Beyza Davet & Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

Beyza Davet & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Beyza Davet & Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Beyza Davet & Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Beyza Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Catering, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çiftin talebine göre organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Beyza Davet & Organizasyon Hakkında

Sıradan görünen her detayı farklı bakış açımızla yaratıcı düğün organizasyon fikirlerine dönüştürelim ister miydiniz?

Bu özel gecenin, size özel olarak tasarlanması ve sizi yansıtan birbirinden özel detaylar barındırması…

Hayalleriniz doğrultusunda; dilediğiniz mekânı tecrübeli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla büyüleyici bir atmosfere dönüştürüyoruz. Yoğun iş temponuzun farkındayız ve bu süreçte en önemli ayrıntıları atlamamanız için sizin için detayları gözden geçiriyor ve dilediğiniz gibi organize ediyoruz.
Siz hangi mekânda organizasyon yapmak istediğinizi söylüyor, geniş ürün yelpazemizden dilediğiniz detayları seçiyorsunuz ve gerisini Beyza Davet Organizasyon olarak sizin için organize ediyoruz.

Organizasyonunuzu tek bir elden yürüterek kafanızdaki karmaşayı ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz!

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel günden içinizde hiçbir ukte kalsın istemiyoruz. Bu yüzden ofisimize geldiniz ve bitti, sonrasında bu özel günde yanınıza gelip dilediklerinizi yaptığımız bir süreç yürütmüyoruz. Ofisimize geliyor; kahvenizi yudumlarken bize dilediğiniz düğün konseptinizi anlatıyorsunuz. Geniş ürün yelpazemizden dilediğinizi seçiyorsunuz. Şayet yoksa istediğiniz aksesuarları sizin için temin de ediyoruz üstelik!

Mevcut ürünlerimizden dilediğinizi tek tek kiralayabileceğiniz gibi bir bütün olarak da size sunabiliriz.

Gecenizi nasıl renklendirebileceğimizden bahsedelim biraz da…

Konuklarınız sizin için hazırladığımız davetiyelerle düğün mekânınıza yavaş yavaş gelirken; organizasyon sorumlumuz oluşabilecek herhangi bir aksiliği ortadan kaldırmak için orada olacak ve sizi tüm aşamalarda yönlendirecektir.

Konukların heyecanlı bekleyişi sizin kırmızı halıdan süzülerek mekâna girişinizle son bulacak. İşte o ilk dans… Tüm gece müzikleriniz için dilerseniz DJ hizmetimiz dilerseniz de sanatçı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Seçeceğiniz tarzda müziklerle geceniz çılgınlar gibi eğlenerek geçireceksiniz!

Etrafı saran renkler ve aksesuarlar… İstediğiniz renkte mekânı giydireceğiz, istediğiniz masa ve sandalyelerimizle mekânınızı zevkinize göre tasarlayacağız.
Düğün pasta modelleri noktasında da destek olan Beyza Davet Organizasyon aynı zamanda ikramlarınızı sunabilmek için servis elemanı hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Geceniz sizin ve konuklarınız için sonlanırken; müzik sesi yerini yorgunluk ve huzur tebessümlerine bırakacak… Bizse tüm bu süreç bittiğinde yüzündeki memnuniyeti görmenin sevinciyle görevimizi tamamlayıp bambaşka bir aşk hikayesi için çalışmaya başlayacağız…

Bizimle birlikte gecenizin her anını keyifli kılmak isterseniz ortalama 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz her aşamayı halledebilmemiz için yeterli olacaktır! Siz de hikayenize Beyza Davet Organizasyon’un eli değsin istiyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

 • Adres:

  Uzun Mustafa mahallesi Uzun Mustafa cad. no:40/A DÜZCE gsm:0542 593 81 71

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyza Davet & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.