Sahne 360 Organizasyon*

Sahne 360 Organizasyon
"Kusursuz Organizasyonlar, Sıra dışı Tasarımlar..."

Sahne 360 ekibi olarak düğün organizasyonunuz boyunca size ‘yol arkadaşlığı’ yapıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimizle kişisel tarzınızı yansıttığımız düğününüzü planlıyor, büyük gün geldiğinde düğününüzü tüm detaylarıyla sonuna kadar koordine ediyoruz. Düğününüz bitene kadar siz dahil, aileniz ve konuklarınızı keyifle ağırlayacağımız için size büyük günün tadını çıkarmak kalıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
G&F Gizem & Florian Düğün Tarihi: 23/08/2014

Seyhan Hanım ve Sahne 360 ekibi yaşamım boyunca tanıdığıma en çok sevindiğim kardeşlerim oldunuz. Gözümden bile sakındığım kızımın Çeşme Altınyunus Otelde düğün törenindeki mükemmeliyetiniz kelimelerle anlatılacak gibi değil. Abartmıyorum tüm kalbimle samimi olarak söylüyorum, sorunları bize hissettirmeden çözmeniz, dekorumuz, ekip arkadaşlarınızın samimiyeti, güleryüzü, isteklerimize olumlu yaklaşmanız ve mükemmel organizasyonunuzla bizi bile özgür kılmanız her türlü takdiri hak ediyor. Hakkınızda o kadar çok şey söylenebilir ki o yüzden size ve arkadaşlarınıza teşekkür ederim.

I&T Irmak & Turancan Düğün Tarihi: 20/06/2014

Kuşadası Güzelçamlı'daki çiftliğimizde cennet bahçemizdeki peri masalı gibi düğünümüzü mükemmel organizasyonu ile dillere destan eden Seyhan Hanım ve Sahne 360 ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Z&H Zeynep & Hakan Düğün Tarihi: 08/05/2010

Sevgili Sahne 360 Ekibi, İnanılmaz çabanız, ince zevkiniz, takım ruhunuz ve çılgın enerjiniz ile hayatımızın en güzel gününü yaşattığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürler, sevgiler...

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sahne 360 Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sahne 360 Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap