Peripudra Organizasyon & Danışmanlık

Peripudra Organizasyon & Danışmanlık


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Peripudra Organizasyon & Danışmanlık sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Peripudra, çiftlerin yaşama bakış açılarını ve aşkla bir araya gelen ellerini, resmi bir davetle konuklarına ilan ettikleri o özel gün için yıllarca hayalini kurdukları ayrıntıları değerlendirerek gerçeğe dönüştüren kişiye özel davetler tasarlar.

Romantik ve eşsiz bir ambiyansa ev sahipliği yapan; yalnızca size ait detayları barındıran bambaşka düşlerin kapılarını aralıyoruz…

Kişiye özel kavramını tam anlamıyla yerine getirdiğimiz konsept tasarımların benzersiz olması, ayrıcalığımızın temellerinden biri iken, ayrıntılarda gizli güzelliklere gösterdiğimiz hassasiyet, siz değerli çiftlere layık. Bizler için, her çift ayrıdır ve tutkumuz “siz”e özel düğünler üretmek ve “siz”e özel yakın çalışmalar gerçekleştirmektir.

Yalnızca düğün danışmanlık hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi; söz gecenizden balayınıza dek her ayrıntıyı sizler için hayata geçirebilmekteyiz. Sizin için özel olan her ayrıntı, düğün davetinizi kurgulamak için kullandığımız yapı taşlarıdır. Nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partileri, nikah ve düğün gibi hayatınızın dönüm noktalarını yalnızca mekan süsleyerek organize etmiyoruz; başta siz mutlu çiftin beklentilerini besliyor, sevdikleriniz için davetinizi unutulmaz kılıyoruz.

Peripudra Ekibi sizler için neler yapabilir?

Temel ilkemiz olan yaratıcılık, profesyonel akış ve planlama, hizmetimizin anahtarıdır.
Düğün sürecinizde, şirketimiz, yalnızca size adapte edilmektedir. Çünkü, ekibimiz için çalışmalarımızın, baştan sona, esnek tedarikçi ağı ve yaratıcı zihinler ile mükemmel bir düğün üretmek ve hayata geçirmekten başka hedefi olmayan temele oturması esastır. Sınırlı sayıda kabul ettiğimiz organizasyonları, en iyi şekilde sonlandırarak, sizlere bu çok yoğun ve mutlu olduğunuz süreçte destek olmak hedefimizdir.

Şimdiden tebrik eder; mutluluklar dileriz…

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Gokce Dincal Adres 173 Sok. No:1 Palmiye Sitesi Sasalı Çiğili İzmir
Çeşme,
Evleneceklere Destek Hareketi
Peripudra Organizasyon & Danışmanlık ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Peripudra Organizasyon & Danışmanlık hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap