Gözde Düğün Salonu*

Gözde Düğün Salonu
1990 yılından itibaren birçok düğün, davet ve organizasyon gerçekleştiren GÖZDE DÜĞÜN SALONU vizyonu, daima müşteri memnuniyeti ve sürekliliği olmuştur.
Evliliğe giden mutlu yolda söz, nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınız yemekli veya yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla bütünleştirilerek hazırlar. Size sadece yaratılan güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü konuklarınızla birlikte yaşamak kalır.
En güzeli ve en özeli birlikte yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.
Aradığınız herşeyi, belki de aklınıza hiç gelmemiş olan ayrıntıları burada bulacaksınız. Unutmayın, güzellikler ayrıntılarda gizlidir.
Hayatınızdaki bu en güzel günü, sınırsız hizmet anlayışımızla düşlerinizdeki gibi bir güne çevirmek için sizleri GÖZDE DÜĞÜN SALONU’NA bekliyoruz...
Ve diyoruz ki: '' Mutluluklar bizimle başlar...''

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
UĞUR Düğün Tarihi: 20/09/2014

Salon güzel kullanışlıydı .2 katlı bir mekandı basık değildi ferhatı Sabit bir orkestrası vardı ama ekstra ayrı bir sanatçı getirmişlerdi güzel bir süpriz oldu . Mmenun kaldık .

YA Yasemin Düğün Tarihi: 13/09/2014

Ulaşımı rahattı servisi hizmeti memnun kaldım . Güzeldi herşey

E&S ELİF & SERCAN Düğün Tarihi: 21/11/2015

Salonunuzda ki ilgiden çok memmun kaldık. Her şey çok güzeldi müzikler,garsonlar çok güzeldi.Salonda ki organizasyon sırası ve görüntüsüyle çok iyi kurgulanmış salon yetkilisine ve bütün personele teşekkür ederiz her şey gayet sırasıyla ve yerindeydi.

Ç&Y ÇAĞLA & YÜCEL Düğün Tarihi: 15/11/2015

HERŞEY ÇOK GÜZEL HOŞ GÖRÜLÜ VE DİSİPLİNLİ BİR MEKAN BÜTÜN PERSONEL GÖREVİNİ GAYET BAŞARIYLA YERİNE GETİRDİ TEŞEKKÜRLER...

E&F EZGİ & FUAT Düğün Tarihi: 14/11/2015

Gözde Düğün salonu ekibine çok teşekkürler güzel bir düğün oldu bize sunulan herşey yerine getirildi ve hizmet kalitesi gerçekten çok iyiydi.Rahatlıkla tavsiye edebilirim

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gözde Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gözde Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap