Peripudra Organizasyon & Danışmanlık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Peripudra Organizasyon & Danışmanlık Hakkında

Peripudra, çiftlerin yaşama bakış açılarını ve aşkla bir araya gelen ellerini, resmi bir davetle konuklarına ilan ettikleri o özel gün için yıllarca hayalini kurdukları ayrıntıları değerlendirerek gerçeğe dönüştüren kişiye özel davetler tasarlar.

Romantik ve eşsiz bir ambiyansa ev sahipliği yapan; yalnızca size ait detayları barındıran bambaşka düşlerin kapılarını aralıyoruz…

Kişiye özel kavramını tam anlamıyla yerine getirdiğimiz konsept tasarımların benzersiz olması, ayrıcalığımızın temellerinden biri iken, ayrıntılarda gizli güzelliklere gösterdiğimiz hassasiyet, siz değerli çiftlere layık. Bizler için, her çift ayrıdır ve tutkumuz “siz”e özel düğünler üretmek ve “siz”e özel yakın çalışmalar gerçekleştirmektir.

Yalnızca düğün danışmanlık hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi; söz gecenizden balayınıza dek her ayrıntıyı sizler için hayata geçirebilmekteyiz. Sizin için özel olan her ayrıntı, düğün davetinizi kurgulamak için kullandığımız yapı taşlarıdır. Nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partileri, nikah ve düğün gibi hayatınızın dönüm noktalarını yalnızca mekan süsleyerek organize etmiyoruz; başta siz mutlu çiftin beklentilerini besliyor, sevdikleriniz için davetinizi unutulmaz kılıyoruz.

Peripudra Ekibi sizler için neler yapabilir?

Temel ilkemiz olan yaratıcılık, profesyonel akış ve planlama, hizmetimizin anahtarıdır.
Düğün sürecinizde, şirketimiz, yalnızca size adapte edilmektedir. Çünkü, ekibimiz için çalışmalarımızın, baştan sona, esnek tedarikçi ağı ve yaratıcı zihinler ile mükemmel bir düğün üretmek ve hayata geçirmekten başka hedefi olmayan temele oturması esastır. Sınırlı sayıda kabul ettiğimiz organizasyonları, en iyi şekilde sonlandırarak, sizlere bu çok yoğun ve mutlu olduğunuz süreçte destek olmak hedefimizdir.

Şimdiden tebrik eder; mutluluklar dileriz…

İletişim

  • Adres:

    173 Sok. No:1 Palmiye Sitesi Sasalı Çiğili İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Peripudra Organizasyon & Danışmanlık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.