Düğün Organizasyon İzmir

Rooms Beach

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Rooms Beach Hakkında

Rooms Beach; Çeşme'nin en güzel sahil şeridi olan Boyalık'ta yer almaktadır.400 kişilik kapasitesi, sakin ve huzur dolu kumları, lounge müzik anlayışıyla tatilinize keyif katmaktadır.

Otellerimizin müşterisi olmasanız dahi giriş yapabileceğiniz Rooms Beach; ücretsiz otopark alanı, güler yüzlü ve profesyonel ekibi, uygun fiyatlandırma politikası ve masmavi denizi, geniş yemek menüsü, tatlıları, alkollü/alkolsüz içecek menüleriyle yılın güneşli günlerinde sizleri bekliyor.

Kendinizi rahat hissedebileceğiniz, tatilin tadını çıkarabileceğiniz, deniz-güneş-kum üçlemesini tam olarak yaşayabileceğiniz bir yer olan Rooms Beach; tatilinizin yanı sıra iş veya özel organizasyonlarınız için de hizmetinizdedir.

Tesisimizde düzenlenen çeşitli aktiviteler eğlencenize ayrı bir renk katmaktadır. Uygun fiyatlarımızla konforlu ve keyifli zaman geçirmeniz için çalışan Rooms; evinizdir.

İletişim

  • Adres:

    3424 Sk. No:9 Rooms Smart Luxury Hotel Boyalık

  • Haritadaki Konumu

    Rooms Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.