Eser Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eser Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Eser Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Eser Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Eser Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Eser Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Eser Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Eser Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Eser Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Eser Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Eser Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eser Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, parti, doğum günü, nişan, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Eser Düğün Salonu Hakkında

Keyifli saatler geçirmenizi Eser Düğün Salonu Sultangazi adresinde sağlıyoruz. Sektördeki yolculuğumuz çok eskiye dayanıyor. Yıllar içerisinde kendimizi geliştirdik, hayallerinizdeki düğünü organize edebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaya devam ettik. Trendleri de takip etmeyi ihmal etmedik. Böylece mekânımızda özel renklere ve süslemelere yer verdik. Salonumuzda düğünler başta olmak üzere birçok etkinlik düzenliyoruz. Nişan, söz, kına ve kurumsal etkinliklerde ev sahipliği yapıyoruz.

Düğün törenlerine en az çift kadar önem veriyor, ekipçe eksiksiz bir organizasyon geçirmeyi amaçlıyoruz. Tüm istekleri yerine getiriyoruz. Kalabalık ekibimizle birlikte tüm süreci doğru bir şekilde yönetiyor, başarıyla altından kalkıyoruz. Hizmet kalitemize önem verdiğimiz gibi mekânın dekorasyonu için aynı hissi taşıyoruz. Bu yüzden özenle tasarladığımız mekânımızda tüllere, balonlara ve çiçek aranjmanlarına yer veriyoruz. Modern ve şık çizgilere sahip duvarlar ve tavanımızla da şıklığı tamamlıyoruz. Üstelik aydınlatma sistemleriyle de hoş bir görünüm elde ediyoruz.

Her mevsim hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda iklimlendirme ve havalandırma sistemleriyle rahat organizasyonlar geçirmenizi sağlıyoruz. Kışın sıcak, yazın ise serin bir ambiyans içerisinde davetlilerle buluşuyor, kötü hava koşullarından da etkilenmeden dilediğinizce eğlenebiliyorsunuz.
Peki, düğününüz yemekli mi olsun yemeksiz mi? Biz ikisi için de hizmet verebiliyor, özel menüler tasarlıyoruz. Yemeksiz menüler için pasta ve meşrubat ikram edebilirken yemekli menüler için A’dan Z’ye Türk mutfağının tüm lezzetlerini sunabiliyoruz.

Siz de düğün salonumuzu beğendiyseniz ve “Ben düğünümü Eser Düğün Salonu Sultangazi/İstanbul adresinde gerçekleştirmek istiyorum.” diyorsanız hemen bizimle iletişim kurun. Çünkü yaz dönemlerinde oldukça yoğun olduğumuz için takvimimiz hızlıca doluyor. Bizimle irtibat kurmak oldukça kolay, merak etmeyin. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu gördünüz mü? Hemen gerekli bilgilerin girişini yapın ve bize “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bize gönderin. Heyecanla iletişim kurmanız için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İsmetpaşa, 74 Sokak No:1, 34270 Sultangazi/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eser Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.