Küçük Melek Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Küçük Melek Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Küçük Melek Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Küçük Melek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Küçük Melek Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Küçük Melek Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.


Küçük Melek Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Küçük Melek Organizasyon nikah şekeri, dj, çiçek, lcv hizmeti, servis ve hizmet elemanı, catering, mekan giydirme, balayı, kına gecesi, masa / sandalye temini, barkovizyon, pasta, sanatçı, süsleme, araç kiralama, kapalı çadır, işık ve ses ekipmanları, dekor, davetiye, fotoğraf ve video, havai fişek hizmetlerini vermektedir.


Küçük Melek Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Küçük Melek Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, bayi toplantısı, nişan, parti, piknik, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Küçük Melek Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Pek çok farklı stilde çalışabiliyoruz."


Küçük Melek Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Küçük Melek Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Küçük Melek Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Küçük Melek Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Küçük Melek Organizasyon Hakkında

78 personelden oluşan dev ekibimizle 7 yıldır Bolu’da düğün organizasyonları, kına organizasyonları, sünnet düğünleri, açılışlar, doğum günleri ve daha birçok alanda size hizmet vermekteyiz.

O halde size Küçük Melek Organizasyon olarak “özel günlerimizde ne gibi hizmetler sağlıyorsunuz” sorusunu cevaplayarak başlamak istiyoruz söze. Öncelikli olarak her güne yeni bir şekilde giriyoruz. Bu da şu demek oluyor. Her gün kendimizi, eksiklerimizi, malzemelerimizi, ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Her geçen gün bir şey daha ekleniyor bünyemize. Çünkü biz size tek olarak aksesuar kiralama hizmeti sağlıyoruz. “Bana sadece kiralamak yetmez”, “ben o güne dair bir anı kalsın istiyorum” derseniz de dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz. 400 metre karelik dükkanımızda arayıp da bulamayacağınız hiçbir şey yok diyebiliriz. Bunların yanı sıra farklı farklı renk alternatifleri de mümkün. Böylelikle düğününüzde dilediğiniz renkte konseptler isteyebilir ve bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon sorumlusu olarak bir kişi var demem yanlış olur çünkü bizde 10 kişi var. Her biri farklı alandan sorumlu kişiler. Bu da herkesin kendi alanında uzmanlaştığı demek oluyor. Böylelikle o güne dair bütün soru işaretlerinizi aklınızdan siliyoruz. Bunlara ek olarak organizasyon öncesinde size demo masa hazırlıyoruz. Hazırlıyoruz ki o günü hayalinizde canlandırabilin diye. Böylelikle siz de düğün gününüzün bir provasını yapmış gibi oluyorsunuz. Düğün öncesinde davetlilerinizi sizin için tek tek arıyor, katılıp katılamama durumlarını sizin yerinize biz kontrol ediyoruz. Bu hizmetimizle sizi hiç yormuyor, aklınızın misafirlerinizde kalmasına da izin vermiyoruz. Sadece kendinizi ve o gününüzü düşünün istiyoruz. Düğün gününde de kurduğumuz barkovizyon sistemi ile birlikte konuklarınıza güzel bir resim sunumu izletme imkânı sağlıyorsunuz. Böylelikle düğünüze katılan çok uzak akrabalarınız, uzun süredir görüşemediğiniz kişiler bile aslında hayatınızın her anına kendi gözleriyle şahit olmuş gibi hissediyor.

Buradan iletebileceklerimizin dışında merak ettiğiniz, sormak istediğiniz özellikle fiyatları öğrenmek istediğiniz durumlarda teklif formunu 1 dakika içerisinde doldurabilirsiniz. Böylelikle aklınızda kalan ve sormak istediğiniz bütün soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tabaklar mah. Cumhuriyet cad. No:34/a Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Küçük Melek Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.