Keddy Dizayn

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Keddy Dizayn Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5-10 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Keddy Dizayn Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Keddy Dizayn Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  tamamen kişiye ve organizasyonun gerçekleşeceği mekana özel,ince detaylar ve özenli çalışma ile gerçekleşecek organizasyonun içeriğine uygun,mekanla bütünleşecek ve kişilerin kendisini yansıtacağı,tamamen karşılıklı görüşmeler sonucu şekillenecek sunumlar doğrultusunda hem zevkinize hem de bütçenize hitap edecek, kendinize özel bir paket oluşturma imkanı..hem de davetiyeden kostüme,pastadan mekana kadar her yönüyle..

Keddy Dizayn Hakkında

Büyük işlerin güzelliği detaylarında gizlidir..Biz bu detayları sizin yerinize düşünmekten gurur duyuyoruz..İnce detaylar,yaratıcı tasarımlar,sizin yerinize düşünülen ve planlanan bir organizasyon şeması ile hem sizi yormuyor,hem zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyor,hem de kendi organizasyonunuzda bir davetli kadar rahat ve huzurlu olmanızı sağlıyoruz..
İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı,iş disiplini ve ahlakımız,müşteri memnuniyeti odaklı düşünmemiz ve kaliteli hizmetimiz ile İzmir merkez olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.
Sizin adınıza yaptığımız organizasyonun mükemmelliği hem en önemli anlarını güvenle bize emanet eden siz değerli müşterilerimiz,hem de bu organizasyonun altına gururla imzasını atabilecek olan biz KEDDY DİZAYN için en önemli noktadır..
En özel anlarınıza profesyonel bir dokunuş aradığınızda,biz yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız..

İletişim

 • Adres:

  1788 Sok No:1 Bostanlı, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Keddy Dizayn Yol Haritası

Keddy Dizayn Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&R

Elif & Ramazan

Düğün Tarihi: 18.11.2017


Organizasyon yetkilisi Çiğdem hanıma başarılar diliyorum.
18/11/2017 Tarihinde Karşıyaka Düğün Salonunda Kına gecesi yaptık.Sağolsun Çiğdem hanım organizasyonunuzu gayet başarılı bir şekilde yönetti.Başarılarının devamını dilerim.
Tüm kına gecesi ve düğün yapacak herkese tavsiye ...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.