2B Event

E-posta Gönder

2B Event Hakkında

Düğün gününüz için hayallerinizde gerçekleştirmek istediğiniz ne varsa eksiksiz bir şekilde yerine getirebilen 2B Event olarak İzmir düğün organizasyon şirketleri arasında faaliyet gösteriyoruz. Düğün organizasyonunuzun tamamında tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla kusursuz hizmet sunuyoruz. Siz sadece bu mutlu gününüzde eğlenceye ve gününüzün tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.


Her çift için düğün, hayatlarındaki en önemli organizasyonlardan biri. Bu organizasyonun sıradanlıktan uzak ve kendi zevklerini yansıtan bir konseptte olması önemli. Beklentilerinize cevap veren organizasyon firmalarıyla çalışmak bu noktada en doğru seçenek. 2B Event düğün mekanınıza neşe ve tarz katacak ince dokunuşlara sahip tasarımlar yaparak doğallığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Düğün organizasyonlarımızın tarzını rüstik, vintange ve sadelik olarak tanımlıyoruz. Günümüzün değişen trendlerini takip ediyor ve en uygun organizasyonlarla sizi buluşturuyoruz.


Sunduğumuz hizmetleri bahsetmek istiyoruz.


Açık havada veya salonda düğün yapacak çitler için farklı organizasyon paketlerimiz bulunuyor. Seçmiş olduğunu mekâna uygun olarak hem bütünlük hem de fark yaratmak adına düğün mekanınızın işletmecileri ile koordineli çalışmak en önemli aşamayı oluşturuyor. Mekânın mimari yapısına göre süslemelerimize başlıyoruz. Salonun girişine sizlerin isminin yazılı olduğu özel tasarıma sahip estetik görünümlü hoş geldiniz tablosu yerleştiriyoruz. Davetlileriniz bu tabloyla hatıra fotoğrafı çektirebilir. Ardından masa ve sandalye giydirmeleri, masa örtüsü, masa aksesuarlarını özenle hazırlıyoruz. Misafirlerinizi ağırlayacağınız masaların ve sandalyelerin nasıl göründüğüne dikkat ediyoruz. Gelin-damat masanız, yürüyüş yolunuz, dans pistiniz dahil olmak üzere mekânın tüm alanlarını sizin tarzınızı yansıtan aksesuarla süslüyoruz. Davetlileriniz için düğün gününüzden hatıra kalması için verebileceğiniz şekerler ve süslere isimlerinizin baş harflerini kazıyoruz.


Yıllar geçse de unutulmayacak anlar yaşamak için eksiksiz bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.