Gözde Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Bahçelievler, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Gözde Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gözde Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Gözde Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gözde Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gözde Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gözde Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Gözde Düğün Salonu Hakkında

1990 senesinde düğün davet organizasyonları alanında çalışmaya başladık. Bugüne kadar düğünden nişana, kınadan baloya kadar pek çok organizasyon gerçekleştirdik salonumuzda. Evliliğe giden yolda yanınızda olan Gözde Düğün Salonu Bahçelievler’de faaliyet gösteriyor. Size özel yarattığımız güzellikler içerisinde unutulmaz bir davet gerçekleştirmeniz için çalışıyoruz.

Güzelliklerin ayrıntılarda gizli olduğuna inanan firmamızda pek çok mutluluğa ortak olduk. Çiftlerimizin mutluluklarıyla motive oluyoruz ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. 600 konuk kapasiteli salonumuzdan bahsetmek isteriz biraz da.


Salonumuzda genel olarak krem ve beyaz tonları kullandık. 2 katlı olarak tasarlanmış salonumuzun üst katı asma kat şeklindedir. İki katlı mekânımızda çiftimizin salona girişi ise oldukça gösterişli oluyor. Konsepte uygun olacak şekilde tırabzanlarımızı balonlar ve tüllerle süslüyoruz. Salona girişte ise volkan gösterimiz oluyor. Merdivenlerden inen çift için spot ışıkları eşliğinde ilk dans başlıyor… Kapattığımız aydınlatmalarımız, spot ışıklarımız ve duygusal müziğin etkisiyle tüm gözler çiftimize çevriliyor. Hikâyenin baş kahramanların romantik ilk dansının ardından organizasyon yavaş yavaş başlıyor. Organizasyonda neler mi oluyor? Pasta merasimi ve takı töreni düğünün olmazsa olmazları. Tüm süreçlerde organizasyon sorumlumuz yanınızda oluyor ve yönlendirmelerde bulunuyor.


Konuklarınızla eğlenirken ledlerimizi kapatarak yalnızca spot ışıklarımızla eğlenceli bir ortam yaratıyoruz.


Davet boyu orkestramız ve sanatçılarımız en eğlenceli düğün müziklerini sizin için çalıyor. Bu konuda standart müzik listemiz üzerinden ilerleyebileceğimiz gibi istediğiniz şarkılara da düğününzde yer verebiliriz.


Fotoğrafçılarımız ve kameramanlarımız gözünüze çarpıyor çoğu zaman. Bu mutlu anlarınızı hem fotoğraflıyor hem de HD video kaydını gerçekleştiriyoruz. Dans ederken, pastanızı keserken ya da masalarda konuklarınızı ziyaret ederken… Her an yanınızdalar. Düğün sonrasında ise 20 adet düğün fotoğraflarını hediye ediyoruz çiftimize.


Bir düğün salonunda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye ulaşacağınız salonumuzda düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz; yapmanız gereken çok kolay! Formumuzu doldurun ve bizimle iletişime geçin. Form aracılığıyla aklınıza takılan sorular ya da Gözde Düğün Salonları fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gözde Düğün Salonu Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Uğur

Düğün Tarihi: 20.09.2014


Salon güzel kullanışlıydı .2 katlı bir mekandı basık değildi ferhatı Sabit bir orkestrası vardı ama ekstra ayrı bir sanatçı getirmişlerdi güzel bir süpriz oldu . Mmenun kaldık .

Yasemin

Düğün Tarihi: 13.09.2014


Ulaşımı rahattı servisi hizmeti memnun kaldım . Güzeldi herşey

Eli̇f & Sercan

Düğün Tarihi: 21.11.2015


Salonunuzda ki ilgiden çok memmun kaldık. Her şey çok güzeldi müzikler,garsonlar çok güzeldi.Salonda ki organizasyon sırası ve görüntüsüyle çok iyi kurgulanmış salon yetkilisine ve bütün personele teşekkür ederiz her şey gayet sırasıyla ve yerindeydi.

Çağla & Yücel

Düğün Tarihi: 15.11.2015


HERŞEY ÇOK GÜZEL HOŞ GÖRÜLÜ VE DİSİPLİNLİ BİR MEKAN BÜTÜN PERSONEL GÖREVİNİ GAYET BAŞARIYLA YERİNE GETİRDİ TEŞEKKÜRLER...

Ezgi̇ & Fuat

Düğün Tarihi: 14.11.2015


Gözde Düğün salonu ekibine çok teşekkürler güzel bir düğün oldu bize sunulan herşey yerine getirildi ve hizmet kalitesi gerçekten çok iyiydi.Rahatlıkla tavsiye edebilirim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.