sürekli olarak geliştirip değiştirmek için modayı ve trendleri takip ediyoruz. Kişiye özel tasarım ve hizmetle rakiplerimizden ayrılıyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse çiftlerin en önemli günü olan bu organizasyonda onları yansıtmak ve zevklerini inceliklerle ortaya çıkarmak istiyoruz. Bu sebeple konseptler yaratıyor ve tüm isteklerini dinleyip bir şekilde temada onlara yer veriyoruz. Örneğin; sonbahar, gül, limon, romantik, kırmızı, sahil veya aklınıza gelebilecek her tema bizim için mümkün, yeter ki bir bütün halinde tüm düğünü eksiksiz şekilde hayat geçirebilelim.

Masa ve sandalye kurulumunda mekan süslemesine, müzikten fotoğraf çekimine, hediyelikler, pasta ve ikramlara kadar tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. Her renk ve model ahşap, cam, metal şamdan ve supla modellerimiz ile konsept bütünlüğünü sağlıyor ve görselliği kuvvetlendiren unsurlar kullanıyoruz.

Elbette sunduklarımız bu kadarla sınırlı değil ancak biraz olsun bahsetmiş ve size kendimizi tanıtabildik. Thrya Organizasyon olarak bizi daha yakından tanıyıp sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mihatpaşa Caddesi No:778/B İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Thrya Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.