Düğün Organizasyon İzmir

Thrya Organizasyon

  • Min. Fiyat
    1.000-2.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Thrya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.000-2.000 TL

Thrya Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Thrya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Thrya Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Thrya Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Thrya Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Thrya Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Thrya Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Thrya Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, baby shower, nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Thrya Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Thrya Organizasyon lcv hizmeti, davetiye, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, kına gecesi, mekan giydirme, nikah şekeri, havai fişek, sanatçı, süsleme, dekor, kapalı çadır, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Thrya Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Thrya Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 500-750 TL aralığından başlamaktadır.

Thrya Organizasyon Hakkında

2008 yılından bu yana bilfiil düğün ve davet sektöründe hizmet veriyoruz. İlk önceleri canlı müzik orkestrası olarak özel gün ve davetlerde sahne almakla başladık ve sonra gittikçe hizmet yelpazemizi genişlettik. Bugün çok daha büyük, güçlü ve kapsamlı bir firma olarak İzmir Organizasyon ajansları içerisinde yer alıyoruz. Thrya Organizasyon ve Ajans olarak genç, dinamik, yetenekli ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Tasarımın 4 farklı boyutunda bulunuyoruz ve bunun organizasyon ayağında aklınıza gelebilecek hemen her özel gün için kendi dinamiklerine uygun bir hizmet verebiliyoruz.

Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nikah törenleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet düğünleri, doğum günü kutlamaları, hastane odası süsleme, kokteyller, after partiler, yemek davetleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet baloları gibi kutlama ve etkinlikler için bize sonsuz güvenebilirsiniz.

Thrya olarak basmakalıp ve hepsi birbirinin aynı olan organizasyonlar düzenlemekten kaçınıyor ve kendimizi sürekli olarak geliştirip değiştirmek için modayı ve trendleri takip ediyoruz. Kişiye özel tasarım ve hizmetle rakiplerimizden ayrılıyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse çiftlerin en önemli günü olan bu organizasyonda onları yansıtmak ve zevklerini inceliklerle ortaya çıkarmak istiyoruz. Bu sebeple konseptler yaratıyor ve tüm isteklerini dinleyip bir şekilde temada onlara yer veriyoruz. Örneğin; sonbahar, gül, limon, romantik, kırmızı, sahil veya aklınıza gelebilecek her tema bizim için mümkün, yeter ki bir bütün halinde tüm düğünü eksiksiz şekilde hayat geçirebilelim.

Masa ve sandalye kurulumunda mekan süslemesine, müzikten fotoğraf çekimine, hediyelikler, pasta ve ikramlara kadar tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. Her renk ve model ahşap, cam, metal şamdan ve supla modellerimiz ile konsept bütünlüğünü sağlıyor ve görselliği kuvvetlendiren unsurlar kullanıyoruz.

Elbette sunduklarımız bu kadarla sınırlı değil ancak biraz olsun bahsetmiş ve size kendimizi tanıtabildik. Thrya Organizasyon olarak bizi daha yakından tanıyıp sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mihatpaşa Caddesi No:778/B İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Thrya Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.