Masal Organizasyon

E-posta Gönder

Masal Organizasyon

Masal Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Masal Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Masal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Mekan giydirme, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Masal Organizasyon Hakkında

Bolu’da evlilik hazırlığı yapan çiftlerimize unutulmaz düğün konseptleri hazırlayarak Masal Organizasyon adı altında destek oluyoruz. İsmimize yakışır bir şekilde masal gibi düğün organizasyonları hazırlıyor ve konuklarınıza unutulmaz bir düğün akşamı yaşatıyoruz.

Hem şehir içinde hem de şehir dışında hizmet vererek bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar ulaşıyoruz. Düğününüzden en az 1 hafta önce bizimle irtibata geçerek görüşme sağlamanızın gerekli olduğunu özenle belirtmek isteriz. Profesyonel ekibimizle bizden beklentilerinizin neler olduğunu ve isteklerinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Geniş bir kadroyla çalışıyoruz. Düğününüze dair en ufak ayrıntıyı bile unutmuyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda her şeyi planlıyor ve uyguluyoruz. Size sadece keyifli saatler geçirmek ve sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul edeceğiniz bir süreç yaşatıyoruz.

Hizmet alacağınız mekanı Bolu Masal Organizasyon ekibi olarak inceledikten sonra hangi alana nasıl bir aksesuar ve dekor hizmeti verileceğine dair bir planlama yapıyoruz. Davetli masalarını, nikah masasını, ortamın atmosferini, masa üstü süslemelerini ve kullanılan kumaşları belirleyerek etkileyici bir ambiyans oluşturuyoruz. Mekan içerisinde balonlar, şamdanlar, vazolar ve çeşitli çiçek aranjmanları kullanıyoruz. Sanatçı hizmeti sağlayarak da eğlenceli şovlar ve sahne gösterileri hizmeti sağlayarak sevdiklerinizle keyif dolu saatler geçirmenizi sağlıyoruz.

Amacımız her zaman en iyi hizmeti almanızı sağlamak ve %100 müşteri memnuniyeti kazanmak olduğu için kusursuz bir yaklaşımla rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, açılış, baby shower ve doğum günü partileri gibi etkinliklere hizmet veriyoruz.

Siz de Bolu düğün organizasyonu firmaları arasında yer alan Masal Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.